چه تعداد از کارمندان دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند؟ - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 53039
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار تاریخ انتشار : ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳ |

چه تعداد از کارمندان دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند؟

رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: در مجموع ۸۹.۵ درصد از کارکنان دولت دوز اول و دوم واکسن کرونا را زده‌اند که ۶۵ درصد دوز اول و ۲۵ درصد هم هر دو دوز را دریافت کرده‌اند.
چه تعداد از کارمندان دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند؟

میثم لطیفی رییس سازمان اداری و استخدامی در مورد واکسیناسیون کارمندان اظهار داشت: اطلاعات توسط وزارت بهداشت جمع می‌شود و با همکاری وزارت ارتباطات و بهداشت اطلاعات را مطابقت دادیم. تاکنون تعداد دو میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از کارکنان واکسینه شده‌اند.

 

معاون رئیس جمهور ادامه داد: در مجموع حدود ۸۹.۵ درصد از همکاران دوز اول و دوم را زده اند. ۶۵ درصد دوز اول و ۲۵ درصد هم هر دو دوز را دریافت کرده اند. این افراد کارمند‌های رسمی، پیمانی و قراردادی و همچنین کارگر‌های قراردادی هستند.

 

لطیفی با اشاره به علت واکسینه نشدن تعدادی از کارکنان بیان کرد: ۳.۵ درصد از کارمندان، مادران دارای فرزند شیرخوار و باردار هستند که امکان دریافت واکسن را نداشتند و همین تعداد افراد دارای بیماری و مبتلا به کرونا هستند.

 

رییس سازمان اداری و استخدامی توضیح داد: ۵درصد از کارکنان بدون دلیل موجه واکسینه نشده‌اند و امر جلوگیری از ورود این کارکنان به ادارات واگذار شده است. به صورت آنلاین می‌توانیم کارکنان واکسینه شده را هم رصد کنیم. نهاد‌های بهداشتی در ادارات مستقر شده و خانواده افراد را نظارت می‌کنند

 

 

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.