بهترین آموزشگاه زبان | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 57079
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۰۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲ | 255 بازدید |

بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه سخن برتر از بهترین موسسه های زبان در تهران، ارائه دهنده کلاس‌ و دوره‌های زبان‌های زنده دنیاست. مجموعه سخن برتر با سال‌ها تجربه و با داشتن مدرسان مجرب فرصت یک آموزش راحت را در اختیار شما می‌گذارد.
بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه سخن برتر از بهترین موسسه های زبان در تهران، ارائه دهنده کلاس‌ و دوره‌های زبان‌های زنده دنیاست. مجموعه سخن برتر با سال‌ها تجربه و با داشتن مدرسان مجرب فرصت یک آموزش راحت را در اختیار شما می‌گذارد. این مجموعه ارائه دهنده کلاس‌های تدریس زبان به شکل خصوصی، نیمه خصوصی و آنلاین نیز هست تا شما بتوانید با شرایط دلخواهتان به آموزش زبان بپردازید. در ادامه به توضیح برخی از دوره‌‌های زبان موسسه سخن برتر می‌پردازیم.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

همه‌ی افراد در یادگیری سرعت خاص خود را دارند. هر کس نیز با یک روش آموزشی راحت‌تر است. در کلاس‌ درس این مسائل همیشه باعث دردسر و اذیت دانش‌آموزان می‌شود. ممکن است سرعت تدریس مدرس برای دانش‌آموزان کم یا زیاد باشد یا دانش‌آموزی نیاز به تکرار شدن مسائل داشته باشد در صورتی که همین تکرار کلاس را برای فرد دیگر کسل‌کننده کند. تدریس زبان انگلیسی یکی از درس‌هایی است که این اختلاف سرعت یادگیری در میان زبان‌آموزان بیشتر به چشم می‌آید. زبان انگلیسی تشکیل شده از چهار مهارت گوش دادن (listening)، صحبت کردن (speaking)، خواندن (reading) و نوشتن (writing) است. هر یک از افراد ممکن است در یکی یا دوتا از این مهارت‌ها قوی‌تر باشد یا ضعیف‌تر عمل کند. در کلاس‌های همگانی برای مدرس سخت است که بتواند برای همه‌ی زبان‌آموزان وقت بگذارد و با آن‌ها تمرین کند.

کاری که مدرس در کلاس‌های تدریس زبان همگانی انجام می‌دهد این است که برای تمام مباحث به یک اندازه وقت می‌گذارد، مباحث آسان را سریع‌تر رد می‌کند تا وقت برای مباحث سخت‌تر باشد. مشکلی که در این روش وجود دارد این است که مباحث سخت و آسان برای تمام زبان‌آموزان یکسان نیست.

معلم خصوصی زبان انگلیسی امکان شخصی‌سازی بسیاری دارد. یعنی مدرس با توجه به نیاز و مهارت زبان‌آموز کلاس را طوری اداره می‌کند تا او به بیشترین حدی که می‌تواند پیشرفت کند. برای مباحث با توجه به نقاط قوت و ضعف زبان‌آموز وقت گذاشته می‌شود. کلاس‌های تدریس خصوصی انعطاف پذیری بالایی دارند. این انعطاف نه فقط در روش تدریس بلکه در زمان برگزاری کلاس‌ها نیز وجود دارد. در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی سخن برتر شما می‌توانید زمان و روزی که برای شما راحت‌تر است را برای آموزش انتخاب کنید.

تدریس زبان آلمانی

آلمانی جزو ده زبان رایج جهان است که حدود ۱۸۵ میلیون آدم در همه‌ی جهان به زبان آلمانی صحبت می‌کنند. شما حتی اگر آلمانی نمی‌دانید همچنان می‌توانید در آلمان تحصیل کنید، اما داشتن دانش زبان زندگی روزمره را بسیار آسان می‌کند و به شما کمک می‌کند تا بهتر بتوانید با این کشور اخت شوید. جدای از آن، کشور آلمان جایگاه خوبی در اقتصاد اروپا و دنیا دارد و برای وارد شدن به بازار کسب و کار و آشنایی بهتر با اقتصاد آنها می‌توانید از کلاس‌های تدریس زبان آلمانی به شکل خصوصی و یا آنلاین موسسه سخن برتر که یکی از بهترین موسسه های آموزش زبان در ایران است، بهره ببرید. راه‌های زیادی برای یادگیری زبان آلمانی قبل از اقامت وجود دارد. چه با پیوستن به یک کلاس به روش سنتی، چه با کلاس‌های خصوصی یا آنلاین، یادگیری آلمانی می‌تواند بسیار سرگرم کننده و بسیار سودمند باشد.

هدف کلاس‌های تدریس زبان آلمانی موسسه سخن برتر با مدرسان مجرب پیشرفت سریع شماست. شما در کلاس‌های خصوصی آموزشگاه توسط معلم خصوصی زبان آلمانی می‌توانید روی مبحث مورد نیاز خود تمرکز بیشتری کنید. برای مثال تمرکز بر روی مکالمه و داشتن تمرین بیشتر برای هر بحث از مشخصات بارز یک کلاس خصوصی است. بسیاری از اوقات در کلاس‌های سنتی همگانی وقت برای تمرین زیاد نیست و بیشتر تمرین‌ها تکالیف خانه هستند. اما در کلاس‌های خصوصی با وقتی که مدرس باید برای تعداد محدود و یا فقط یکی از زبان‌آموزان بگذارد تا درس را برای او توضیح دهد معمولا بقیه تایم کلاسی به تمرین گذرانده می‌شود. حتی اگر زبان‌آموز درس را به خوبی متوجه شود روند کلاس می‌تواند سریع‌‌تر پیش برود. و یا برعکس اگر زبان‌آموز به تایم بیشتری برای متوجه شدن درس و یا تمرین نیاز داشت، داشتن زمان بیشتر در کلاس خصوصی به راحتی برای او مقدور است.

تدریس زبان ترکی

آیا می خواهید ترکی را از پایه شروع کنید؟ موسسه سخن برتر بهترین جا برای شماست! دروس ما مرحله به مرحله به شما کمک می‌کنند و شما را از طریق مکالمات مداوم ترکی آزموده می‌کنند. مدرسان ما سرعت خود را کاهش می‌دهند و هر کلمه و عبارتی را توضیح می‌دهند. اینگونه شما هر کلمه ترکی را که می‌شنوید متوجه خواهید شد. یادگیری برای سفر، مهاجرت یا تحصیل فرقی نمی‌کند. کلاس‌های تدریس زبان ترکی ما تمام اینها را پوشش می‌دهد. آیا می‌خواهید روی خواندن، نوشتن، دستور زبان یا فرهنگ تمرکز کنید؟ در کلاسهای سخن برتر شما بر اساس اهداف و نیازهای خود درس می‌گیرید.

شما می‌توانید با مدرس ترکی خود کلاس خصوصی بردارید. آیا می‌خواهید خود را به ترکی کامل معرفی کنید؟ یا در هفته اول تا ۳ دقیقه مکالمه داشته باشید؟ معلم شخصی شما از طریق پیام‌رسان، اصلاحات و پاسخ به هر سوالی را که ممکن است داشته باشید به شما ارائه می‌دهد. معلم شما همچنین یک برنامه شخصی برای پیگیری و تکالیف هفتگی به شما می‌دهد.

ما برای هر دو دانشگاه‌های دولتی و خصوصی اپلای کرد را برای شما راحت می‌کنیم. شما می‌توانید با کلاس‌های ما برای شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های ترکیه آماده شوید. فرقی ندارد کدام آزمون شما می‌توانید برای دانشگاه مورد علاقه خود در ترکیه آماده شوید. ما درخواست تحصیل شما را برای دانشگاه‌های ترکیه بهبود می‌دهیم.

تدریس زبان ایتالیایی

شما به روش‌های مختلفی می‌توانید به تدریس زبان ایتالیایی بپردازید. با دوره‌ها، کلاس‌ها، نرم‌افزارها یا برنامه‌های آنلاین ایتالیایی پولی یا رایگان، در یک محیط کلاس درس یا با آموزش یک به یک از یک مدرس ایتالیایی. این چیزها به تنهایی کار نمی‌کنند، و به طور کلی هرگز شما را به اینکه بتوانید به خوبی ایتالیایی صحبت کنید، نزدیک نمی‌کند. «مطالعه گرامر ایتالیایی» تنها آغاز راه است و بخش کوچکی زبان ایتالیایی است. مهمترین بخش تمرین روزانه «مکالمه» ایتالیایی است. و ما می‌توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم. اگر می خواهید مکالمه ایتالیایی خود را بهبود ببخشید و در واقع به زبان ایتالیایی تسلط داشته باشید، باید آن را تمرین کنید. مهم نیست در چه سطحی هستید، مدرسان زبان ایتالیایی موسسه ما از ابتدای تدریس با شما مکالمه را تمرین می‌کنند و این رمز موفقیت در تسلط به زبان ایتالیایی است.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.