خواسته دموکرات‌ها نیز فراتر از برجام است - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 7923
  پرینتخانه » بین الملل تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰:۴۰ | 628 بازدید |
فن‌هیپل، مقام سابق کاخ سفید در گفت‌و‌گو با «رسالت»:

خواسته دموکرات‌ها نیز فراتر از برجام است

مقام سابق کاخ سفيد اظهار داشت : دموکرات‌ها نيز در صورت بازگشت به قدرت خواسته هايي فراتر از برجام را در قبال ايران مطرح خواهند کرد.
خواسته دموکرات‌ها نیز فراتر از برجام است

مقام سابق کاخ سفيد اظهار داشت : دموکرات‌ها نيز در صورت بازگشت به قدرت خواسته هايي فراتر از برجام را در قبال ايران مطرح خواهند کرد.
فرانک فن هيپل در گفت و گو با روزنامه «رسالت» تأكيد کرد : اعضاي حزب دموکرات در رقابت‌هاي انتخابات رياست جمهوري پيش رو، بر روي بازگشت به برجام تأكيد مي کنند. اين موضوع را در رقابت‌هاي انتخاباتي اخير در داخل اين حزب نيز مشاهده کرده ايم.با اين حال پيش بيني من اين است که دموکرات‌ها نيز خواسته هايي فراتر از سند توافق هسته اي را از ايران مطرح خواهند کرد، با اين تفاوت که استراتژي و نحوه معامله آنها با ايران نسبت به دوران ترامپ متفاوت خواهد بود! آنها به مانند ترامپ برجام را نفي نمي کنند و آن را پاره نخواهند کرد. دموکرات‌ها به دنبال شکل دهي به يک سري کارهاي بنيادين و اساسي خواهد بود که به نظر من با سياست‌هاي ترامپ در قبال ايران در تعارض است .
معاون اسبق امنيتي کاخ سفيد در خصوص سياست‌هاي دولت ترامپ عليه جمهوري اسلامي ايران افزود :دونالد ترامپ در صدد آن است تا با گسترش تحريم‌هاي اقتصادي عليه ايران و تحت فشار قرار دادن ساير بازيگران
بين المللي، به تقابل با ايران ادامه دهد. به عبارت بهتر، رئيس جمهور ايالات متحده آمريکا در صدد هدايت يک جنگ تمام عيار اقتصادي با ايران است. در اين مسير، ترامپ هر حوزه اي که مشمول تحريم عليه ايران نشده است را نيز در زمره تحريم‌هاي خود قرار مي دهد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.