معرفی ۵ تا از بهترین نرم افزار های حسابداری پارمیس - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 81481
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴ |

معرفی ۵ تا از بهترین نرم افزار های حسابداری پارمیس

این روزها مدیریت مالی برای همه افراد از یک دانشجو، یک کارمند، یک کارگر، یک خانه دار و حتی کسی که یک تجارت کوچک راه اندازی کرده است بسیار مهم است. بسیاری از افراد از اهمیت داشتن برنامه حسابداری آگاه هستند اما شرایط مالی و اقتصادی آنها به گونه ای است که نمی توانند نرم افزار را خریداری کنند.
معرفی ۵ تا از بهترین نرم افزار های حسابداری پارمیس

معرفی ۵ تا از بهترین نرم افزار های حسابداری پارمیس

این روزها مدیریت مالی برای همه افراد از یک دانشجو، یک کارمند، یک کارگر، یک خانه دار و حتی کسی که یک تجارت کوچک راه اندازی کرده است بسیار مهم است. بسیاری از افراد از اهمیت داشتن برنامه حسابداری آگاه هستند اما شرایط مالی و اقتصادی آنها به گونه ای است که نمی توانند نرم افزار را خریداری کنند.

پارمیس با توجه به رسالت خود همواره با تولید انواع نرم افزارهای مالی سعی در رفع نیازهای طیف های مختلف جامعه داشته و در این راستا و در راستای مسئولیت اجتماعی خود اقدام به تولید نرم افزار حسابداری موبایلی رایگان و نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس نموده است.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس

یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی خوب نیازهای فعلی و آینده شما را برطرف می کند. پارمیس همیشه با ارائه به روز رسانی های منظم از کسب و کار ما پشتیبانی می کند. علاوه بر این، تیم مدیریت و تولید پارمیس همواره ارائه محصولات با استفاده از آخرین فناوری ها را به عنوان رویکرد اصلی خود انتخاب کرده است تا کاربران نرم افزار بتوانند در هر لحظه از بهترین امکانات موجود بهره مند شوند.

نرم افزار فروشگاهی مناسب ارزش خرید بالایی دارد. همیشه به دنبال ارزان ترین نرم افزار نباشید. نرم افزار مناسب محصولی است که بهترین امکانات را با کمترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد. نرم افزار فروشگاهی پارمیس با توجه به امکانات ارائه شده در آنها با یکی از رقابتی ترین قیمت های بازار به شما ارائه می شود.

با بررسی ویژگی های این نرم افزارها و یا دریافت مشاوره و دمو رایگان، به ویژگی های این نرم افزار در زمینه های مختلف کسب و کار فروشگاهی و ارزش خرید بالای آن برده می شوید.

ارائه گزارشات جامع، قابل تحلیل و مدیریتی یکی از دلایل اصلی استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی است. برنامه حسابداری تحت وب گزارش های زیادی را در اختیار مدیران ارشد سازمان ها قرار می دهد. نرم افزار پارمیس استار با ارائه داشبورد مدیریتی انواع گزارش های عددی و گرافیکی را به شما ارائه می دهد که می تواند.

صندوق فروشگاهی پارمیس اسمارت یکی از جدیدترین محصولات این شرکت فناوری اطلاعات پارمیس است که در ترکیب با راهکار ابری پارمیس ۳۶۰ امکانات منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می دهد. به جرات می توان گفت که این محصول با توجه به امکاناتی که دارد نرم افزاری بی رقیب را در اختیار شما قرار می دهد.

در پارمیس اسمارت که یک نرم افزار اندرویدی است که قابل نصب بر روی تمامی دستگاه های اندرویدی مانند گوشی، تبلت و گوشی می باشد. به همین دلیل می توانید آن را روی گوشی اندرویدی خود نصب کرده و بدون نیاز به تسویه حساب فروشگاهی از امکانات یک نرم افزار فول استور بهره مند شوید. این نرم افزار دارای نسخه ویندوز بوده و اطلاعات آن در فضای ابری پارمیس ۳۶۰ یکپارچه شده است.

نرم افزار حسابداری شرکتی پارمیس

به طور کلی نرم افزار حسابداری شرکتی یا حسابداری شرکتی از تعدادی ماژول تخصصی مانند ماژول حساب های پرداختنی، ماژول حساب های دریافتنی، ماژول حقوق و دستمزد و ماژول های دیگر تشکیل شده است. نرم افزار شرکتی برنامه ای است که به سازمان ها اجازه می دهد تا تراکنش های مالی را ردیابی کرده و داده ها را از تراکنش های مالی تولید کنند.

یکی از مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی پارمیس، مدیریت قوی تطبیق حساب های دریافتنی و پرداختنی است، به همین دلیل می توانید با استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی، عملکرد تجاری خود را در شرکت سرعت بخشید. به عنوان یک راه حل مناسب برای شرکت شما، باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه های مالی می شود.

استفاده از نرم افزار حسابداری شرکتی راه حل جدیدی برای استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در شرکت ارائه می دهد و باعث می شود پیچیده ترین نیازهای شرکت برآورده شود. مزایای فراوان این نرم افزار به شما کمک می کند تا زمانی که به اطلاعات واقعی برای تصمیم گیری های تجاری خود نیاز دارید، فرآیند تصمیم گیری را کوتاه کنید.

ممکن است یک کسب و کار جدید راه اندازی کرده باشید و به دنبال یک نرم افزار حسابداری شرکتی ارزان قیمت باشید که متناسب با نیازهای تجاری شما باشد. شرکت فناوری اطلاعات پارمیس دو محصول اختصاصی را برای این دسته از کاربران معرفی می کند. می توانید از نسخه اصلی شرکتی نرم افزار حسابداری پارمیس پرو استفاده کنید.

این نرم افزار پاسخگوی تمامی نیازهای شرکت های کوچک در زمینه های مختلف می باشد. اما اگر به دنبال نرم افزار حسابداری آنلاین برای رسیدگی به امور حسابداری شرکت خود از هر کجا و در هر زمان هستید، توصیه ما استفاده از محصول پارمیس ۳۶۰ می باشد. شما در این محصول به حسابداری آنلاین دسترسی دارید و می توانید با خرید اشتراک ماهانه یا سالانه از امکانات مختلف آن به صورت آنلاین استفاده کنید.

اما به خاطر داشته باشید که آینده نگری انتخاب بهتری در هنگام خرید نرم افزار شرکتی به شما می دهد. زیرا بدون شک در آینده ای نه چندان دور به دنبال توسعه کسب و کار خود خواهید بود و به امکانات بیشتری در زمینه نرم افزارهای مالی و مدیریتی نیاز خواهید داشت.

انتقال اطلاعات از یک نرم افزار به نرم افزار دیگر می تواند مشکلات جدی ایجاد کند. بنابراین سعی کنید در انتخاب نرم افزار کمی آینده نگر باشید و نیازهای خود را در نظر بگیرید.

نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس

نرم افزار حسابداری تولیدی برای شرکت های تولیدی مهمترین بخش سرمایه مربوط به مواد مصرفی در تولید محصولات و کالاهای نهایی هستند. بنابراین برای انجام امور حسابداری مانند ثبت کلیه جریان های مالی تعریف شده در فرآیند، محاسبه هزینه ها و درآمدها و سود حاصل از فعالیت های انجام شده، بهترین نرم افزار حسابداری تولیدی باید امکانات ویژه ای را در اختیار حسابدار قرار دهد.

آنچه به عنوان حسابداری در شرکت های تولیدی اهمیت زیادی دارد، محاسبه بهای تمام شده کالا بر اساس روش های حسابداری و قیمت خریداری شده مواد اولیه است. در نتیجه داده های لازم برای حسابدار شامل ثبت موجودی کالاهای مصرف شده و تولید شده در شرکت، قیمت خرید مواد اولیه و تعریف فرمول ساخت برای تولید هر محصول می باشد.

در فرمول ساخت مواد مورد استفاده در فرآیند تولید محصول و مقدار مورد نیاز مشخص شده است. این اطلاعات برای حسابدار برای محاسبات مربوط به حسابداری بسیار مفید است. بنابراین یکی از ویژگی های مهم بهترین نرم افزار حسابداری تولیدی، قابلیت تعریف فرمول ساخت با توجه به مواد مصرفی و ایستگاه های کاری برای محصولات تولیدی شرکت می باشد.

با کمک تعریف فرمول ساخت می توان فرآیند تولید و موجودی کالای مورد نیاز را مشخص کرد و در صورت نیاز نسبت به تامین مواد اولیه مورد نیاز اقدام کرد. به عبارت دیگر تعریف فرمول ساخت در نرم افزار حسابداری تولیدی می تواند به کنترل موجودی انبار به منظور جلوگیری از توقف خط تولید و یا کاهش تولید روزانه کمک کند.

نرم افزار حسابداری تولیدی باید امکان مدیریت هزینه ها و همچنین مدیریت سفارشات را در اختیار حسابدار قرار دهد. زیرا در تولید مهمترین دغدغه بعد از کیفیت محصولات تولیدی کاهش قیمت تمام شده و در نتیجه افزایش سود حاصل از تولید است.

با توجه به نوع محصول، فرآیندهای تولید انبوه، سفارشی، کارگاهی و دسته ای را می توان در بخش تولید تعریف کرد. ایستگاه های کاری تعریف شده در خط تولید برای تخصیص مواد مصرفی و برنامه ریزی تولید مهم هستند. با توجه به نوع فرآیند، ضرورت تامین مواد مصرفی اهمیت پیدا می کند.

زیرا گاهی بر اساس فرآیند تولید تعریف شده کمبود مواد اولیه باعث توقف کل خط تولید می شود و این امر هزینه سنگینی را به شرکت تحمیل می کند. با توجه به این ضرورت، امکان تعریف مواد و کنترل موجودی آنها در نرم افزار تولیدی برای شرکت های تولیدی در نظر گرفته شده است.

برای ثبت دقیق داده های مالی، بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های تولیدی باید بتواند پیمانکار و داده های مربوط به همکاری با او را از قبیل مقدار کالا، مواد تحویلی به وی و کالای دریافتی، هزینه ای که باید به پیمانکار و حتی درصد ضایعات پرداخت شود. نتیجه را داشته باشد

ذکر این نکته ضروری است که هر شرکت تولیدی بسته به نوع محصول تولیدی و در نتیجه نوع فعالیت های تعریف شده برای آن و همچنین اندازه و سطح کسب و کار نیازمند ویژگی های خاصی از یک برنامه حسابداری است که باید در نظر گرفته شود.

نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد پارمیس

فرآیندهای مربوط به حسابداری حقوق و دستمزد بخش بزرگی از امور واحد مالی را به خود اختصاص می دهد که در دوره های خاصی از سال مانند پایان سال بر حجم آن افزوده می شود. بدیهی است پیشگیری از خطاهای انسانی و تسریع در این بخش از امور مالی در اولویت قرار دارد.

استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس با قابلیت های خاص برای انطباق با کسب و کار شما می تواند تمامی فرآیندهای مربوط به حقوق و دستمزد را مکانیزه کند و در نهایت حجم کار را تا حد زیادی کاهش دهد که به معنای بهره وری بالاتر و هزینه کمتر است.

از طرفی استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس به شما کمک می کند تا تمامی وظایف مختلف محاسبه حقوق را به صورت الکترونیکی انجام دهید و در عمل از هدر رفتن کاغذ برای چاپ اسناد جلوگیری کنید. این امر نه تنها نقش موثری در حرکت کسب و کار شما به سمت سبز شدن دارد، بلکه هزینه های خرید و نگهداری اسناد در تجهیزات فیزیکی را نیز بسیار کاهش می دهد.

دسترسی به گزارش های پیشرفته برون سازمانی مانند فایل های بانکی، بیمه ای و اموال به همراه گزارش های مدیریتی تحلیلی ابزار کارآمدی را برای مدیران ایجاد می کند. مدیران مشاغل مختلف با استفاده از داده های به دست آمده از نرم افزار حقوق و دستمزد قادر خواهند بود دیدی جامع، دقیق و مبتنی بر واقعیت به منابع انسانی و هزینه های مربوطه داشته باشند و در نتیجه تصمیمات بهینه تری اتخاذ کنند.

برنامه حسابداری پارمیس

برنامه حسابداری آنلاین پارمیس یک راه حل ابری است که به شما کمک می کند تا امور حسابداری و مالی خود را از هر کجا و در هر زمان مدیریت کنید. با استفاده از این راهکار صاحبان مشاغل و حسابداران می توانند با اتصال به درگاه آنلاین برنامه حسابداری به کلیه فرآیندهای مالی دسترسی داشته باشند و اسناد حسابداری را ثبت کنند.

این راه حل به معنای برنامه حسابداری آنلاین است که امکانات حسابداری کاملی از قبیل ثبت نام اشخاص، تعریف کالا، ثبت اسناد، ثبت سفارش خرید و فروش و غیره را به صورت آنلاین ارائه می دهد، به صورت واکنش گرا طراحی شده و فقط در بسترهای مختلف موجود است. شرط دسترسی به اینترنت و مرورگر وب در دسترس کاربران است.

دنیای تجارت همیشه در حال تغییر است و صاحبان مشاغل همیشه به راه حل ها و ابزارهای جدید نیاز دارند. برنامه حسابداری آنلاین به شما این امکان را می دهد که از هر مکان و در هر زمان به اطلاعات مالی کسب و کار خود دسترسی داشته باشید و یا حسابداری خود را انجام دهید.

جمع بندی

افزایش بهره وری و سرعت کار در نرم افزار های مالی پارمیس به مدیران اجازه می دهد تا در فرآیند تصمیم گیری سریعتر عمل کنند.

برای خرید برنامه حسابداری، نرم افزار حسابداری تولیدی، نرم افزار حسابداری شرکتی، نرم افزار فروشگاهی و نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس می‌توانید به سایت www.ParmisIT.comمراجعه کنید و یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۵۸ تماس حاصل فرمایید.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.