شکست پروژه ویران‌سازی ایران - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 75304
  پرینتخانه » سرمقاله, یادداشت تاریخ انتشار : ۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۱ |

شکست پروژه ویران‌سازی ایران

بیانیه تحلیلی مشترک سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات، ابعاد دخالت وسیع و گسترده سرویس‌های امنیتی آمریکا ، رژیم صهیونیستی ، انگلیس و برخی دولت‌های اروپایی در اجرای «پروژه ویران‌سازی ایران» را فاش ساخت و نشان داد، سربازان گمنام امام زمان (عج) چه میزان به این پروژه سوار هستند و دشمن زیر ضربات امنیتی و اطلاعاتی این دوره از فتنه‌انگیزی دست‌وپا می‌زند.
شکست پروژه ویران‌سازی ایران

محمدکاظم انبارلویی
۱- بیانیه تحلیلی مشترک سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات، ابعاد دخالت وسیع و گسترده سرویس‌های امنیتی آمریکا ، رژیم صهیونیستی ، انگلیس و برخی دولت‌های اروپایی در اجرای «پروژه ویران‌سازی ایران» را فاش ساخت و نشان داد، سربازان گمنام امام زمان (عج) چه میزان به این پروژه سوار هستند و دشمن زیر ضربات امنیتی و اطلاعاتی این دوره از فتنه‌انگیزی دست‌وپا می‌زند.
۲- بخش اعظمی از شبکه سازمان «آشوب» و لیدرهای آن‌ها در تور دستگیری‌ها هستند و آن‌ها که باقی‌مانده‌اند برای کشف بقیه اعضای شبکه در رصد هوشمندانه سرویس امنیتی ، انتظامی و نظامی جمهوری اسلامی است.
۳- پروژه ویران‌سازی ایران که با راهبرد هزار ضربه، هزار خنجر و هزار زخم موساد معروف است نه‌تنها به بی‌ثباتی جمهوری اسلامی منجر نشده بلکه این تهدید فرصتی شد تا کسانی که در لانه‌ها خزیده‌اند و ظرفیت‌هایی که در شبکه‌سازی‌ها علیه نظام سازماندهی شوند لو روند و زیر چکش نیروهای امنیتی و انتظامی قرار گیرند. همچنین سطح هوشیاری مردم در صیانت از نظام با اجتماعات ده‌ها میلیون نفری در سراسر کشور به‌صورت چشمگیری افزایش یابد.
۴- پروژه دشمن شکست‌خورده است، خائنین زیر تیغ صدور احکام «بغی» و «محاربه» دستگاه قضائی هستند. کسانی که از روی «جهل» و «غفلت» با این فتنه همراهی کردند با جهاد تبیین حوادث و رخدادهای ۴۰ روز اخیر هوشیار شدند و به‌صف انقلاب پیوسته‌اند.
۵- ریختن خون زائران بی‌گناه حرم مقدس احمدبن‌موسی (ع) در شیراز و ورود داعش به‌عنوان یک قطعه از جورچین پروژه ویران‌سازی ایران ، تیر خلاص به حیثیت اصحاب فتنه جدید بود که رسوایی آن به‌صورت گردوغباری روی اخبار BBC ، سعودی اینترنشنال، رادیو آمریکا و فضای مجازی فتنه‌گران نشسته است، هرچه تلاش می‌کنند که آن‌ها را پاک کنند کمتر نتیجه می‌گیرند.
حادثه شیراز پایان شکست کشته‌سازی دشمن بود.
نام «آرتین» کودک ۵ ساله‌ای که پدر و مادر و برادرش را در شرارت اصحاب فتنه ازدست‌داده است«اسم رمز» قیام ملت ایران علیه فتنه‌گران شد. جمعه گذشته جهانیان شاهد این قیام در خیابان‌های بیش از هزار شهر ایران بودند. «آرتین» در لغت به معنای پاک، مقدس،‌زیرک و عاقل است. آرتین در شاهنامه فردوسی نام یکی از پهلوانان نامدار ایرانی است.
۶- رسانه‌های دشمن هنوز روی فرکانس «دروغ» ، «توهین» ، «فحاشی» و «تشویش اذهان» ؛ اخبار و تحلیل‌های خود را بارگذاری می‌کنند . مردم دیگر حتی اگر آن‌ها «راست» هم بگویند باور نخواهند کرد.
فتنه‌گر دیگر در کف خیابان ، خیال «اکثریت پنداری» نمی‌کند. «هزینه» این فتنه، «درآمدی» برای طراحان پروژه ویران‌سازی ایران نداشته است.
۷- جماعتی از اصلاح‌طلبان که با مرگ مهسا امینی، بوی کباب به مشام آن‌ها رسیده بود، بیانیه دادند و آن را «فاجعه» نامیدند و اعلامیه دادند کلمه مقدس استرجاع را اول اعلامیه آوردند و بنزین روی آتش این فتنه ریختند، رسوا شدند .آن‌ها با سکوت خود در برابر شرارت تجزیه‌طلبان، کسانی که حکم قرآنی حجاب را آتش زدند به مسجدسوزی روی آوردند، شهادت مظلومانه بسیجی‌ها 
و … بالاخره حادثه غمبار شیراز نشان دادند در ایام فتنه نه در طرف و کنار ملت بلکه پشت سر آمریکا و در کنار منافقین ایستاده‌اند. این سیاه‌نمایی‌ها در کارنامه سیاسی آن‌ها هرگز از حافظه تاریخی ملت پاک نمی‌شود.
۸- بدرقه آسمانی شهدای حرم شاهچراغ و حضور بی‌نظیر مردم شیراز، مشهد، تهران و همدان به نمایندگی از کل ملت ایران نشان داد ملت پای آرمان‌های اسلام ایستاده است.ملت خود ضامن امنیت و عزت پایدار ایران اسلامی است. پژواک صدای اهریمن رسانه‌های دشمن در این حضور عظیم و حماسی خفه‌شده است.
اکنون خون شهدای حرم شاهچراغ در رگ‌های انقلاب اسلامی و بیداری ملت جاری است.

نویسنده : محمدکاظم انبارلویی |
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.