سازمان ملل پاسخگوی جنایات رژیم صهیونیستی باشد - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 93250
  پرینتخانه » سیاسی, مطالب روزنامه تاریخ انتشار : ۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۶:۰۴ |
علی حدادی، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس:

سازمان ملل پاسخگوی جنایات رژیم صهیونیستی باشد

علی حدادی، نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد ، چهارباغ و عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار «رسالت» اظهارکرد: آنچه که امروز که در سرزمین فلسطین و به‌ویژه غزه اتفاق می‌افتد، حمله وحشیانه و ویرانگر به زنان و کودکان است.
سازمان ملل پاسخگوی جنایات رژیم صهیونیستی باشد

علی حدادی، نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد ، چهارباغ و عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار «رسالت» اظهارکرد: آنچه که امروز که در سرزمین فلسطین و به‌ویژه غزه اتفاق می‌افتد، حمله وحشیانه و ویرانگر به زنان و کودکان است.

اگر امروز مردم مظلوم فلسطین روزهای سیاه را پشت سرمی‌گذرانند، به سبب همکاری و طراحی آمریکا، حضور استکبار جهانی و حمایت‌های برخی کشورهای اروپایی است. متأسفانه سازمان‌های حقوق بشری طی روزهای اخیر هیچ واکنش و اقدام صریحی را در ارتباط با جلوگیری از کشتار وحشیانه مردم غزه به‌ویژه کودکان بی‌گناه انجام ندادند. وی با اشاره به لزوم مطالبه‌گری سازمان ملل متحد افزود: طی ۱۸ روز گذشته، سازمان ملل متحد و رسانه‌های غربی هیچ صدایی نداشتند و این امر بار دیگر‌ مظلومیت مردم فلسطین را مبرهن می‌‌سازد. حدادی با تأکید بر همکاری نظام استکبار جهانی در حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مردم غزه تصریح کرد: امروز صدایی واحد از جهان اسلام به گوش می‌رسد و آن‌هم این است که رژیم غاصب صهیونیستی باید محاکمه شود و به‌زودی پایان خود را ببیند. همچنین ضرورت دارد تا در این محاکمه نظام استکبار جهانی و هم‌پیمانان اسرائیل به سزای عمل خود برسند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: کشورهای اسلامی باید یک‌صدا مطالبه‌گری کنند و سازمان ملل متحد را به پاسخ‌گری وا‌دارند. امروز سازمان ملل وظیفه سنگینی دارد و نباید خاموش باشد. نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد و چهارباغ در مجلس یازدهم متذکر شد: درجایگاه صدای حقیقی مردم نسبت به بی‌تفاوتی سازمان‌های حقوق بشری اعتراض داریم. چطور ممکن است عده‌ای چنین حملات وحشیانه‌ای را ببینند اما‌ کور و کر باشند؟ مواضعی که در موضوعات مختلف از سوی مدافعان حقوق بشر اعلام ‌می‌شد، حال چه شده است؟ پرسشمان از مدعیان حقوق بشر این است که آیا کودکان وزنان غزه را بشر نمی‌بینند؟ امروز کودکان وزنان فلسطینی با مظلومیت هرچه‌تمام‌تر در محاصره کامل رژیم صهیونیستی قرار‌دارند و تحت حملات وحشیانه قرار‌گرفته‌اند. بی‌شک این حملات محکوم است و سازمان ملل می‌بایست با فریادی رسا پاسخگوی این امر باشد. 

او بابیان اینکه مدعیان حقوق بشر در مقام عمل، هیچ اقدام قاطعی ندارند، یادآور شد: در قرآن کریم اشاره‌شده است: «صُمٌّ بُكمٌ عُميٌ فَهُم لا يَرجِعونَ» آن‌ها کران، گنگ‌ها و کورانند؛ لذا (از راه خطا) بازنمی‌گردند. 
حدادی بابیان اینکه حکایت مظلومیت مردم فلسطین برای آیندگان تبیین خواهد شد، گفت: سازمان ملل به جهت رعایت حقوق بشر و قوانین انسانی باید اقدام مناسب و پاسخ قاطع نشان دهد. چنانچه این امر اتفاق نیفتد، تاریخ این موضوع را ثبت و به آیندگان گواهی خواهد داد. 

وی در پایان این گفت‌وگو با تأکید بر روزهای پایانی حیات رژیم صهیونیستی بیان کرد: بی‌شک رژیم صهیونیستی به سبب ظلم‌های بی‌حدوحصر خود به‌زودی در آستانه فروپاشی کامل قرار خواهد گرفت و چیزی جز روسیاهی برای سازمان ملل و مدافعان این رژیم جعلی که تنها مدعیان حقوق بشر هستند، نخواهد ماند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.