دختران انقلاب در میدان - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 5784
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۳۴ | 793 بازدید |
به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار شد

دختران انقلاب در میدان

اجتماع عظيم‌دختران انقلاب در حمايت از حجاب فاطمي و به مناسبت هفته عفاف و حجاب با حضور چند هزار نفري زنان، دختران و خانواده شهدا در ورزشگاه شهيد شيرودي تهران و 400 شهر کشور برگزار شد.
دختران انقلاب در میدان

اجتماع عظيم‌دختران انقلاب در حمايت از حجاب فاطمي و به مناسبت هفته عفاف و حجاب با حضور چند هزار نفري زنان، دختران و خانواده شهدا در ورزشگاه شهيد شيرودي تهران و ۴۰۰ شهر کشور برگزار شد.
مينو اصلاني رئيس بسيج جامعه زنان کشور با اشاره به برنامه هاي هفته حجاب و عفاف، اين هفته را نقطه عطفي براي مطالبه‌گري در اين زمينه و پياده‌سازي قوانين عفاف و حجاب دانست و اظهار داشت: هر چند مردم در جامعه ما خواهان عفاف و حجاب هستند اما در اين زمينه مشکلاتي وجود دارد که نيازمند حضور فعالانه ۲۶ دستگاه مسئول در اين زمينه هستيم. اصلاني افزود: قوانين و ضوابط مربوط به عفاف و حجاب از سوي مسئولان و دستگاه‌ها به خوبي پياده‌سازي نشده است. رئيس بسيج جامعه زنان در پاسخ به اين سوال که در خصوص امضاي سند عفاف و حجاب که چند روز گذشته در شوراي عالي انقلاب فرهنگي صورت گرفت نيز گفت: اين قانون در راستاي تسهيل قرارگيري محصولات عفاف و حجاب در اختيار مردم نوشته شده و دستگاه‌هاي مسئول را ملزم کرده است که قيمت اين محصولات را در حد توان مردم پايين بياورد.
وي با بيان اينکه ۸۰ درصد مردم ما بر اساس آخرين نظرسنجي‌هاي نيروي انتظامي خواهان رعايت عفاف و حجاب در سطح جامعه هستند اظهار داشت: اگر موضوع عفاف و حجاب به درستي ساماندهي شود بسياري از مشکلات ما حل مي‌شود. اصلاني با اشاره به فعاليت ۲۷۰ شبکه فارسي‌زبان ماهواره‌اي عليه عفاف و حجاب ابراز داشت: سنگر مقابله دشمن در جنگ فرهنگي تاختن به حيا و عفاف است و به نظر مي‌رسد آمادگي کامل در جامعه براي مقابله با اين حملات ايجاد نشده است. رئيس بسيج جامعه زنان ادامه داد: عدم توجه فراهم‌آوري بستر اينترنت پاک و گسترش شبکه ملي اينترنت موجب فراهم‌‌آوري زمينه تهديد عليه عفاف و حجاب شده است. وي ادامه داد: در حالي که بسياري از کشورها حتي کشورهاي غربي به سمت مقابله با حيازدايي رفته‌اند اما در کشور ما براي مقابله با اين جريان و فراهم‌آوري زمينه اينترنت پاک و گسترش شبکه ملي اينترنت هيچ اقدامي صورت نمي‌گيرد. اصلاني خاطرنشان کرد: براي حل آسيب‌هاي پوشش در جامعه نيازمند تشکيل ستاد عالي خانواده هستيم.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.