رمز پیروزی و تداوم انقلاب بر اساس توحید کلمه شکل گرفته است - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 97442
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۰ |

رمز پیروزی و تداوم انقلاب بر اساس توحید کلمه شکل گرفته است

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: رمز پیروزی و تداوم انقلاب بر اساس توحید کلمه شکل گرفته است.
رمز پیروزی و تداوم انقلاب بر اساس توحید کلمه شکل گرفته است

محمد باقر قالیباف صبح یکشنبه در راهپیمایی با شکوه مردم انقلابی مشهد مقدس ضمن قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی اظهار کرد: این قدم‌ها مایه عزت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس مجلس شورای اسلامی به برکات نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) تحول آفرین بود و جز در راه خدا گامی برنداشت. بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، عموم جامعه را با اصالت دینی پیوند داد.

وی با اشاره به اینکه رمز پیروزی و تداوم انقلاب بر اساس توحید کلمه شکل گرفته است، افزود: ایمان دینی و انسجام ملی بسیار مهم است. اگر دین نتواند نظم عمومی برقرار کند و انسجام اجتماعی بر محور دین شکل نگیرد، کشور ما ضعیف خواهد شد.

قالیباف به شخصیت اثرگذار امام خمینی (ره) در جهان اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) در مقطعی از تاریخ دوران معاصر که معنویت از جهان رخت بربسته بود، اسلام را احیا کرد و به اما اسلامی عزت داد و رمز ماندگاری این نظام، انقلابی بودن و انقلابی ماندن است.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پیروزی با حضور مردم محقق شد و ما باید به شکلی نقش آفرینی کنیم که مردم در متن امورات کشور باشند. در حال حاضر بین بایدهای انقلاب و واقعیت‌های انقلاب فاصله است و ریشه آن دور شدن از ارزش‌های دینی و سنت الهی در بین مسئولین و نخبگان جامعه است و باید آن را جبران کنیم.

وی گفت: مردم سختی‌ها را به خاطر نظام تحمل می‌کنند و صادقانه پای کار انقلاب هستند و مسئولان مدیون مردم هستند و نارسایی مسئولان حق الناس است و با تمام توان باید در جهت رفاه مردم تلاش کنیم و عدم رضایت مردم مواخذه در قیامت را در پی خواهد داشت.

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.