عرضه دیگنیتی به صورت فروش اقساطی با شرایط ویژه ۱۴۰۲ + عکس - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 84430
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۵ |

عرضه دیگنیتی به صورت فروش اقساطی با شرایط ویژه ۱۴۰۲ + عکس

دیگنیتی را باید یکی از جذاب‌ترین کراس اوورهای موجود در جاده‌های کشورمان محسوب کنیم. شاسی بلندی که با آن ظاهر جذاب، تهاجمی و مدرن، المان‌های بدنه که حس قدرت و جدیت را القا می‌کنند و نمای اسپرت و جوان پسندش توانسته هم در بازار خودروهای صفر برای خود رتبه قابل توجهی کسب کند و هم فروش آن در بازار دست دوم پررونق است.
عرضه دیگنیتی به صورت فروش اقساطی با شرایط ویژه ۱۴۰۲ + عکس

دیگنیتی را باید یکی از جذاب‌ترین کراس اوورهای موجود در جاده‌های کشورمان محسوب کنیم. شاسی بلندی که با آن ظاهر جذاب، تهاجمی و مدرن، المان‌های بدنه که حس قدرت و جدیت را القا می‌کنند و نمای اسپرت و جوان پسندش توانسته هم در بازار خودروهای صفر برای خود رتبه قابل توجهی کسب کند و هم فروش آن در بازار دست دوم پررونق است.

اگرچه دیگنیتی در زمره خودروهای گران‌قیمت طبقه‌بندی می‌شود، اما کم نیستند افرادی که به دنبال بهترین شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور می‌گردند. اجازه بدهید پیش از اینکه وارد مقوله خرید اقساطی خودرو شویم با هم بررسی کنیم که آیا دیگنیتی ارزش خرید دارد یا خیر. برای اینکه ارزش خرید دیگنیتی را بیان کنیم باید نخست مزایای این خودرو و سپس رقبای آن را بررسی نماییم. پس ابتدا به سراغ مزایای دیگنیتی می‌رویم که خرید قسطی این خودرو را توجیه می‌کند:

C:\Users\MoSi-KiNG\Pictures\عرضه دیگنیتی به صورت فروش اقساطی با شرایط ویژه 1402 + عکس_files\images_1681393892_643808e4ed325.jpg

  • ظاهر مدرن و اسپرت

اگر قصد خرید دیگنیتی اقساطی را دارید به احتمال زیاد می‌دانید که این محصول چینی یک کراس اوور کوپه است، خودرویی که در بازار ایران باید بگوییم کمیاب قلمداد می‌شود. این نوع خودروها اگرچه ظاهر شاسی و آفرودی خود را حفظ می‌کنند، اما نمایی اسپرت دارند. بنابراین ظاهر مدرن، شیک، به‌روز و جذاب دیگنیتی را باید یک مزیت مهم برای آن محسوب کرد. در نتیجه شما با استفاده از شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور ( فروش-اقساطی-دیگنیتی/https://farnamkhodro.com/product ) صاحب خودرویی خواهید شد که از نظر زیبایی یکی از خاص‌ترین خودروهایی است که در جاده هنرنمایی می‌کنند.

  • کابین مدرن

هر چقدر از جذابیت ظاهری دیگنیتی گفتیم، باید همان‌قدر در باب طراحی داخلی مدرن، شیک و لوکس آن نیز صحبت کنیم. همه‌چیز در مطلوب‌ترین شکل ممکن قرار دارد. از طراحی تجهیزات گرفته و متریال داخلی تا دسترسی راننده به تجهیزات و دکمه‌ها و ارگونومی صندلی‌ها. بنابراین اگر قصد خرید اقساطی دیگنیتی را دارید و بسیار سخت‌پسند هستید، خیالتان راحت باشد که کابین این خودرو شما را راضی خواهد کرد.

  • امکانات رفاهی دیگنیتی

هرگاه پای خودروهای چینی در میان باشد، باید منتظر امکانات رفاهی رنگارنگ بود. دیگنیتی هم از این قاعده مستثنی نیست و تقریبا اکثر تجهیزاتی که برای مشتری ایرانی مهم و تعیین کننده هستند را داراست. مشتری ایرانی از کراس اوورها چه می‌خواهد؟ امکانات جذابی مانند سانروف برقی، روکش چرمی صندلی، تهویه مطبوع اتومات، نمایشگر لمسی و … با استفاده از شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور همه این امکانات را می‌توانید در اختیار داشته باشید.

  • شتاب و سرعت خوب

دیگنیتی با وجود جثه نسبتا بزرگش سواری تند و تیزی را در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد و شتاب صفر تا صدی آن نیز ۱۲ ثانیه است. بنابراین اصلا عجیب نیست که چرا قشر جوان علاقمند به شاسی بلندها به دنبال دیگنیتی قسطی می‌گردند.

C:\Users\MoSi-KiNG\Pictures\عرضه دیگنیتی به صورت فروش اقساطی با شرایط ویژه 1402 + عکس_files\images_1681393893_643808e56a15d.jpg

  • بازار دست دوم پر رونق

با وجود اینکه معمولا اینگونه جا افتاده است که خودروهای چینی راحت به فروش نمی‌روند، اما فیدلیتی و دیگنیتی مدت‌هاست در بازار خودرو کشورمان خوش درخشیده‌اند و همان‌طور که پیشتر نیز گفتیم خرید و فروش آن‌ها هم در بازار خرید خودروهای صفر و هم خودروهای کارکرده رونق خوبی دارد. بنابراین می‌توانید با خیال راحت به‌دنبال بهترین شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور باشید و نگران نقد شدن خودرو خود نباشید.

رقبای دیگنیتی در بازار خودرو

حال که مزایای دیگنیتی را بررسی کردیم بد نیست سری هم به رقبای این کراس اوور کوپه در بازار بزنیم.

دیگنیتی بخریم یا فیدلیتی؟!

دیگنیتی و فیدلیتی با وجود اینکه از یک سرزمین برخاسته‌اند و در نظر مشتریان ایرانی دوقلوهای به هم نچسبیده قلمداد می‌شوند، اما دو رقیب جدی در بازار خودرو هستند! اگر بین استفاده از شرایط اقساطی دیگنیتی و یا خرید قسطی فیدلیتی دچار تردید هستید، خوب است بدانید که اگر از بُعد سرمایه‌‌گذاری به ماجرا نگاه کنید، خرید دیگنیتی به صرفه‌تر است.

زیرا هرگاه بازار خودروهای چینی صعودی باشد، دیگنیتی افزایش قیمت بیشتری خواهد داشت و هرگاه قیمت خودرو افت کند، دیگنیتی کمتر از فیدلیتی دستخوش کاهش قیمت خواهد شد. همچنین فیدلیتی ظاهری کلاسیک‌تر دارد و اگر به‌دنبال این هستید که یک خودرو خاص و اسپرت داشته باشید، بهره‌گیری از شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور انتخاب بهتری برای شماست.

بیشتر بخوانید : https://www.forsatnet.ir/14020117-7.html

دیگنیتی بخریم یا تیگو ۷؟!

دیگنیتی و تیگو ۷ پرو هر دو از کراس اوورهای موفق بازار هستند. از نظر ظاهری هر دو شاسی بلند جذاب و زیبا به نظر می‌رسند و اینکه شما به عنوان خریدار کدام یک را بپسندید کاملا به سلیقه و ذائقه خودتان بستگی دارد. اگر بین استفاده از شرایط فروش اقساطی دیگنیتی یا خرید تیگو ۷ دچار تردید هستید، باید بدانید هر دو خودرو طراحی داخلی لوکسی دارند، اما دیگنیتی به مراتب مدرن‌تر و دسترسی راننده به تجهیزات و دکمه‌ها راحت‌تر است.

درباره مقایسه فنی دو خودرو باید گفت از نظر قدرت و گشتاور، برتری جزیی با دیگنیتی است، اما از نظر قدرت گیربکس و هماهنگی با موتور کفه ترازو به سوی تیگو ۷ سنگینی می‌کند.

C:\Users\MoSi-KiNG\Pictures\عرضه دیگنیتی به صورت فروش اقساطی با شرایط ویژه 1402 + عکس_files\images_1681393894_643808e607424.jpg

چه از شرایط فروش اقساطی دیگنیتی بهمن موتور استفاده کنید چه تیگو ۷ بخرید، از نظر امکانات رفاهی اوضاع خوبی خواهید داشت. هر دو خودرو آپشن‌های متعدد و کاربردی دارند که برای راننده مطلوب و راضی‌کننده هستند.

C:\Users\MoSi-KiNG\Pictures\عرضه دیگنیتی به صورت فروش اقساطی با شرایط ویژه 1402 + عکس_files\images_1681393894_643808e647250.jpg

دیگنیتی بخریم یا لاماری؟!

دیگنیتی اقساطی یک رقیب قدر دیگر هم در بازار خودرو کشورمان دارد که لاماری نامیده می‌شود. هر دو خودرو از نظر ظاهری جذاب و مدرن هستند و انتخاب گزینه زیباتر یک سلیقه شخصی است. دو خودرو از نظر تجربه رانندگی، توان فنی، شکل اسپرت و تهاجمی ظاهری و طراحی کابین شباهت‌های بسیار زیادی به هم دارند، اما با بررسی آپشن‌ها متوجه تفاوت دو خودرو خواهید شد. ظرفیت صندوق عقب لاماری، به هیج وجه پاسخگوی یک کراس اوور سایز متوسط نیست، هم چنین در بخش امکانات و آپشن‌ها برتری قطعی با دیگنیتی است.

دیگنیتی بخریم یا هایما اس ۷؟!

از نظر ظاهری و طراحی داخلی دیگنیتی مدرن‌تر و به‌روزتر از هایما اس ۷ به نظر می‌رسد، اما از نظر فنی موتور هایما قدرت و گشتاور بهتری ارائه می‌کند و شتاب و کشش بهتری دارد. از نظر برخورداری از امکانات و آپشن‌ها باید گفت دیگنیتی و هایما S7 تفاوت آنچنانی ندارند و در این بخش در یک سطح قرار می‌گیرند. بنابراین اگر توان فنی برایتان اهمیت بیشتری دارد باید سراغ هایما اس ۷ بروید، اما اگر به‌روز بودن و ظاهر پر زرق و برق مهم‌تر است و دوست دارید در خیابان خاص دیده شوید، باید به سراغ دیگنیتی اقساطی بروید.

بهترین مرکز فروش اقساطی دیگنیتی

اگر به دنبال بهترین مرکز فروش اقساطی دیگنیتی می‌گردید، در نظر داشته باشید که باید بستری برای خرید خودرو با حداقل پیش پرداخت برای شما فراهم شده باشد. همچنین خودرو باید به صورت فوری و آنی به شما تحویل داده شود و تعداد اقساط حدالامکان بلند مدت در نظر گرفته شود. برخی مراکز فروش قسطی خودرو مانند فرنام خودرو حتی مبلغ اقساط ماهانه را بر اساس توان مالی مشتری در نظر می‌گیرند و بخشی از سند خودرو را به اندازه مبلغ پیش پرداخت به نام خریدار می‌زنند.

اگرچه دیگنیتی خودرویی است که ارزش خرید دارد و با استفاده از شرایط فروش اقساطی خودرو ( https://farnamkhodro.com ) می‌توانید صاحب یک کراس اوور زیبا، مدرن و پر امکانات شوید، اما نباید بی‌گدار به آب بزنید و با هر مجموعه‌ای وارد معامله شوید. مهم است که اعتبار و سابقه مرکز طرف معامله را بسنجید و از سطح رضایت‌مندی مشتریان آن اطمینان حاصل کنید.

راه های ارتباطی :

آدرس : اتوبان شهید قاسم سلیمانی (رسالت) خیابان مدائن خیابان اخلاقی

تماس با کارشناسان : ۰۲۱۷۷۰۹۱۲۱۸

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.