مهلت مجدد ثبت نام در کنکور سراسری ۱۴۰۰ از امروز آغاز می‌شود - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 39771
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱ |

مهلت مجدد ثبت نام در کنکور سراسری ۱۴۰۰ از امروز آغاز می‌شود

زمان مجدد ثبت نام متقاضیان شرکت در کنکور ۱۴۰۰ از امروز آغاز می‌شود و افرادی که تاکنون اقدام به ثبت نام نکرده‌اند می‌توانند در کنکور ثبت نام کنند.
مهلت مجدد ثبت نام در کنکور سراسری ۱۴۰۰ از امروز آغاز می‌شود

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: به دنبال اطلاعیه‌های ۱۲، ۱۸ و ۲۱ بهمن ماه ۹۹ و اصلاح دفترچه راهنمای ثبت نام شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در زمینه سهمیه بهیاران، متقاضیان می‌توانند نسبت به ثبت نام در کنکور سراسری ۱۴۰۰ اقدام کنند.

کنکور سراسری ۱۴۰۰ به منظور پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور (آموزش از راه دور) و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای ۹، ۱۰، ۱۱ و ۱۲ تیرماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

متقاضیانی که در مهلت تعیین شده (از ۱۲ تا ۲۰ بهمن ۹۹) موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی نشده یا به هر دلیل دیگر نتوانسته‌اند در آزمون ثبت‌نام کنند می‌توانند در مهلت مجدد ثبت‌نام از امروز یکشنبه ۱۰ اسفند تا روز چهارشنبه ۱۳ اسفند ۹۹ با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org در آزمون ثبت نام کنند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاً در کنکور سراسری ۱۴۰۰ ثبت نام کرده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند در روزهای ۱۰ تا ۱۳ اسفند ۹۹ نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

نکته‌های مربوط به سریال‌های ثبت‌نام و انتخاب علاق۹‌مندی‌ها

داوطلبان باید انواع سریال‌های اعتباری (سریال ثبت نام ۱۲ رقمی به مبلغ ۵۴۰.۰۰۰ ریال ) لازم برای ثبت نام آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ را قبلا از طریق سایت سنجش خریداری کنند.

آن دسته از داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور هستند می‌توانند قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال علاقمندی به مبلغ ۱۳۷.۰۰۰ (یکصد و سی و هفت هزار) ریال را خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت‌نام یا ویرایش وارد کنند.

 آن دسته از داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی، غیر دولتی و غیرانتفاعی هستند می‌توانند قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال علاقمندی به مبلغ ۱۳۷.۰۰۰ (یکصد و سی و هفت هزار) ریال را خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد کنند.

داوطلبان که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقه‌مند به شرکت در گروه آزمایشی هنر نیز هستند لازم است قبل از آغاز ثبت‌ نام یا ویرایش، سریال ثبت نام به مبلغ ۵۴۰.۰۰۰ (پانصد و چهل هزار) ریال را خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد کنند.

داوطلبان که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی ، تجربی و انسانی) علاقه‌مند به شرکت در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی نیز هستند لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش، سریال ثبت نام به مبلغ ۵۴۰.۰۰۰ (پانصد و چهل هزار) ریال را خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت‌نام یا ویرایش وارد کنند.

شما می توانید پس از پایان مراحل ثبت نام و از طریق ویرایش اطلاعات، جهت ثبت علاقه‌مندی‌ها اقدام کنید.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.