دعوت قالیباف از جوانان برای شکل دادن به مجلس نو - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 4319
  پرینتخانه » اسلایدر, سیاسی, ویژه تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹ |

دعوت قالیباف از جوانان برای شکل دادن به مجلس نو

ما یک راه بیشتر نداریم و نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم. همان گونه که رهبری به مفهوم آتش به اختیار اشاره کردند و در گام دوم به جوان گرایی پرداختند، حجت را بر همه ی ما تمام کرد.
دعوت قالیباف از جوانان برای شکل دادن به مجلس نو

جوانان عزیز انقلابی و دلسوز ایران
همه می دانیم که کشور در وضعیت سختی بسر می برد و من بدون اغراق معتقدم راه برون رفت از این وضعیت اعتماد به جوانان است. حدود دو سال پیش هم نامه ای خطاب به شما نوشتم و عرض کردم که جریان انقلاب باید با حفظ مبانی ، در نگرش و شیوه سیاست‌ورزی متحوّل شود و با گفتمان و از همه مهمتر چهره‌های نو ، حرکت در مسیر نو‌اصول‌گرایی را هرچه زودتر آغاز کند و گفتم ما راهی نداریم جز اینکه مسوولان به شما جوانان اعتماد کنند.
ممکن است با خود بگویید که در عمل کسی به جوانها اعتماد نمی کند؛ من هم این سخن را قبول دارم و معتقدم کار خیلی سختی در پیش روی ماست، اما چاره چیست؟
وقتی جنگ تمام شد من ۲۷ ساله بودم بود و اکنون احساس می کنم حتی به جوانانی که در میانسالی هستند، میدان داده نمی شود.
ما یک راه بیشتر نداریم و نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم. همان گونه که رهبری به مفهوم آتش به اختیار اشاره کردند و در گام دوم به جوان گرایی پرداختند، حجت را بر همه ی ما تمام کرد.
به نظر میرسد امروز دیگر جوانگرایی تبدیل به مطالبه عمومی شده و همه باید کمک کنیم تحول به دست شما جوانان اتفاق بیفتد؛ همان گونه که در این چهل سال، هر موفقیت و پیشرفتی که داشتیم، نقش اصلی را جوانان داشتند.
شما جوانان نخبه، با انگیزه و مومن باید در هر عرصه ای که در سرنوشت کشور تاثیر دارد، بدون دعوت حاضر شوید و کار را به دست بگیرید. یکی از این فرصت ها، انتخابات پیش روست.
تحول و پیشرفت کشور در گرو تشکیل یک مجلس نو و کارآمد است و من ایمان دارم که اگر شما جوانان همت کنید در این عرصه نفش آفرینی کنید، می توان به ظهور مجلسی نسبتا جوان و با تجربه امید داشت؛ تا ان شاالله با نگرشی نو و چهره هایی نو، حرکت پیشرفت ایران اسلامی سرعت بگیرد.

برادران و خواهران عزیزم
من به سهم خودم می توانم صدای شما باشم تا این تغییر و نوگرایی رقم بخورد.
اما اگر شما به میدان نیایید، مطالبه نکنید و توانمندی های خود را عرضه نکنید، این در، بر همان پاشنه خواهد چرخید و مشخصا مجلس آینده تفاوت معناداری با گذشته نخواهد داشت.
لذا از همه شما جوانان دلسوز انقلابی درخواست میکنم، متناسب با شاخص هایی که منتشر می شود، افراد توانمند و با صلاحیت یا خودتان را که برای قبول مسئولیت نمایندگی مردم مفید می‌دانید، از طریق پایگاه اینترنتی جهاد دات نِت ، معرفی کنید تا با استفاده از همه ظرفیت ها تلاش کنیم در حد امکان شایسته ترین ها، در معرض انتخاب مردم قرار بگیرند.
از همه مخصوصا خواهران عزیز، دانشجویان و روحانیون و فعالان مخلص جهادی می خواهم، افرادی با ظرفیت ها و تجربه بالا و نسبتا جوان را معرفی کنند. گرچه ممکن است خودشان راسا وارد این عرصه سخت و پرهزینه نشوند، شما آنها را دعوت کنید و نسبت به انجام وظیفه ملی شان قانع کنید تا به لطف خدا مجلس نو ایجاد شود.
امروز زمان اصلاح ریل گذاری در مسیر سیاستگذاری کشور است و ان شاالله با همت و مشارکت شما جوانان، مردم عزیز ما طعم شیرین کارآمدی را از سوی نیروهای انقلاب خواهند چشید. بسم الله

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.