سکوت اعراب در جنگ غزه هیچ توجیهی ندارد - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 93682
  پرینتخانه » بین الملل, مطالب روزنامه تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۶:۰۴ |
عدنان منصور وزیر خارجه اسبق لبنان در گفت‌وگو با «رسالت»:

سکوت اعراب در جنگ غزه هیچ توجیهی ندارد

وزیر خارجه اسبق لبنان تأکید کرد:سکوت سران کشورهای عربی در قبال جنگ غزه و جنایاتی که صهیونیست‌ها صورت می‌دهند، اساسا قابل توجیه نیست. دکتر عدنان منصور در گفت‌وگو با« رسالت» اظهار داشت: «ساکنان نوار غزه تحت شدیدترین اقدامات و جرایم ضد انسانی و تروریستی از سوی رژیم غاصب صهیونیستی قرارگرفته‌اند.
سکوت اعراب در جنگ غزه هیچ توجیهی ندارد

وزیر خارجه اسبق لبنان تأکید کرد:سکوت سران کشورهای عربی در قبال جنگ غزه و جنایاتی که صهیونیست‌ها صورت می‌دهند، اساسا قابل توجیه نیست. دکتر عدنان منصور در گفت‌وگو با« رسالت» اظهار داشت : «ساکنان نوار غزه تحت شدیدترین اقدامات و جرایم ضد انسانی و تروریستی از سوی رژیم غاصب صهیونیستی قرارگرفته‌اند. نسل‌کشی و کودک کشی در غزه نشان‌دهنده سبعیت و درنده‌خویی ذاتی صهیونیست‌هاست. اما سکوت برخی دولت‌های عربی در قبال بحران و فاجعه تمام‌عیاری که در نوار غزه روی می‌دهد، اساسا توجیهی ندارد.

 اگر آن‌ها کماکان به دنبال عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس به سر می‌برند، دچار اشتباهی به‌مراتب بزرگ‌تر از محاسبات قبلی خود در این خصوص شده‌اند.  دیگر جایی برای این خبط بزرگ وجود ندارد. »  این سیاستمدار لبنانی افزود:« درصورتی‌که دولت‌های عربی پیام حضور گسترده و تاریخی ملت‌های خود در خیابان‌ها در حمایت از ملت فلسطین را نادیده انگاشته و به سکوت خود در قبال کشتار ساکنان غزه ادامه دهند، قطعا هزینه‌های سختی بابت مخالفت با افکار عمومی خود پرداخت خواهند کرد.»

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.