ظرفیت فشار تحریم‌های آمریکا به پایان رسید - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 4145
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰ |

ظرفیت فشار تحریم‌های آمریکا به پایان رسید

رئیس جمهور: ظرفیت فشار تحریم‌های آمریکا به پایان رسید و امروز هیچ کس تردیدی ندارد که مقصر اصلی آمریکاست
ظرفیت فشار تحریم‌های آمریکا به پایان رسید

حسن روحانی در سخنانی در جلسه امروز هیئت دولت گفت: اینکه وزیرخارجه یک کشور اروپایی به ایران می‌آید و به صراحت به رئیس جمهوری می‌گوید امریکایی‌ها در این مسیر خطا کرده اند نکته مهمی است، زمانی است که ما می‌گوییم آمریکایی‌ها راه را اشتباه رفته اند و و زمانی یک کشور اروپایی متحد امریکا می‌گوید که امریکا اشتباه کرده و راه را غلط رفته است.

وی تصریح کرد: این وزیر خارجه در ملاقات با من می‌گوید هر کس تاریخ ایران را بداند و بشناسد می‌داند که فشار حداکثری هیچ تاثیری برمردم ایران نمی‌گذارد این افتخاری برای ملت ایران است یعنی دیگران هم به عظمت ملت ایران اعتراف و به مقاومت این ملت افتخار می‌کنند و آن‌ها هم می‌دانند راهی که متحدشان برگزیده، اشتباه بوده است.

رئيس جمهور ادامه داد: ظرفیت فشار تحریم‌های آمریکا به پایان رسید و امروز مردم ما از ۶ ماه پیش و یکسال پیش آرامش بهتری دارند.

وي افزود:همه مسئولان و مردم نظر واحد و متحدی درباره آمریکا دارند و امروز هیچ کس تردیدی ندارد که مقصر اصلی آمریکاست.

تعیین استانداران گلستان و کهکیلویه و بویراحمد

همچنين رئیس جمهور امروز در جلسه دولت استانداران جدید استان‌های گلستان و کهکیلویه و بویراحمد را معرفی کرد.

اقای روحانی گفت:بسیار خوشحالیم هیئت دولت امروز دو چهره فعال در زمینه مسائل اجرایی و قانونگذاری و علمی را برای دو استانی که نیاز به استاندار داشت انتخاب کرد.

وی افزود: اقای حق شناس نیروی فعال در مسائل علمی و نماینده مجلس شورای اسلامی وبه عنوان یک نیروی فعال مطرح بوده و از امروز هم بار مسئولت یک استان مرزی یعنی استان گلستان را برعهده گرفت.

اقای روحانی گفت:: همچنین اقای کلانتری که در سوابق وی در وزات کشور فعالیت‌های مختلف اجتماعی دیده می‌شود و همواره یک نیروی خستگی ناپذیر در هر صحنه‌ای که فعالیت می‌کرده بوده است برای مسئولیت استانداری استان کهکیلویه و بویراحمد انتخاب شد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.