فائوچی: بازگشت به شرایط نرمال تا تابستان قابل تصور نیست - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 33487
  پرینتخانه » اخبار, بین الملل تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۶:۵۸ |

فائوچی: بازگشت به شرایط نرمال تا تابستان قابل تصور نیست

رئیس سازمان بیماریهای عفونی آمریکا می‌گوید، حتی با وجود واکسن، بازگشت به شرایط عادی تا تابستان سال آینده قابل تصور نیست.
فائوچی: بازگشت به شرایط نرمال تا تابستان قابل تصور نیست

رئیس سازمان بیماریهای عفونی آمریکا در مصاحبه با شبکه سی ان ان گفت که دولت باید مردم این کشور را در برابر ویروس کرونا واکسینه کند اما هشدار داد که شرایط نرمال تا تابستان آینده قابل تصور نیست و مردم همچنان باید از ماسک استفاده کنند.

دکتر «آنتونی فائوچی» مدعی شد که واکسن شرکت فایزر برای ویروس کووید-۱۹ تا ۹۰ درصد موثر است. با این حال وی تاکید کرد کرد که چالش بعدی سیاستمداران و دانشمندان متقاعد کردن مردم برای واکسن زدن است.

فائوچی تاکید کرد، باید مردم را قانع کنیم که واکسن بزنند. اگر مردم واکسن بزنند می‌توانیم پیش بینی کنیم که در سه ماهه دوم یا سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ بتوانیم به شرایط عادی بازگردیم.

«تدروس آدناهوم» دبیرکل سازمان جهانی بهداشت نیز روز یک شنبه تاکید کرد که تا کنترل کامل ویروس کرونا هنوز راه زیادی باقی مانده است.

سازمان بهداشت جهانی روز شنبه از ثبت رکورد ۶۶۰۹۰۵ مورد ابتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت خبر داد. رکورد قبلی در روز جمعه بود که ۶۴۵۴۱۰ مورد ابتلا به ویروس کرونا در سراسر جهان گزارش شده بود.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.