عاقبت وطن‌فروشی جریان ارتجاع - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 67343
  پرینتخانه » سرمقاله, یادداشت تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۱ |

عاقبت وطن‌فروشی جریان ارتجاع

آرایش جنگی و توپخانه دشمن در جنگ شناختی، سه حوزه را دربرمی‌گیرد.
عاقبت وطن‌فروشی جریان ارتجاع

محمدكاظم انبارلویی
آرایش جنگی و توپخانه دشمن در جنگ شناختی، سه حوزه را دربرمی‌گیرد.

حوزه نظام، حوزه انقلاب و حوزه دین!
پیام‌های طراحی شده علیه اسلام و انقلاب در اتاق فرمان جریان فتنه به پیشتازی سلبریتی‌ها مختص این سه حوزه است.برخی سلبریتی‌ها در این سه حوزه، هنر خود را به حراج گذاشته‌اند ابایی ندارند با گروه‌های تجزیه‌طلب، منافقین، سلطنت‌طلب‌ها و روسیاه‌ترین عناصر ضد دین و ضدانقلاب هم‌صدایی کنند!نمی‌خواستم قلم را به سمت نقد پدیده «اسم رمز عنکبوت مقدس» ببرم چون به اندازه کافی در این مورد نخبگان جامعه هنری و دلسوزان جامعه روشنگری کرده‌اند.اما دیدم چند کلمه  صحبت با کسانی که در این بازی خطرناک وارد شده‌اند خالی از فایده نیست.
۱- کار کردن روی یک سوژه اجتماعی به سفارش رئیس یهودی کمپانی متروپولیتن و آوردن این فیلم در معرکه خیمه‌شب‌بازی «کن» و از همه مهمتر تحریف حادثه و طراحی یک پیام علیه نظام و یک اهانت غیرقابل بخشش به ساحت مقدس امام رضا (ع) که جان ملت ایران است، یک بازی خطرناک می باشد.
​​​​​​​اگر بازیكنان این معركه از خدا نمی‌ترسند و به فكر قیامت نیستند به فكر جان خود و عمر چند روزه خود باشند! چرا؟
۲- در كشور فرانسه نظیر این سوژه زیاد بوده، ازجمله یك افسر پلیس ۳۵ سال عامل اصلی قتل‌های زنجیره‌ای فجیع‌تر از آن سوژه‌ای كه آقایان روی آن كار كردند وجود داشته اما هرگز در فرانسه آزاد، اجازه چنین پردازش در حوزه هنر و سینما به آن داده نشده است!
۳- فرانسوی‌ها در ایام جنگ جهانی دوم ۵ سال كشورشان تحت اشغال دولت نازی آلمان بود در این ۵ سال زن‌هایی برای تأمین معاش خود مجبور به تن‌فروشی شدند و به قوای اشغالگر نازی به عنوان یك كارگر جنسی خدمات می‌دادند.وقتی ارتش فرانسه پس از ۵ سال اشغال، نازی‌ها را از خاك خود بیرون كردند اولین حادثه‌ای كه در پاریس اتفاق افتاد این بود كه مردم راه افتادند در خیابان‌ها و بیش از ۲۰ هزار زن كه در سال‌های اشغال مشغول تن‌فروشی بودند گرفتند بدون محاكمه در خیابان‌ها به اتهام وطن‌فروشی دار زدند. سر آنها را تراشیدند و در حالی كه علامت نازی‌ها را در روی بدن آنها حك كرده بودند دسته دسته تیرباران كردند.می‌گفتند جرم اینها علاوه بر تن‌فروشی، وطن‌فروشی است!
می‌گویند فرانسوی‌ها در علم حقوق سرآمد دولت‌های اروپا هستند. در ایام پس از پیروزی در جنگ هیچ محكمه و دادگاهی در فرانسه برگزار نشد تا هزاران زن كه دسته دسته به جوخه‌های اعدام سپرده می شدند از خود دفاع كنند. گویی مردم و حقوق‌دان‌ها از پیش حكم خود را در مجازات این جماعت نگون‌بخت صادر كرده بودند.دولت فرانسه در طی ۸۰ سالی كه از جنگ جهانی دوم می‌گذرد نه خودشان از این فاجعه فیلم درست كردند و نه اجازه دادند كسی به این سوژه بپردازد!
ذكر این قطعه در تاریخ فرانسه برای سلبریتی‌ها هم یك عبرت است و یك پیام هم دارد!
آن اینكه كسانی كه در مسیر تن‌فروشی به ایستگاه وطن‌فروشی رسیده‌اند ممكن است این حكم حقوقی مردم فرانسه كه در سكوت حقوقدانان و قضات فرانسه اجرا شد روزی درباره آنها از سوی مردم ما هم اجرا شود. البته كارگران جنسی حرمسرای مسعود رجوی قبل از برخی سلبریتی‌ها از مسیر تن‌فروشی به وطن‌فروشی رسیدند و در ارتش بعث عراق در كنار صدام همراه قوای متجاوز با ملت ایران و جوانان پاكباخته جنگیدند. شرف آن ۲۰ هزار زن فرانسوی تن‌فروش كه متهم به وطن‌فروشی شدند صدها برابر بیشتر از منافقین است!
سلبریتی‌های وطن‌فروش آیا فكر كرده‌اند مزد چه كار بزرگی را از غربی‌ها به‌ویژه فرانسوی‌ها می‌گیرند. آنها نان خود را در كاسه خون ملت ایران می‌زنند و می‌خورند و این خونخواری، كار دست آنها می‌دهد. یك موقع بحث اهانت به انقلاب ، مردم ونظام است یك موقع اهانت به ساحت نورانی امام رضا (ع) است.این دو موقع به لحاظ حقوقی خیلی با هم فرق می‌كند آنها چه به ایران برگردند چه هرجای جهان باشند از عقوبت چنین جنایت و اهانتی در امان نیستند.اینكه كارگردان فیلم عنكبوت مقدس در كنفرانس‌ خبری فستیوال كن اعلام كند، «فیلم در مورد یك قتل زنجیره‌ای نیست بلكه در مورد یك «جامعه» «قاتل زنجیره‌ای است» باید مسئولیت حقوقی این كلام خود را بپذیرد. این بیان در حقیقت توجیه‌كننده خصومت آمریكا ، فرانسه و انگلیس با ملت ایران و مشروع نشان دادن فشار تحریم‌های اقتصادی از سوی اشرار جهان است. مفهوم این سخن جز «وطن‌فروشی» نیست.
مردم طی ۴ دهه گذشته با سر انگشت هدایت امامین انقلاب ، مختصات حضور خود در میدان را می‌دانند. اجازه نمی دهند جریان ارتجاع هر طور خواست آرایش میدان را تغییر دهد.
شبكه سیاسی و رسانه‌ای غربگرا و یگان ویژه سلبریتی‌ها یك جبهه در درون و بیرون درست كرده‌اند كه با برخی احزاب به اصطلاح اصلاح‌طلب فكر و ذهنشان حفظ منافع غرب، بازگشت سلطه آمریكا و خنجر زدن از پشت به ملت ایران است.
كار این جماعت، ضعیف نمایی قدرت ملت ایران و وارونه‌نمایی حقایق امروز ایران و قوی‌نمایی آمریكا است.
دكان وطن‌فروشی باز كردند و جنس دروغ، تهمت، تحریف، بی‌غیرتی و فریب می‌فروشند.
ریخت‌شناسی «ارتجاع در ایران»كه دستشان در دست «ارتجاع عرب» است ، خیلی مهم است.
كسانی كه دست‌اندركار جهاد تبیین هستند باید لایه‌بندی این جریان را در داخل و خارج افشا كنند.
اكنون هزاران نفر از نخبگان عالم و روشنفكران مبارز از ۱۳۴ كشور جهان از ۵ قاره جهان در ایران به‌ویژه تهران و قم در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه مشغول مطالعه و علم‌آموزی پیرامون علم مبارزه با امپریالیسم هستند. از دیدگاه این خوبان عالم قرآن و فرهنگ
 اهل بیت (ع) علم مبارزه با ظلم و ستم و استبداد جهانی است. همان علمی كه پرچم آن به دوش انبیا و اولیای الهی در طول تاریخ بوده و اكنون در عصر ما امامین انقلاب با قدرت و صلابت به دوش دارند. طی ۴۳ سال گذشته انقلاب از میان اقیانوسی از توطئه و مقابله امپریالیسم جهانی و ضربات پی‌درپی آنها و گرد وخاك طوفان‌های سهمگین سیاسی اقتصادی و فرهنگی سالم و قدرتمندانه عبور كرده است. انقلاب اسلامی در آستانه جهانی شدن است. وطن‌فروشی مشتی مزدور بی‌خاصیت نمی‌تواند آسیبی به مشروعیت الهی و مردمی نظام وارد كند آنها عرض خود می‌برند بدون اینكه زحمتی برای ملت ما باشند.

نویسنده : محمدکاظم انبارلويي |
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.