لیست بهترین وکلای بانکی تهران - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 80592
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹ |

لیست بهترین وکلای بانکی تهران

وکیل دعاوی بانکی، بانک ها از مهم ترین موسسات مالی و خدماتی هستند که نقش بسزایی در چرخش پول و اوراق ارزشمند در جامعه دارند. در سراسر دنیا قوانینی در خصوص روابط بین بانک ها با اشخاص حقوقی و حقیقی در راستای دریافت خدمات مالی و پولی وجود دارد.
لیست بهترین وکلای بانکی تهران

لیست بهترین وکلای بانکی تهران

وکیل دعاوی بانکی، بانک ها از مهم ترین موسسات مالی و خدماتی هستند که نقش بسزایی در چرخش پول و اوراق ارزشمند در جامعه دارند. در سراسر دنیا قوانینی در خصوص روابط بین بانک ها با اشخاص حقوقی و حقیقی در راستای دریافت خدمات مالی و پولی وجود دارد. در چندین سال اخیر نگاه ویژه ای نسبت به بانک ها و موسسات اعتباری برداشته شده است و همین موضوع باعث شروع طرح دعاوی متعدد علیه بانک ها شده و لزوم داشتن وکیل دعاوی بانکی با سابقه بالا ایجاد کرده است. موسسه حقوقی عدالت نو خدمات تخصصی در زمینه دعاوی بانکی را ارائه می دهد و می توانید از مشاوره با وکلای حاذق و باتجربه بهره مند شوید.

لیست بهترین وکلای بانکی تهران | موسسه حقوقی عدالت نو 

حمید رضا کاکاوند

وکیل پایه یک دادگستری

Description: حمید رضا کاکاوند

حمید رضا کاکاوند

حمید رضا کاکاوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز ۱)هجده سال سابقه وکالت ۲) ده سال انجام امور تخصصی وکالت بانک صادرات و تخصص در دعاوی مربوط به امور بانکی و موسسات مالی و اعتباری ۳) کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه شهید بهشتی ۴)انجام دعاوی حقوقی به صورت گروهی در کلیه زمینه های حقوقی ، ثبتی ، کیفری ،خانوادگی ،ثبت احوال ،ثبت اسناد ، بیمه های کارگر و کارفرما ، اعم از خدمات درمانی و تامین اجتماعی و….

محمد امین نجفی

وکیل پایه یک دادگستری

Description: محمد امین نجفی وکیل پایه یک دادگستری

محمد امین نجفی وکیل پایه یک دادگستری

محمد مومن زاده

عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

Description: محمد مومن زاده عضو کانون وکلای دادگستری مرکز م

حمد مومن زاده عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

عضو کانون وکلای دادگستری مرکز کارشناس ارشد جزا و جرمشناسی حوزه فعالیت: وکالت در دادگاه انقلاب ،مواد مخدر،اصل ۴۹ قانون اساسی،دعاوی کیفری (کلاهبرداری،انتقال مال غیر،صدور چک بلا محل،.خیانت در امانت،سرقت،ضرب و جرح و …)

غزاله رحیمی فراهانی

وکیل پایه یک دادگستری

Description: غزاله رحیمی فراهانی وکیل پایه یک دادگستری

غزاله رحیمی فراهانی وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری تحصیلات: کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه علوم و تحقیقات گیلان – ۱۳۹۳ کارشناسی حقوق قضایی دانشگاه آزاد ورامین – پیشوا ۱۳۸۷ سوابق شغلی: عضو کانون وکلای دادگستری از سال ۹۰ تا کنون – سابقه وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری با موضوعات ارث ، ملکی ، جرایم پزشکی و ….. ، همکاری با موسسات حقوقی. – همکاری با بانک اقتصاد نوین به عنوان وکیل . توانایی و مهارت حرفه ای: – مسلط به زبان انگلیسی – آشنایی با زبان فرانسه در حد پایه – آشنایی به داوری اتاق تعاون و شیوه حل و فصل اختلافات در این مرجع

آتوسا جلیلی

وکیل پایه یک دادگستری

Description: آتوسا جلیلی وکیل پایه یک دادگستری آتوسا جلیلی
وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز. فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی اصفهان.دارای پنج سال سابقه ی وکالت (وکالت در بیش از ۱۳۰ پرونده) مترجم متون حقوقی به زبان انگلیسی

سيد سپهر ميرحسيني

متخصص امور حقوقی

Description: سيد سپهر ميرحسيني متخصص امور حقوقی سيد سپهر ميرحسيني
متخصص امور حقوقی

انواع دعاوی بانکی

دعاوی املاک رهنی

دعاوی مربوط به دیرکرد اقساط وام

دعاوی ارزی

دعاوی بانکی مربوط به مطالبه اقساط وام از ضامن

دعوای استرداد اسناد ضمانت

دعوای ابطال شروط قراردادی

دعاوی بانکی مربوط به ابطال اجرائیه بانکی

شرایط عمومی و کلی ظهر نویسی

  • الزاماً باید امضا شده باشد  بنابراین جهت صحت ظهر نویسی اسناد تجاری مثل چک و سفته لازم است رضایت و امضای او پشت سند تجاری باشد. البته لزومی ندارد که امضا حتما در پشت سند باشد و ممکن است با یک برگه دیگر به سند تجاری ضمیمه شود.
  • ذکر کردن نام فردی که سند به او منتقل شده است الزامی نیست: بنابراین ممکن است ظهر نویسی به نام شخص دارنده یا به حواله کرد فرد باشد. همچنین ممکن است سفید امضا باشد؛ همچنین می ‌توان بدون ذکر نام منتقل ‌الیه و با ‌صرف امضا کردن پشت برات، چک و یا سفته انتقال پیدا کند. در این موارد دارنده مختار است در کنار امضای ظهر نویس اسم خود یا هر فرد دیگر را که می خواهد و قصد انتقال به او را دارد ذکر کند، یا بدون درج نام و بدون امضا بار دیگر آن سند را به فرد دیگر منتقل کند.
  • ذکر تاریخ الزامی نیست؛ذکر تاریخ در ظهر نویسی الزامی نیست ولی ذکر کردن تاریخ، علاوه بر اسناد تجاری، در تمام اسناد و تعهدات، این فایده را دارد که اهلیت طرفین در هنگام انعقاد قرارداد و انتقال را می توان تشخیص داد.

دلیل مشاوره با وکیل در دعاوی امور بانکی

در انواع دعاوی مطرح شده در امور بانکی که به تفصیل شرح داده شد، حضور وکیل الزامی است. وکیل امور بانکی با قوانین و مقررات امور بانکی آشنا است و می تواند موکل را در مسیر مناسب راهنمایی کند.

در صورت عدم مراجعه موکل به وکیل ممکن است برای شخص، خسارت های جبران ناپذیری را به همراه آورد. از این جهت بهتر است در دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری در امور بانکی قبل از هر اقدامی از سوی موکل ، با یک وکیل دعاوی بانکی متخصص مشورت نماید.

پیشنهاد می‌شود اگر فردی با دعاوی بانکی روبه‌رو شد از همان ابتدا موضوع را با یک وکیل خبره در همین حوزه درمیان بگذارد. وکلا در برابر خدماتی که موکلین خود ارائه می‌دهند حق الوکاله مشخصی دریافت می‌کنند.

موسسه حقوقی عدالت نو با داشتن بیش از یک دهه سابقه کاری در بخش‌های مربوط به دعاوی بانکی، حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی، بین المللی و دیگر امور حقوقی با ارائه مشاوره حقوقی، قبول وکالت و ارزیابی پرونده‌ها، موکلین را از روند رسیدگی، درصد موفقیت و شرایط کلی پرونده آگاه می سازد. موسسه حقوقی عدالت نو تلاش دارد تا زمان رسیدن به نتایج پرونده را با هزینه‌های مشخص برای موکلین تسهیل کند.

دریافت مشاوره از وکیل بانکی

 دریافت مشاوره قبل از امضای قرارداد های بانکی لازم است و از بسیاری موارد پیشگیری خواهد کرد.  همچنین در صورت بروز دعاوی و یا الزام به اقامه دعوا و طرح شکایت برای تنظیم شکایت نامه و یا تنظیم دادخواست لازم است تا با وکیل متخصص و مجرب مشاوره حضوری داشت. مشاوره برای افرادی که توانایی پرداخت حق الوکاله را ندارند گزینه مناسب خواهد بود و در صورتی که مسئله مطرح شده مهم و دارای مبلغ زیادی باشد حتما حضور و وکالت وکیل بانکی لازم و ضروری است.

 بدیهی است در صورتی که نیاز به جمع‌آوری اطلاعات و حضور در دادگاه جهت استیفای حقوق موکلین باشد، کانالهای ارتباطی شما و وکیل بانکی گسترش می‌یابد. این امر تا حدود زیادی بستگی به این دارد که طرف طرح دعوی بانکی شخصیتی حقیقی است یا حقوقی.

بهترین وکیل دعاوی بانکی در تهران

بهترین وکیل دعاوی بانکی در تهران، وکیلی است که قراردادی اصولی و قانونی و متناسب با منافع موکل تنظیم نماید که البته لازم است تا بر اساس آیین نامه ها و مقررات بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار باشد. انعقاد قرارداد های عالی در زمینه مد نظر و در صورت لزوم دفاع از موکل به شیوه اصولی از ویژگی های بهترین وکیل بانکی است. بهترین وکیل بانکی فردی است که قرارداد های زیادی را در زمینه بانکی تنظیم کرده باشد و در دعاوی مختلف بانکی حضور پیدا کرده باشد. قوانین بانکی پیچیده و مقررات گسترده می باشد لازمه بهترین شدن در زمینه و حوزه حقوقی بانکی این است که وکیل متخصص به صورت مداوم اطلاعات خود را به روز نماید و از مصوبه های جدید بانک مرکزی همواره مطلع باشد. پس امور بانکی ورسیدگی به این امور و حل اختلافات و مشکلات و دعاوی بانکی، وکیل متخصصی را می طلبد که برای حل و فصل مشکلات و مسائل بانکی به شیوه تخصصی حضور به عمل آورد. معیار بهترین وکیل بانکی رزومه و سابقه کاری وی و سطح اطلاعات و مهارت وی در طی نمودن مراحل رسیدگی است پس با این وجود چنانچه افراد خواستار حضور بهترین وکیل بانکی در دعاوی بانکی باشند بایستی به این پارامتر ها توجه داشته باشند و آن را ملاک انتخاب قرار دهند.

جناب آقای حمید رضا کاکاوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز ،هجده سال سابقه وکالت ، ده سال انجام امور تخصصی وکالت بانک صادرات و تخصص در دعاوی مربوط به امور بانکی و موسسات مالی و اعتباری ، کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه شهید بهشتی ،انجام دعاوی حقوقی به صورت گروهی در کلیه زمینه های حقوقی ، ثبتی ، کیفری ،خانوادگی ،ثبت احوال ،ثبت اسناد ، بیمه های کارگر و کارفرما ، اعم از خدمات درمانی و تامین اجتماعی و….، یکی از برترین وکلای بانکی متخصص در امور دعاوی بانکی در تهران میباشد که در تمام زمینه های دعاوی پولی و بانکی میتواند به شما کمک نماید.

عدالت نو | لیست بهترین وکلای بانکی تهران

| منبع خبر : محتوا این متن تبلیغاتی بوده و توسط رسالت رد یا تایید نمی شود
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.