کاندیدا شدن رئیسی امید را به جامعه برگرداند - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 43492
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۶:۲۴ |
احمد حسین فلاحی، نماینده مردم همدان در مجلس:

کاندیدا شدن رئیسی امید را به جامعه برگرداند

احمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با «رسالت» ضمن اشاره به ثبت‌نام حجت‌الاسلام رئیسی برای انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: در وضعیت فعلی کشور که مشکلات اقتصادی و معیشتی دامنگیر مردم شده است و با عملکردی که دولت در هشت سال اخیر داشته، ناامیدی را به مردم منتقل کرده است.
کاندیدا شدن رئیسی امید را به جامعه برگرداند

گروه سیاسی
احمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با «رسالت» ضمن اشاره به ثبت‌نام حجت‌الاسلام رئیسی برای انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: در وضعیت فعلی کشور که مشکلات اقتصادی و معیشتی دامنگیر مردم شده است و با عملکردی که دولت در هشت سال اخیر داشته، ناامیدی را به مردم منتقل کرده است. در دو دولت روحانی نه‌تنها وضعیت کشور بهبود پیدا نکرده بلکه بدتر نیز شده است. لذا مردم به دنبال یک منجی می‌گردند کسی که آن‌ها را از وضعیت فعلی نجات دهد.
رئیسی در سال‌های اخیر حتی وظایف زمین مانده دولت را برگردن گرفت
وی افزود: در چنین شرایطی باید کسی را بشناسند که بتواند امید را در جامعه ایجاد کند و توانمندی را در او ببینند که بتواند این کار را انجام دهد    وگرنه اگر کسی مانند دوره‌های قبل ادعا کند مردم دیگر نمی‌پذیرند. در دوره‌های قبلی به راحتی وعده‌ووعید دادند و حتی با تخریب رقیب رأی مردم را گرفتند.
فلاحی ادامه داد: با شرایطی که در سال‌های اخیر به واسطه عملکرد حجت‌الاسلام رئیسی در دستگاه قضا به وجود آمده می‌توان او را چنین فردی دید که می‌تواند مشکلات مردم را حل کند. به نظر من رئیسی حتی فراتر از وظایف دستگاه قوا عمل کرده و بسیاری از وظایف بر زمین مانده دولت را نیز متحمل شده و انجام داده و با سفرهای استانی وضعیت مردم را بررسی کرده است.
این نماینده مجلس تأکید کرد: رویکرد فسادستیز رئیسی این امید را در مردم ایجاد کرده که او می‌تواند خواسته‌های آن‌ها را تأمین کند. حال که پای صندوق آمده به نظر می‌رسد می‌تواند شعارهای نظام را برآورده و تغییری در وضعیت ایجاد کند، بنابراین شرایط رئیسی از سایر کاندیداها متفاوت است.
برخی از کاندیداها در ایجاد وضعیت نابسامان اقتصادی با دولت دخیل بوده‌اند
او گفت: کاندیداهای دیگر سابقه‌ای در اجرا ندارند و سابقه آن‌ها در اجرا ملموس نبوده است یا سابقه‌ای که موفقیت‌آمیز باشد در کارنامه آن‌ها دیده نمی‌شود. مانند برخی از افرادی که ثبت‌نام کردند و در مسئله برجام نافرجام نقش اساسی داشته‌اند و در ضعف عملکرد دولت و خراب کردن کشور شریک هستند. چه آن‌هایی که مستقیما در دولت بودند مثل اسحاق جهانگیری و دیگران و چه آن‌هایی که با دولت بودند مانند لاریجانی.فلاحی در انتها یادآور شد: تمام این افراد در وضعیت نابسامان اقتصادی و تورم و سختی معیشت مردم دخیل هستند. لذا یک فرد متفاوت و متمایز در این میان نیاز بود که مردم ثمره عملی او را بشناسند و در این میان رئیسی کسی بود که شاهد دستاوردهایش هستند لذا رئیسی متفاوت از سایر کاندیداها است.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.