مقتدا صدر خطاب به ترامپ: تو و امثال تو متهم به انتشار کرونا هستید - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 18486
  پرینتخانه » بین الملل, سیاسی تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸ |

مقتدا صدر خطاب به ترامپ: تو و امثال تو متهم به انتشار کرونا هستید

رهبر جریان صدر عراق در موضعی تهاجمی به رئیس‌جمهور آمریکا، با بیان اینکه «پناهی جز خدا نیست»، تأکید کرد واشنگتن و همپیمانانش، متهم به شیوع کرونا هستند و ملت عراق، هیچ درمانی از جانب آمریکا را نمی‌پذیرد.
مقتدا صدر خطاب به ترامپ: تو و امثال تو متهم به انتشار کرونا هستید

«مقتدی صدر» رهبر جریان صدر عراق از ادعاهای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تلاش برای مهار ویروس کرونا بشدت انتقاد کرد.

صدر در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «این سخن ترامپ که ما کار بزرگی علیه ویروس کرونا انجام می‌دهیم… و اگر مداخله ما نبود، وضعیت بدتر می‌شد، نظر مرا به خودش جلب کرد».

وی خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: «ترامپ… تو و امثال تو متهم به شیوع این بیماری هستید؛ بویژه اینکه بیشتر کسانی که از آن رنج می‌برند، مخالفان آمریکا هستند».

رهبر جریان صدر ادامه داد: «ترامپ… قبلا ادعا کردی که آمریکا امپراتوری‌های بزرگ را سرنگون و تروریسم را سرکوب کرد… و امروز با ویروسی مبارزه می‌کنی که با چشم غیر مسلح دیده نمی‌شود! از خودت خجالت نمی‌کشی؟!».

صدر در ادامه تصریح کرد: «ترامپ… دنیا را پُر از اشغالگری، جنگ، فقر و درگیری کردی و امروز ادعا می‌کنی که درمان می‌کنی؟… این بیماری فقط به سبب سیاست‌های ناشایست تو گسترش پیدا کرد». وی در ادامه حملات تند خود خاطر نشان کرد: «ترامپ… اگر تو ملحد، خود را درمانگر می‌دانی…  ما فقط به خدا پناه می‌بریم».

این رهبر عراقی در پایان تأکید کرد: «هر درمانی که از سمت تو و شرکتهای بیمارت باشد… ما آن را نمی‌پذیریم و نمی‌خواهیم. تو نه فقط دشمن خدا، بلکه دشمن ملتها نیز هستی».

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.