۲ مزرعه جدید ارز دیجیتال در تهران شناسایی شد - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 46131
  پرینتخانه » اخبار, اقتصادی تاریخ انتشار : ۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶ |

۲ مزرعه جدید ارز دیجیتال در تهران شناسایی شد

در ادامه طرح برخورد با مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال توسط شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، بازرسان مناطق برق فارابی و مولوی موفق به شناسایی و جمع‌آوری دو مزرعه غیرمجاز استخراج رمزارز با بیش از ۱۹۰ ماینر در تهران شدند.
۲ مزرعه جدید ارز دیجیتال در تهران شناسایی شد

طبق اعلام شرکت توزیع برق تهران بزرگ، در راستای کاهش بار شبکه توزیع برق و جلوگیری از بروز نوسان و خسارت به تجهیزات مشترکان برق پایتخت و در ادامه طرح برخورد با متخلفان و بهره‌برداران غیرقانونی شبکه برق تهران بزرگ، با بررسی‌های انجام‌شده توسط بازرسان منطقه برق فارابی، از مناطق ۲۲گانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ تعداد ۱۵۳ دستگاه ماینر غیرمجاز در حال فعالیت در یک واحد مسکونی شناسایی شد.

در همین راستا، کارشناسان منطقه برق مولوی نیز موفق به شناسایی یک مزرعه غیرمجاز ارز دیجیتال با ۴۳ دستگاه ماینر فعال در یکی از مجتمع‌های تجاری پایتخت شدند.

بر اساس این گزارش، با هماهنگی‌های انجام‌شده توسط مناطق مزبور و دفتر حراست و امور محرمانه این شرکت با مراجع قضائی و انتظامی، ماینرهای کشف‌شده، جمع‌آوری و مراتب جهت تعیین و وصول خسارات ریالی وارده به شبکه توزیع برق در دست بررسی است.

هموطنان ساکن پایتخت در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت غیرقانونی سودجویان در حوزه استخراج ارز دیجیتال می‌توانند پس از کسب اطمینان از محل فعالیت استخراج‌کنندگان غیرمجاز رمزارز در مجاورت محل زندگی و یا کار خود، به آدرس اینترنتی www.tavanir.org.ir/samaat مراجعه و از طریق گزینه ثبت گزارش رمزارز غیرمجاز، گزارش خود را ثبت کنند و یا با ستاد خبری حراست این شرکت به‌شماره تلفن ۸۸۰۵۷۰۴۴ تماس بگیرند و در صورت صحت اطلاعات از پاداش نقدی تا سقف ۲۰ میلیون تومان بهره‌مند شوند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.