وظیفه‌شناسی مردم در انتخابات باعث ناامیدی دشمنان شد - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 45542
  پرینتخانه » سیاسی, مطالب روزنامه تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۶:۴۲ |
حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

وظیفه‌شناسی مردم در انتخابات باعث ناامیدی دشمنان شد

حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار «رسالت» درباره انتخابات روز جمعه و مشارکت مردم در آن، اظهار کرد: مردم کشور ما، مردم هوشیار و زمان‌شناسی هستند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون همواره در عرصه‌های مختلف این هوشیاری و موقعیت سنجی را نشان داده‌اند.
وظیفه‌شناسی مردم در انتخابات باعث ناامیدی دشمنان شد

گروه سیاسی 
حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار «رسالت» درباره انتخابات روز جمعه و مشارکت مردم در آن، اظهار کرد: مردم کشور ما، مردم هوشیار و زمان‌شناسی هستند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون همواره در عرصه‌های مختلف این هوشیاری و موقعیت سنجی را نشان داده‌اند. در طول این دوران نیز در انتخابات‌ متعددی شرکت کرده و آرا و مشارکت بسیار بالایی داشته‌اند. 
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: قطعا همین هوشیاری و وظیفه‌شناسی مردم باعث ناامیدی دشمنان بوده و در آینده نیز چنین خواهد بود و آنان را در دستیابی به اهداف شوم خودشان ناکام می‌گذارد. با توجه به توصیه‌هایی هم که رهبری روز گذشته و نیز هفته قبل مطرح کردند و بازتاب زیادی در سطح جامعه داشت، همین موضوع موجب افزایش دغدغه‌مندی مردم نسبت به سرنوشت خودشان گردید. 
نماینده مردم زاهدان در مجلس ادامه داد: در روزها و حتی ماه‌های اخیر شاهد فضاسازی‌ها و تبلیغات سنگین رسانه‌ای و جنگ روانی دشمنان به‌ویژه استکبار جهانی و گروه‌های ضدانقلاب علیه انتخابات بودیم، اما آن‌ها از این نکته غافل هستند که هر وقت دشمنان جمهوری اسلامی چنین مسائل و تبلیغاتی را مطرح کردند مردم ما جدی‌تر و مصمم‌تر پای کار آمده‌اند. 
این نماینده مجلس همچنین بیان کرد: مردم باید بدانند مخالفت استکبار جهانی و ضدانقلاب با آرمان‌ها و اصول بنیادین جمهوری اسلامی و واردکردن هجمه‌های گسترده علیه آن، شاخص خوبی برای شناخت دشمنان و توطئه‌های آن‌ها است و در چنین شرایطی مردم باید همواره برعکس اقدامات و خواسته‌های آنان عمل کنند. از سوی دیگر انتخابات دوره فعلی نیز نشان داد که مردم بار دیگر دشمنان کشور را ناامید کردند. 
حسینعلی شهریاری معتقد است: گرچه در تمامی دوره‌ها ادعاهای مهندسی شدن انتخابات و یا برخی مسائل تنش‌زا با هدف به حاشیه کشاندن انتخابات مطرح‌شده است، اما جمهوری اسلامی نشان داده که هیچ‌وقت انتخابات را مهندسی نکرده است. زیرا اگر درصدد چنین کاری بود، در دوره‌های قبلی انتخابات ریاست جمهوری می‌توانست نام هر فردی را که موردنظر بود از صندوق بیرون بیاورد، این در حالی است هرگز چنین امری رخ نداد. بدین‌ترتیب ازآنجایی‌که مهندسی صورت نگرفت، یک‌بار اسم خاتمی درمی‌آید یک‌بار هم احمدی‌نژاد و پس‌ازآن نیز روحانی. 
وی همچنین اظهار کرد: درنتیجه این موضوع بیانگر این است که در انتخابات نه‌تنها مهندسی صورت نگرفت، بلکه ازآنجایی‌که کاندیدای مدنظر برخی جریانات داخلی اقبال چندانی از سوی مردم نداشتند در حال تفرقه‌افکنی و تشکیک بودند اما راه به‌جایی نبردند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.