روشنی چشم ملت - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 77344
  پرینتخانه » سرمقاله, یادداشت تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۱ |

روشنی چشم ملت

تیم ملی فوتبال ایران در یک تلاش خالصانه در یک بازی جوانمردانه ، دو دسته‌گل به ملت ایران هدیه کرد.
روشنی چشم ملت

محمدکاظم انبارلویی
۱- تیم ملی فوتبال ایران در یک تلاش خالصانه در یک بازی جوانمردانه ، دو دسته‌گل به ملت ایران هدیه کرد.

بوی عطر این دو دسته‌گل در دقایق پایانی مسابقه فوتبال ایران – ولز سراسر کشور پراکنده شد، مردم را به خیابان‌ها کشاند و موجی از شادی و شعف را پدید آورد.
دشمنان ایران نشان دادند حتی طاقت دیدن یک لبخند بر لب ملت ایران را ندارند. سرگیجه و سرگردانی‌ای که ارتش رسانه‌ای غرب در برابر این نتیجه شیرین گرفته‌اند هنوز ادامه  دارد و نشان می‌دهد بدجوری رشته‌هایی که طی دو ماه اخیر در لجن‌پراکنی‌ها علیه ملت ایران بافته بودند همه آن‌ها پنبه شد.
اکنون پادوهای مزدور غرب در برابر شادی ملت عزا گرفتند. 
۲- دشمن صدای ملت ایران را در اجتماعات میلیونی به‌ویژه تظاهرات عظیم ۱۳ آبان نشنید، اکنون می‌خواهد سیمای بانشاط ، شادمان و امیدبخش ملت را در روز جمعه گذشته در خیابان‌های سراسر کشور انکار کند. آن نشنیدن و این انکار چون پتکی بر میلیون‌ها دروغ، جعل روایت، توهین و فحاشی که خروجی رسانه‌های آنان بود، فرود آمد و این مکر آنان در برابر مکر الهی به‌کلی از بین رفت.
۳- پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در دستان پرقدرت مردم به بهانه نتیجه بازی فوتبال ایران – ولز در سراسر کشور بالا رفت و کسانی که پرچم‌سوزی راه انداخته بودند را رسوا کرد.
این‌یک تصویر واقعی از ایران یکپارچه و متحد و یک نمایش حقیقی از قدرت و باور ملی بود. چیزی که رسانه‌های دشمن هرگز چشم دیدن آن را ندارند.
۴- مقام معظم رهبری در دیدار بسیجیان فرمودند :« بچه‌های تیم ملی چشم ملت ما را روشن کردند» انصافا این پیروزی مثل نوری به تاریکخانه توطئه رسانه‌ای دشمن بود. معلوم کرد دشمن تا چه حد خبیث است. حتی افتخارات ورزشی ما را می‌خواهد مُهر غم و اندوه بزند و اجازه ندهد ملت چشمش به پیروزی‌های شگرف، که بدون شک مدد الهی است ، روشن باشد. آن‌ها امید را هدف قرار داده‌اند و هر چیزی که امید را در دل ملت زنده کند ، حتی یک پیروزی ورزشی، دشمن آن را برنمی‌تابد.
۵- دشمن از چشم روشنی و روشن‌بینی ملت آسیب‌دیده است.تلاش آن‌ها برای تسلط بر ذهن و مغز ملت در پیچیده‌ترین جنگ شناختی به شکست انجامیده است. دشمن می‌خواست از بازی‌های جهانی فوتبال چه در زمین و چه در جایگاه تماشاچیان، تصویری متفاوت از ایران ارائه دهد، اما به لطف خدا و به لطف روشن‌بینی مردم توطئه آن‌ها خنثی شد . آن‌ها در این معرکه حتی به شعور پیاده‌نظام خود هم اهانت کردند. دشمن نشان داد نیاز به مشتی ‌بی‌هویت دارد که هیچ‌چیز جز فرمان صادره از لندن ، پاریس و واشنگتن  را نفهمد و فقط به آن عمل کند!
۶- آن‌ها که می‌گویند باید صدای ملت ایران را شنید، آیا صدای ملت ایران را در جمعه گذشته شنیدند؟ این صدا در گوش تاریخ آشناست. صدای آگاهی ،هوشیاری ، بصیرت مثال‌زدنی، نشاط و امید به آینده است که به بهانه نتیجه یک بازی در خیابان‌های ایران از صوت به تصویر رسیده است.
ما در بازی بعدی چه پیروز شویم چه مساوی کنیم و چه خدای‌ناکرده عدم توفیق داشته باشیم تأثیری در ارتعاش این صدا و شادی مردم نخواهد داشت.
آمریکا باید بداند شادی و نشاط مردم تحریم شدنی نیست. دشمن نمی‌تواند عبوس ماندن را اجباری کند.

نویسنده : محمدکاظم انبارلویی |
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.