با شعار امید، نا امیدمان کردند - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 13910
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸ | 519 بازدید |
فاطمه رهبر، نماینده ادوار مجلس در گفت‌و‌گو با «رسالت» عنوان کرد:

با شعار امید، نا امیدمان کردند

عضو شوراي مرکزي ائتلاف نيروهاي انقلاب اسلامي ضمن اشاره به عملکرد نامناسب مجلس دهم و نزديک شدن به انتخابات مجلس يازدهم گفت: بدنه جامعه متوجه شده که شعار دولت روحاني هرچند اميد و تدبير است اما نا اميدي و بي تدبيري بود
با شعار امید، نا امیدمان کردند

|فاطمه فلاح زاده|
عضو شوراي مرکزي ائتلاف نيروهاي انقلاب اسلامي ضمن اشاره به عملکرد نامناسب مجلس دهم و نزديک شدن به انتخابات مجلس يازدهم گفت: بدنه جامعه متوجه شده که شعار دولت روحاني هرچند اميد و تدبير است اما نا اميدي و بي تدبيري بود و با بي‌اهميت بودن به مسائل مهم کشور به مسائل حاشيه اي پرداختند.
فاطمه رهبر، عضو شوراي مرکزي ائتلاف نيروهاي انقلاب اسلامي درمورد نزديک شدن به انتخابات مجلس يازدهم شوراي اسلامي به «رسالت»گفت: برنامه هاي اصولگرايان از ماه‌هاي گذشته طي جلساتي متعدد در جريان بوده وهرچه به انتخابات مجلس نزديک تر مي شويم برنامه ها قوي تر و گفت و گوها نيز بيشتر مي شود. شوراي وحدت اصولگرايان مدت هاست شکل گرفته و با قوتي بيشتراز گذشته پيش مي رود.
*فرافکني اصلاح طلبان
وي با اشاره به عملکرد اصلاح‌طلبان افزود: اصلاح طلبان باتوجه به عملکرد بد گذشته خود براي ايجاد وحدت تلاش مي‌کنند و متأسفانه دولت روحاني با شعار تدبير و اميد رأي خود را از مردم گرفت و نماينده‌هاي دوره دهم مجلس نيز از دولت حمايت کردند و فعاليت هاي چشم گيري را براي رأي آوري اين دولت داشتند اما نتوانستند طي چند سال اخير نيازهاي مردم و جامعه را پاسخ دهند حتي برنامه هايي را اجرا کردند که معيشت و اقتصاد مردم را دچار مشکل کرد.
نماينده ادوار هفتم، هشتم و نهم مجلس ادامه داد: اصلاح‌طلبان درشرايط فعلي اعتماد مردم را سلب کردند هرچند شعاري سر دهند اما وضعيت خوبي ندارند. بدنه جامعه متوجه است که شعار دولت روحاني هرچند اميد و تدبير است اما نا اميدي و بي تدبيري بود و با بي اهميت بودن به مسائل مهم کشور به مسائل حاشيه اي پرداختند.
وي افزود:اصلاح‌طلبان اکنون دليل خودداري از ثبت نام را با فرافکني و دلايل واهي مانند اينکه مجلس در رأس امور نيست، اظهار کردند، اما اگر مجلس در رأس امور نيست به طور حتم به دليل وجود نمايندگاني است که عملکرد درستي نداشتند و اکنون نيز پاسخي براي مردم ندارند.
*پاسخگويي‌به مردم، اولويت‌ اصولگرايان است
رهبر تصريح کرد: تمام تلاش، ايجاد ورسيدن به وحدت بيشتر اصولگرايان است زيرا تجربه نشان داده هرچه وحدت بيشتر باشد ميزان موفقيت هم بيشتر است.اين نه تنها براي استان تهران بلکه در ساير شهرها نيز صدق مي‌کند.شوراي ائتلاف اصولگرايان جلسات متعددي در کارگروه‌هاي سه‌گانه تشکيل داده و در عرصه‌هاي مختلف به ويژه اقتصاد کشور درحال بررسي شرايط کنوني و مشکلات کشور است.چالش مهمي که زمينه ساز معاش مردم و ايجاد اشتغال است و طي چندسال گذشته دستخوش حوادث ناخوشايند بوده‌است .
بنابراين اولويت مهم اصولگرايان ارائه برنامه هايي است که نامزدهاي نهايي بايد به جامعه ارائه دهند تا پس از ورود خود به مجلس آن را عملي و مطالبه عمومي را برآورده و رسيدگي کنند.
*مجلس‌محل‌ آزمون و خطا نيست 
نماينده ادوار مجلس گفت: در مجلس فعلي تعدادي نماينده هاي ناشناس و بي تجربه اي حضور دارند که برخي ا ز آن ها حتي سابقه اجرايي در ادارات را نداشته‌اند، غافل ازاينکه مجلس،محل آزمون و خطا نيست.در مجلس بودجه، طرح ها و لوايحي با عناوين مختلف به تصويب مي رسد، برنامه هايي نظير برنامه ششم توسعه که درآن نوشته شده افزايش قيمت حامل هاي انرژي بايد به صورت پلکاني باشد امادولت روحاني بنزين را يک شبه، سه برابر کرد. 
عضو شوراي مرکزي ائتلاف نيروهاي انقلاب اسلامي در پايان ضمن تأکید بر حضور‌مردم در انتخابات آتي خاطرنشان کرد : مردم بسيار خوبي داريم که همواره حضور پرشوري در انتخابات داشتند و پشت نظام را‌ خالي نکردند، مردم اين بارنيز درانتخابات باوجود نااميدي و وضعيت بد معيشتي براي انقلاب و ولايت فقيه بازهم حضور خواهند داشت.

نویسنده : فاطمه فلاح زاده |
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.