دشمنان آرزوی تسلط بر مسلمانان را به گور می‌برند - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 35649
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶ |
فرمانده کل سپاه:

دشمنان آرزوی تسلط بر مسلمانان را به گور می‌برند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه تمام لوازم شکست دشمنان را در اختیار داریم، گفت: دشمنان آرزوی تسلط بر مسلمانان را به گورستان می‌برند.
دشمنان آرزوی تسلط بر مسلمانان را به گور می‌برند

 سردار سرلشگر حسین سلامی صبح پنجشنبه در پیش کنگره سردار شهید قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم شمال کشور در مصلی ساری با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و کسانی که سخاوتمندان رشیدترین جوانان خود را برای دفاع از دین خدا و عزت اسلام و ملت زره جهاد پوشیدند و جوانانشان را بدرقه کردند، افزود: برخی از پیکرهای مطهر بازگشت و برخی هنوز در انتظار بازگشتند هستند.

وی با بیان اینکه شهادت یک اعجاز است و آن را معامله با خداوند دانست که شهید جان ارزشمند خود را با خداوند معامله می‌کند و خداوند وی را در نزد خویش روزی خوار می‌کند، ادامه داد: عند ربهم یرزقون زیباترین موقعیت است زیرا قرب معنوی به خداوند متعال دارای اجرا شهادت است و رسیدن به بالاترین نیکویی، میل درونی و کششش درونی شهیدان است.

وی با بیان اینکه عزت و آبروی مسلمانان از مسیر شهادت به دست آمده است، گفت: شهیدان این هنر را دارند که واقعیت‌های پنهان در ذهن دشمن را بشناسند.

سردار سلامی گفت: شهیدان قدرت بصیرت و نفوذ نگاه در اعماق و رفتار دشمن دارند تا طراحی دشمن را برای مسلمانان دریابند و آنان می‌دانند که اگر دست‌هایشان قطع نشود، کافران و مشرکان از بیش از ۱۰ هزار کیلومتر دورتر از بلاد اسلامی با تلفنگ هایشان می آیند و ما را دست بسته می‌کنند.

شهیدان دست می‌دهند تا دستهای ما باز شود

فرمانده کل سپاه پاسداران با اظهار اینکه شهیدان دست می‌دهند تا دست‌های ما باز شود، تصریح کرد: شهیدان می‌سوزند و قطعه قطعه می‌شوند تا امت به آرامش برسد و در درون آتشی که در دشمن برافروخته است، بردا و سلاما هستند تا مردم با آرامش و امنیت زندگی کنند.

سرلشگر سلامی با عنوان اینکه تفنگی که دشمن از ۱۲ هزار کیلومتر می‌آورد و سینه شهیدمان را می‌گشاید و در نیمه‌های شب در خانه‌های مسلمانان را می‌گشایند و زنان و بچه‌ها را از خواب بیدار میی کنند و گلوله‌ها را روی سینه آنان می‌گذارند، نقشه دشمنان است و اگر شهیدان نباشد این داستان همه جا تکرار می‌شود و خانه مسلمانان را بمباران می‌کنند.

فرمانده سپاه پاسداران با اظهار اینکه شهدا مظاهر غیرت الهی هستند، تصریح کرد: شهدا نمی‌توانند ببییند در سرزمین‌های اسلامی به نوامیس مسلمین تعرض و آنها بی خانمان شود و قدرت تحمل این درد را ندارند.

وی ادامه داد: شهیدان نقشه دشمنان را می‌بینند زیرا قدرت رؤیت ملکوتی دارند اما دشمن می‌گوید شما نباید مستقل باشید و باید آنگونه عمل کنید که ما می‌گوئیم و همه چیز را باید از ما بخرید.

سردار سلامی با اظهار اینکه دشمن می‌خواهد نیازمند باشیم و با کسانی دوست باشیم که آنان می‌خواهند، تصریح کرد: دشمن می‌گوید ز مسلمانان و مظلومان و حتی از خودتان دفاع نکنید، موشک نداشته باشید تا ما بدون ترس از موشک، شب و روز شما را بزنیم و دانش نداشته باشید زیرا دانشمندانتان را می کشیم.

دشمنان غلط می‌کنند برای ما تصمیم بگیرند

فرمانده سپاه با عنوان اینکه دشمنان می‌خواهند تا زنان بدون حجاب آزادانه حرکت کنند، تصریح کرد: دشمن می‌خواهد تا عقب بمانیم و می‌گوید ما برایتان سلطان تعیین می‌کنیم و نیازی نیست با هویت اسلام زندگی کنید، آنان همه وجود ما را می‌خواهند و ما هم به آنان می‌گوئیم شما غلط می‌کنید برای ما تصمیم بگیرید، ما مسلمانیم و فقط در مقابل خدا تعظیم می‌کنیم.

وی با اظهار اینکه ما آزاد و مستقل هستیم، یادآور شد: آنها می‌گویند ما آمده‌ایم اینجا و ما برای شما امنیت برقرار می‌کنیم، مسلح نباشید زیرا ما می‌گوئیم چقدر سلاح داشته باشید و پیشرفت کنید.

جوانان برومند سرزمین اسلامی خواب‌های شیطانی دشمنان را باطل می‌کنند

فرمانده کل سپاه پاسداران با این پرسش که چرا رؤیای دشمن باطل می‌شود، گفت: به دلیل شهیدان این رؤیا تعبیر نمی‌شود زیرا جوانان برومند سرزمین اسلامی خواب‌های شیطانی دشمن را باطل می‌کنند و سینه‌های ستبر شهیدانی چون سردار سلیمانی و یارانش اجازه نمی‌دهد تیرهای بلا برجان مردمان ما بنشیند.

وی گفت: مردانی مانند شهید سلیمانی وجود دارند که ۴۱ سال لباس جهاد را از تن بیرون نمی‌کند و جغرافیا و مرز نمی‌شناسد و ایران، یمن و سوریه و لبنا همه جا میدان نبردش است.

دشمنان آرزوی تسلط بر مسلمانان را به گورستان می‌برند

سردار سلامی با تاکید براینکه باید به مردان و جوانان شهید افتخار کنیم و اگر نبودند ما نبودیم، گفت: شهادت آنان معادل حیات، عزت، امنیت، پیشرفت ما است و با آنکه دشمن رها نمی‌کند ما ایستاده‌ایم و تا آخر می‌ایستیم و همه شما را اخراج می‌کنیم و آرزوی تسلط بر مسلمانان رابا شما در گورستان همراهی می‌کنیم و به رهبرانشان می‌گوئید شمار را افسرده می‌کنیم و از آرزوهای پست دست بکشید و به مردم ما کاری نداشته باشیم.

تمام لوازم شکست دشمنان را در اختیار داریم

فرمانده کل سپاه با عنوان اینکه تمام لوازم شکست دشمنان را دراختیار داریم، و لزوازمی که در اختیار ما است منحصربفرد است، گفت: رهبر متفکر، شجاع، برجسته دارای تفکر الهی، دشمن شناس، حکیم، درد اندیش، حافظ داریم که هیچ جای عالم آن را ندارد.

سردار سلامی با عنوان اینکه مقام معظم رهبری شجاعانه با دلی آرام روح و قلب مطمئین و ضمیری روشن، قلبی امیدوار به آینده، امت را هدایت می‌کند، گفت: ما دشمن را می‌شناسیم زیرا مکتبی به نام اسلام داریم و میراث گرانبهای الهی برای بشریت را داریم.

با مدل عاشورا از دین و کشور دفاع می‌کنیم / ‏‬ فشار حداکثری دشمن شکست خورد

وی با عنوان اینکه مکتب اسلام شکست ناپذیر است، یادآور شد: ما فرزندان عاشوراییم و با مدل عاشورا از دین و کشور دفاع می‌کنیم.

سردار سلامی با اظهار اینکه فشار حداکثری دشمن شکست می‌خورد، گفت: دشمن دیگر رمقی برای تهدید کردن ندارد و هرگز درمقابل دشمن شکست نمی‌خوریم.

فرمانده کل سپاه پاسداران با عنوان اینکه همه آرزوها و هدف‌های دشمن شکسته شده است، گفت: نه فشار حداکثری، ملت ایران را از ادامه راه و استقلال خویش منصرف کرد و نه ضجه ها و فشارهای دشمن این کشور را از گسترش قدرت دفاعی و موشک‌هایش و نه ترور شهیدان عزیزی همانند فخری زاده ملت را از ادامه راه پیشرفت‌های علمی بازداشت و نه شهادت سردار بزرگ ما را از پای نشاند و ما راه را ادامه می‌دهیم و خسته نمی‌شویم.

سردار سلامی با تاکید براینکه به پیروزی اطمینان داریم و می‌دانیم تا پیروزی راه زیادی نمانده است، گفت: ملت تا آخر این ماجرا، نقشه این شکوه را کامل می‌کند و ملت ما نقشه شکوه را با استمرار ایستادگی کامل می‌کند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.