سیاست‌های دشمن نخ‌نما شده و این‌بار‌ می‌کوشد تا اختلافات قومی‌ ایجاد کند - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 73282
  پرینتخانه » سیاسی, مطالب روزنامه تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۶:۲۴ |
اصغر سلیمی، نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی:

سیاست‌های دشمن نخ‌نما شده و این‌بار‌ می‌کوشد تا اختلافات قومی‌ ایجاد کند

اصغر سلیمی، عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با‌ خبرنگار‌ «رسالت» با اشاره به حضور  میلیونی مردم ایران علیه اغتشاشگران اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران از ابعاد نظامی قدرتمندی برخوردار است و این قدرت روز به روز در حال افزایش است.
سیاست‌های دشمن نخ‌نما شده و این‌بار‌ می‌کوشد تا اختلافات قومی‌ ایجاد کند

گروه سیاسی

اصغر سلیمی، عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با‌ خبرنگار‌ «رسالت» با اشاره به حضور  میلیونی مردم ایران علیه اغتشاشگران اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران از ابعاد نظامی قدرتمندی برخوردار است و این قدرت روز به روز در حال افزایش است. دراین راستا دشمنان دچار هراس شده و دریافته‌اند که دیگر از مسیر نظامی نمی‌توانند به کشور آسیب برسانند.وی درتشریح اهداف دشمنان انقلاب اسلامی افزود: آن‌ها می‌کوشند که در داخل کشور اختلافات قومی ایجاد کنند و اقوام مختلف کشور را علیه یکدیگر قرار دهند. عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دموکرات‌ها، منافقان و کشورهای غربی و دشمن ایران اسلامی درصددند تا اتحاد و وحدت ملی میان مردم ایران را خدشه دار کنند و امنیت کشور را به خطر بیندازند.

نماینده مردم سمیرم همچنین خاطرنشان کرد: امنیت کشور به برکت خون شهدای گرانقدر است. جمهوری اسلامی ایران طی چندماه گذشته به دستاوردهای عظیمی همچون توافق با چین و روسیه، تعاملات منطقه‌ای و عضویت رسمی در سازمان شانگهای دست یافته است. بی‌شک چنین روندی موجب خشم بیش از پیش دشمنان شده است. افزون براین در مراسم اربعین مشاهده کردیم که جمعیت چشمگیری به شکل خودجوش راهپیمایی انجام دادند.سلیمی گفت: راهپیمایی عظیم اربعین موجب شد تا دشمنی‌ها افزایش یابد و شگردشان تغییر پیدا کند. این‌بار تحقق هدف خود را بر مبنای اغتشاشات قرار دادند و کوشیدند که با سوءاستفاده از مردم اهداف شوم خود را عملی کنند که خوشبختانه مردم این موضوع را دریافتند و با حضور میلیونی خود علیه اغتشاشگران حماسه به پا‌کردند. او متذکر شد: از مردم درخواست داریم که همچنان با حفظ بصیرت پیش بروند و در دام دشمنان و اهداف شوم آن‌ها نیفتند.

 مسیر‌مطالبات مردم از اغتشاش جدا ست

وی یادآور شد: مسائل مدنی و اعتراضات حق مردم است و می‌بایست نسبت به مطالبه مردم توجه داشت اما نباید فراموش کرد که مسیر مطالبه مردم از اغتشاشگران جداست. اغتشاشگران تنها به دنبال تفرقه افکنی، از بین بردن وحدت ملی مردم و تحقق اهداف خصمانه دشمنان ایران اسلامی هستند. سلیمی ابراز کرد: خسارت به اموال عمومی ، آتش زدن بانک‌ها و هتک حرمت کار اغتشاشگران است و ارتباطی به مطالبه مردم و مسائل مدنی‌شان ندارد. باید هوشیار بود و برخورد قاطع با دشمنان نظام را در دستور کار قرار داد. بی‌شک با چنین مسائلی کشور دچار مشکل نخواهد شد و از پیچ تاریخی خود به خوبی عبور خواهد کرد.

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.