لوله بازکنی تهران با قیمت های واقعی را از ما بخواهید!! نوین لوله - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 80206
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰ |

لوله بازکنی تهران با قیمت های واقعی را از ما بخواهید!! نوین لوله

 لوله بازکنی فوری با بهترین قیمت در تهران به صورت شبانه روزی توسط سرویس کاران فعال در سراسر شهر
لوله بازکنی تهران با قیمت های واقعی را از ما بخواهید!! نوین لوله

لوله بازکنی تهران با قیمت های واقعی را از ما بخواهید!! نوین لوله

متاسفانه روبرویی با گرفتگی های لوله و پرشدن چاه های فاضلاب، اتفاقات ترکیدگی لوله ها، یخ زدگی و نشت آب از ساختمان اکثر افراد را ناراحت می کند. در این مواقع بهترین اقدام تماس با یک متخصص و حرفه ای شما را نجات می دهد.

لوله بازکنی نوین loolebazkoni.com از شرکت های معتبر در حوزه ی لوله بازکنی فوری، لوله بازکنی ارزان، و خدمات با کیفیت است که در سراسر تهران، به صورت شبانه روزی فعالیت دارد.

فنرهای دستی، گیره های فلزی، چاه بازکن دستی و محلول های لوله بازکن چاره ساز شما نیستند و به غیر از آسیب رساندن به لوله ها، کار دیگری انجام نمی دهید. برای چکه آب از سینک یا انسداد فاضلاب توالت که حالتان را به هم می زند، از سرویس کاران ما مشاوره بگیرید تا در سریع ترین زمان خود را به محل برسانند.

نرخ اتحادیه لوله بازکنی

لیست قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه سالانه از طرف اتحادیه لوله بازکنی تعیین می شود. و قیمت فنرزنی با فنر و دستگاه معمولی از ۱۰۰ الی ۲۵۰ هزار شروع می شود. هزینه لوله بازکنی با توجه به سختی کار و ابزار مصرفی، مبلغ دریافتی از مشتریان تفاوت دارد.

تعرفه های تخلیه چاه در شرکت نوین لوله، از ۷۰۰ الی ۱۳۰۰ هزار متغیر است. هزینه تخلیه چاه در مناطق مختلف، با توجه به، حجم مخزن تانکر، نوع پمپ تخلیه چاه و خدمات جانبی کف تراشی و لایروبی چاه بستگی دارد.

البته قبل از انجام هر گونه خدمات، بعد از اینکه محل را بازدید کنیم، باید هزینه ی آن را به مشتری ابلاغ کنیم تا در صورت رضایت، انجام دهیم.

لوله بازکنی فوری با قیمت واقعی را از ما بخواهید!!

همه ی شرکت های لوله بازکنی موظف هستند تا قیمت های خود را طبق

چکیده : لوله بازکنی فوری با بهترین قیمت در تهران به صورت شبانه روزی توسط سرویس کاران فعال در سراسر شهر

نرخ اتحادیه تعیین کنند. هزینه لوله بازکنی ستارخان نباید از مقدار مشخصی تجاوز کند. برخی شرکت ها و سایت های لوله بازکنی، هزینه های نامعقول از مشتریان دریافت می کنند. مشتریان به ناچار به مبلغ اعلام شده راضی شده، و بعدا با استعلام قیمت از شرکت سرویس دهنده شاکی می شوند.

البته مقصر فقط آن ها نیستند بلکه خود شما انتخاب درستی انجام نداده اید!! پس با کمی تحقیق و جست و جو در گوگل، قبل از انتخاب هر نوع وسیله یا خدمات از قیمت آن مطلع شوید و کیفیت و معتبر بودن آن را مقایسه کنید. مطمعن باشید نتیجه ی بهتری خواهید گرفت.

لوله بازکنی ستارخان با خدمات با کیفیت

شرکت نوین لوله برای ارائه خدمات سریع تر و اعزام سرویسکار در منطقه غرب تهران، شعبه دیگری در محله ی لوله بازکنی ستارخان دارد. ساکنین این منطقه و سایر مناطق در غرب تهران می توانند به صورت شبانه روزی با ما تماس بگیرند.

 • باز کردن لوله های سخت و سیمانی با ابزار های بروز و پیشرفته توسط افراد با تجربه
 • رفع گرفتگی لوله توالت و آشپزخانه با فنر های جداگانه به صورت تمیز و بهداشتی
 • تمیز کردن محل کار بعد از اتمام خدمات و تحویل همانند قبل
 • ضد عفونی دستگاه ها و ابزار های مورد استفاده
 • سرویس دهی در اسرع وقت کم تر از ۲۰ دقیقه به کل تهران
 • رفع بوی فاضلاب از توالت و آشپزخانه با مواد مخصوص
 • رسوب تراشی و سرویس لوله های آبگرمکن در لوله بازکنی ستارخان
 • در آوردن اشیاء از چاه توالت مانند طلا، النگو، دستبند، گوشی و سایر وسایل ریز
 • استفاده از پمپ تراکم هوا برای ساختمان های قدیمی که مشکل پوسیدگی لوله دارد.

لوله بازکنی ستارخان شبانه روزی

لوله بازکنی ولنجک

یکی از شعبات نوین لوله، و زیر نظر اتحادیه، لوله بازکنی ولنجک است. لوله بازکن ها قبل از انجام خدمات، قیمت و تعرفه را طبق نرخ اتحادیه با مشتری توافق می کنند. سرویسکار، مشتری را از نوع ابزار مصرفی، نوع فنر و سختی مطلع می کند. و بلافاصله بعد از رضایت او خدمات فنر زنی چاه فاضلاب و تخلیه چاه را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به گوگل و جستجوی عبارت “لوله بازکنی نوین” به آدرس loolebazkoni.com از قیمت های اتحادیه باخبر شوید. متخصصین و مشاوران لوله بازکنی تهران بصورت آنلاین شما را از تعرفه ها آگاه می کنند.

فنر زنی لوله های فاضلاب چه مزیت هایی دارد؟

شما باید در طول سال، حداقل دوبار تمام لوله های فاضلاب ساختمان را سرویس کنید!! این کار همانند تعویض روغن خودرو است که اگر نسبت به تعویض آن نکنید مشکلی نیست اما در طول دراز مدت مجبور به لوله کشی مجدد ساختمان و پرداخت هزینه های بالا خواهید شد. برخی مواقع شاهد وجود املاح سفت داخل لوله می شوید که از کف شور آشپزخانه یا دهانه چاه بیرون می آید، این مواد در اثر عدم سرویس فاضلاب با فنر، به وجود می آید. چربی ها و ته مانده غذا با موهای زائد ترکیب می شود و املاحی گچ مانند و سفت تشکیل می دهد که مانع از عبور آب می شوند.

از مزیت های فنر زنی لوله ها می توانیم به چند مورد اشاره کنیم:

 • تمیز شدن جداره ی لوله ها با فنر رسوب تراش
 • جلوگیری از تجمع چربی و رسوبات در داخل فاضلاب که به مرور زمان می چسبند
 • جلوگیری از پوسیدگی لوله ها، خراب شدن درز ها و نشتی آب که در اثر فنر نزدن یا عدم سسرویس اتقاف می افتد.
 • رفع بوی فاضلاب که گاهی اوقات هنگام ظهر انتشار می یابد، با فنر های رسوب تراشی می توانید آن را رفع کنید.

بهترین ترفندهای رفع گرفتگی فاضلاب نوین لوله

در این روش ها شما دیگر هزینه لوله بازکنی ولنجک پرداخت نمی کنید! به راحتی در خانه با ترکیب چند ماده یا ترفند، گرفتگی را باز کنید. البته این کارها در مواقع ضروری انجام شود. برخی از روش ها ممکن است کمی حال به هم زن باشد اما با انجام درست می توانید نتیجه ی خوبی بگیرید.

لوله بازکنی ولنجک 09101702050

۱_ باز کردن گرفتگی سینک

 • گیره فلزی : با این روش شما فقط به یک پیچ گوشتی نیاز دارید، تا پیچ وردوی سیفون را کمی شل کنید و اتصالات را جدا کنید. دیگر داخل ورودی سیفون به طور مشخصی، قابل مشاهده است. می توانید با این روش لجن ها، گره مو، تفاله های غذایی را با کمک گیره به دام بیاندازید.
 • جدا سازی اتصالات سیفون : در این روش بهتر است با دوربین گوشی خود از نحوه ی آب بندی اتصالات عکس بگیرید. لوله زیر سینک را با فشار دست وبه سمت پایین از قسمت شتر گلو جدا کنید. داخل اتصالات وشترگلو را با مواد شوینده قوی تمیز کنید.
 • استفاده از تلمبه: ابتدا خرطومی را از دیوار جدا کنید و خروجی را با پارچه بگیرید. تلمبه دستی را دور کفشور بگذارید، طوری که راه خروج هوا نباشد. سپس با دو دست خود تلمبه را به آرامی فشار دهید و با قدرت به بالا بگشید. باید توجه داشته باشید که تلمبه از محل خود بلند نشود یا راه عبور هوا نداشته باشد.
 • استفاده از آب گرم، جوش شیرین، سرکه و پودر لباسشویی نیز از دیگر روش های لوله بازکنی ولنجک است. جوش شیرین و سرکه را داخل سینک بریزید و سپس آب جوش را اضافه کنید. بعد از نیم ساعت دوباره آب جوش و پودر لباسشویی بریزید. با این کار چربی های داخل لوله نرم می شوند و در نهایت راه آب باز می شود.

۲-باز کردن گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی

استفاده از فشار آب: هنگامی که توالت فرنگی مسدود می شود احتمالا چون سیفونش باریک است و فضولات به راحتی نمی توانند از مسیر عبور کنند اتفاق می افتد. در برخی مواقع انداختن دستمال کاغذی باعث انسداد می شود. با استفاده از دستکش و ماسک، چند عدد پارچه، پیچ گوشتی و شیر آب می توانید به راحتی مسیر آب را باز کنید. ابتدا شیر آب را داخل سیفون توالت فرنگی فرو می کنید و دور به کمک پیچ گوشتی و پارچه بپوشانید. با دست خود پارچه را نگه دارید و به مدت ۱۰ دقیقه شیر آب را باز کنید.

آویز لباس: در هر خانه از این آویز ها پیدا می شود که از جنس سیم هستند و به راحتی خم می شوند. ابتدا آویز را باز کنید و به شکل سیفون توالت فرنگی در بیاورید. ابتدا نوک ان را داخل سیفون فرو کنید و بچرخانید. احتمالا نتیجه بخش خواهد بود.

استفاده از کیسه زباله برای باز کردن توالت ایرانی: با این ترفند به سادگی از شر گرفتگی توالت راحت شوید به شرطی که درست انجام دهید. ابتدا کیسه زباله را بر روی کاسه توالت پهن کنید طوری که راه عبور آب و هوا به لوله را نداشته باشد. سپس روی آن را با آب پر کنید. بعد از اینکه کف سرویس بهداشتی پر از آب شد. کیسه زباله را بکشید تا آب یکباره تخلیه شود. فشار آب زیاد باعث می شود تا مسیر گرفتگی باز شود.

فنر های دستی: یکی دیگر از روش های لوله بازکنی فوری است. این فنر ها را از تمام فروشگاه های تاسیساتی در سراسر شهر می توانید تهیه کنید. نوک فنر دارای سر مته صاف است که به لوله ها آسیبی وارد نمی کند. در سر دیگر آن اهرمی قرار دارد که با کمک آن می توانید فنر را به جلو یا عقب بچرخانید و هدایت کنید.

| منبع خبر : محتوا این متن تبلیغاتی بوده و توسط رسالت رد یا تایید نمی شود
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.