خرید تیک آبی اینستاگرام - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 86893
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۴ |

خرید تیک آبی اینستاگرام

تا چند وقت پیش وقتی سایت، پیج و یا کانالی ادعایی مبنی بر فعال کردن تیک آبی اینستاگرام با قیمت‌های مختلفی می‌کرد، کلاهبردار بودن آن مرجع فروش تیک آبی اینستاگرام معلوم می‌شد؛ اما به تازگی کمپانی متا شرایطی فراهم کرده که براساس آن کاربران می‌توانند با پرداخت مبلغی، Meta Verified یا تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنند.
خرید تیک آبی اینستاگرام

تا چند وقت پیش وقتی سایت، پیج و یا کانالی ادعایی مبنی بر فعال کردن تیک آبی اینستاگرام با قیمت‌های مختلفی می‌کرد، کلاهبردار بودن آن مرجع فروش تیک آبی اینستاگرام معلوم می‌شد؛ اما به تازگی کمپانی متا شرایطی فراهم کرده که براساس آن کاربران می‌توانند با پرداخت مبلغی، Meta Verified یا تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنند. مبلغ این اشتراک برای کاربران نسخه وب، آیفون و اندروید متفاوت است و اگر پیجی قوانین و شروط لازم برای دریافت تاییدیه متا را رعایت کند، در کوتاه‌ترین زمان تیک آبی آن فعال می‌شود. ما در این نوشته از آریاپی مزایای خرید تیک آبی و امکان دریافت تیک آبی به صورت رایگان را بررسی می‌کنیم تا اطلاعات لازم را درباره روش‌های فعال سازی در مورد تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید. در نهایت نحوه خرید تیک آبی اینستاگرام را برای کاربران ایرانی که نیاز به طی کردن مراحل پرداخت ارزی را دارند، شرح می‌دهیم. مراحلی که به دلیل تحریم و عدم پشتیبانی درگاه‌های پرداختی ارزی برای ایرانیان مشکل ساز است؛ اما با کمک تیم حرفه‌ای آریاپی مشکلات دریافت تاییدیه متا در کمترین زمان ممکن حل می‌شود.

خرید تیک ابی اینستاگرام

فروش تیک آبی اینستاگرام؛ کلاهبرداری یا واقعی؟

اینستاگرام به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های شرکت متا به تازگی اعلام کرده است که کاربران فعال از این به بعد می‌توانند با پرداخت مبلغی ماهیانه تیک آبی اینستاگرام را برای صفحه خود فعال کنند. اما تا قبل از این اعلامیه ابرشرکت متا، هر گونه ادعایی مبنی بر فروش تیک آبی اینستاگرام کلاهبرداری و رد شده به حساب می‌آمد. پیج‌ها، سایت‌ها و کانال‌هایی زیادی همچنان وجود دارد که ادعای فروش تیک آبی اینستاگرام با مبالغ ناچیز و در مواردی نجومی را دارند. همین عامل به تنهایی باعث می‌شود تا کمتر برند و یا شخصی به سایت‌های ارائه دهنده خدمات تیک آبی اینستاگرام اعتماد کنند. ما در این مطلب از آریاپی قصد داریم به مواردی بپردازیم که نه تنها به شما در پیدا کردن سایت‌های معتبر خرید تیک آبی اینستاگرام کمک می‌کند، بلکه راه‌های تشخیص منابع جعلی و کلاهبردار را بازگو می‌کند.

پیش نیازهای فعال کردن تیک آبی اینستاگرام

امکان فعال کردن تیک آبی اینستاگرام همچنان برای پیج‌های فعال و شناخته شده در بین قشر خاصی از مردم وجود دارد. اما درخواست فعال کردن تیک آبی از طریق خود اپلیکیشن اینستاگرام در اکثر مواقع رد می‌شود. تمامی این مشکلات و رد شدن‌های متوالی فعال کردن تیک آبی باعث شد تا روش اینستاگرام برای فعال سازی تاییدیه متا عوض شود. در این روش جدید پرداخت مبلغی ماهانه برای دریافت تیک آبی اینستاگرام در نظر گرفته شده است. با پرداخت این مبلغ صفحه اینستاگرام شما در بین سایر افراد متمایز شده و اعتبار ویژه‌ای بین عموم مردم کسب می‌کند.

در نظر داشته باشید که گرفتن تیک آبی اینستاگرام نیاز به پیش نیازهایی دارد که شامل ساخت پروفایل در IMDB، ساخت پروفایل در کرانچ بیس، پرداخت ارزی و غیره است. ما با کمک تیم آریاپی تمامی این مراحل در لحظه تکمیل می‌کنیم تا سفارش خرید تیک اینستاگرام به زودی ثبت و به نتیجه برسد.

شرایط خرید تیک آبی اینستاگرام

خرید تیک آبی اینستاگرام برای هر پیجی ممکن نیست؛ چراکه این تاییدیه که با نام Meta Verified هم شناخته می‌شود، برای ایجاد تمایز بین صفحات فیک و جعلی با صفحات اصلی و فعال کاربران است. اما هر کاربری امکان خرید تیک آبی را ندارد و اینستاگرام شرایط خاصی را برای خرید تیک آبی در نظر گرفته است:

صفحه عمومی؛ اولین اقدام برای خرید تیک آبی اینستاگرام

اگر قصد خرید تیک آبی اینستاگرام را دارید، باید به این نکته توجه داشته باشید که صفحات خصوصی یا Private امکان خرید تیک آبی را ندارند و باید قبل از اقدام به خرید اشتراک تیک آبی اینستاگرام صفحه خود را در حالت عمومی یا Public قرار دهید.

اعتبار شما؛ قدمی مهم برای دریافت تیک آبی اینستاگرام

مهم نیست که برند شخصی خود را داشته باشید یا صاحب کسب و کار و تجارتی باشید. آنچه که در خرید تیک آبی اینستاگرام اهمیت دارد، اعتبار و ارزش شما در بین قشر خاصی از مردم است. شما باید همانی باشید که واقعا می‌گویید و بتوانید اعتبار کافی بین مخاطبین هدف خود به دست آورید.

خرید تیک ابی

منحصربه‌فرد بودن؛ جایی که تمایز شما با بقیه کاربران مشخص می‌شود

در اغلب موارد تیک آبی برای کسانی که مطالب عمومی در صفحه خود قرار می‌دهند، فعال نمی‌شود. از طرفی اگر صفحه شما هیچ موردی برای تمایز با سایر صفحات نداشته باشد و کپی شده پست و مطالب دیگر افراد باشد، تیک آبی دریافت نمی‌کند. البته نگران این نباشید که حتما باید پست و ریلزهایی خارق‌العاده و خلاق تولید کنید، بلکه همین که خوتان باشید و برند شخصی منحصربه‌فرد خود را خلق کنید، می‌توانید برای خرید تیک آبی اینستاگرام اقدام کنید. اگر باز هم شک و دو دلی در این باره دارید، کافیست با تیم آریاپی از بخش پشتیبانی در ارتباط باشید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

بیوگرافی کاملی از خودتان داشته باشید

تکمیل اطلاعات پروفایل اینستاگرام از عکس شخصی گرفته تا وارد کردن ایمیل، جنسیت، شماره تلفن، بیو کامل، نوع فعالیت و غیره از جمله مواردی هستند که در مراحل ثبت سفارش خرید تیک آبی اینستاگرام باید به خوبی رعایت شوند. همچنین در نظر داشته باشید که صفحه شما باید حداقل دارای چند پست باشد و از قبل فعالیت‌هایی در ریلز و استوری داشته باشد.

صفحه خود را همواره فعال نگه دارید

توجه کنید که حتی اگر فرد معروفی باشید اما فعالیتی در صفحه خود نداشته باشید امکان فعال شدن تیک آبی اینستاگرام سخت می‌شود. پس تا جای ممکن فعالیت مستمر در صفحه خود داشته باشید.

مزایای خرید تیک آبی اینستاگرام

در این بخش قصد داریم به این بپردازیم که آیا تیک آبی اینستاگرام ارزش هزینه کردن را دارد؟ برای پاسخ به این سوال مزایای خرید تیک آبی اینستاگرام را با هم مرور می‌کنیم:

افزایش نرخ تعامل

مطابق بررسی‌های صورت گرفته، صفحاتی که تیک آبی آن‌ها فعال می‌شود، پس از مدتی به طور میانگین تا ۳۰ درصد نرخ تعامل بیشتری نسبت به اکانت‌های دیگر به دست می‌آورند. این پیشرفت ۳۰ درصدی چه برای برند شخصی و چه برای کسب‌وکار و فروشگاه آنلاین مزیتی بسیار خوب و خارق‌العاده محسوب می‌شود که می‌تواند هزینه پرداختی برای گرفتن تیک آبی را در کوتاه مدت به سرمایه اولیه بازگرداند. پس اگر بخشی از درآمدتان به صفحه اینستاگرام وابسته است و یا برنامه‌ای برای درآمدزایی از طریق اینستاگرام دارید، حتما خرید تیک آبی اینستاگرام را در برنامه خود قرار دهید. آریاپی صفر تا صد خرید تیک آبی اینستاگرام را برای شما با کمترین کارمزد مهیا می‌کند. کافیست به صفحه خدمات تیک آبی اینستاگرام سر بزنید و سفارش خود را با تکمیل اطلاعات خواسته شده ثبت کنید تا متا وریفای یا تاییدیه تیک آبی برای شما فعال شود.

محصول پیشنهادی : خرید اکانت تلگرام پرمیوم

پیشرفت برند شخصی یا کسب‌وکار

مخاطبان به صفحاتی که تیک آبی دارند، ناخواسته اهمیت بیشتری می‌دهند و در حداقلی‌ترین حالت برای کنجکاوی صفحه شما را که دارای تیک اّبی است، دنبال می‌کنند تا اطلاعات بروزی در حوزه برند شخصی یا کسب‌وکار شما به دست آورند. به این طریق فالورهای بالقوه و فعال زیادی به سمت صفحه شما سرازیر می‌شوند و طولی نمی‌کشد که پیشرفت برند شخصی خود را به چشم ببینید.

امکان دسترسی به ویژگی‌های خاص

برخی از ویژگی‌های اینستاگرام نیازمند برخورداری از شمار بالای فالور واقعی و فعال است. برای نمونه گذاشتن لینک در استوری با قابلیت Swipe up تنها برای کاربران با ۱۰۰۰۰ فالور به بالا امکان پذیر است. در حالی که با داشتن تیک آبی چنین محدودیت‌هایی حذف می‌شود و می‌توانید از تمامی امکانات و قابلیت‌های اینستاگرام استفاده کنید.

افزایش اعتبار و اعتماد

تیک آبی اینستاگرام هرچند بیشتر با هدف ایجاد تمایز بین کاربران فیک و کاربران واقعی فعال می‌شد، اما اکنون بیشتر افراد به صفحاتی که تیک آبی دارند، اعتماد بیشتری پیدا می‌کنند و این ذهنیت را دارند که چین صفحاتی ارزش دنبال کردن را دارند. با خرید تیک آبی اینستاگرام شما در بین میلیون‌ها کاربر معتبرتر و قابل اعتمادتر می‌شوید و کاربران زیادی صفحه شما را دنبال می‌کنند.

بالا آمدن صفحه در نتایج اول جست‌وجوی مخاطبان

زمانی که صفحه شما تیک آبی دریافت کند، در جست‌وجوی چند حرف از نام کاربری شما در صفحه جست‌وجوی اینستاگرام، اکانتتان در صدر نتایج جست‌وجو قرار می‌گیرد و به این ترتیب مخاطبان بیشتری صفحه شما را پیدا کرده و دنبال می‌کنند. علاوه بر این مخاطبین قبلی هم در یافتن پیج شما به مشکل برنمی‌خورند.

قیمت تیک ابی اینستاگرام

قیمت خرید تیک آبی اینستاگرام

هزینه خرید تیک اینستاگرام از دو نوع تعرفه برای نسخه تحت وب و کاربران اندروید و آیفون تشکیل شده است. متا برای ارائه تیک آبی یا Meta Verified قیمت ۱۱.۹۹ دلار در ماه برای نسخه وب و ۱۴.۹۹ دلار برای نسخه اندروید و آیفون در نظر گرفته است. با این حال در نظر داشته باشید که به دلیل تحریم امکان پرداخت ارزی برای کاربران ایرانی وجود ندارد و کاربران باید از سایتی معتبر درخواست سفارش خرید تیک آبی اینستاگرام را فعال کنند. ما در مجموعه آریاپی با گذر از موانع تحریم و مراحل طولانی دریافت تاییدیه متا جهت کسب تیک آبی، شرایطی فراهم کرده‌ایم که تنها با پرداخت ریالی و تکمیل اطلاعات خواسته شده می‌توانید تیک آبی اینستاگرام را در کوتاه مدت دریافت کنید.

نحوه خرید تیک آبی اینستاگرام با قیمت ارزان

تا قبل از این امکان خرید تیک آبی برای افراد شناخته شده و سلبریتی‌ها ممکن بود؛ اما اکنون متا به تیک آبی اینستاگرام به عنوان درآمد جانبی پلتفرم خود نگاه می‌کند و شرایطی فراهم کرده که کاربران می‌توانند با پرداخت مبلغی ماهانه اشتراک تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنند. با خرید تیک آبی اینستاگرام نه تنها بین رقبا متمایز می‌شوید و درخواست‌های همکاری با برندهای معتبر را دریافت می‌کنید، بلکه نرخ تعامل شما با مخاطبان تا ۳۰ درصد افزایش می‌یاید و به مرور زمان کاربران زیادی به سمت صغحه شما سرازیر می‌شوند.

برای خرید تیک آبی اینستاگرام با اشتراک ماهانه کافیست در بخش ثبت سفارش آریاپی اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید و در صورت بروز مشکل و یا داشتن هرگونه سوال در مورد امکان فعال سازی تیک آبی برای صفحه شما با پشتیبانی آریاپی در تماس باشید. ما در آریاپی امکان پرداخت ریالی با کارمزد ناچیز را برای فعال‌سازی تیک آبی در کوتاه مدت فراهم کرده‌ایم تا در خرید تیک آبی دچار مشکل نشوید.

سوالات متداول

آیا ادعای فروش تیک آبی اینستاگرام کلاهبرداری محسوب می‌شود؟

پاسخ به این سوال بستگی به مرجعی دارد که قصد فروش تیک آبی اینستاگرام را دارد. در حال حاضر با اطلاعیه جدید شرکت متا امکان خرید تیک آبی به صورت اشتراک ماهیانه برای تمامی کاربران وجود دارد؛ اما هر مرجعی در خرید تیک آبی اینستاگرام با اشتراک ماهانه معتبر نیست و باید احتیاطات لازم را به عمل آورید.

آیا امکان خرید تیک آبی اینستاگرام برای تمامی افراد وجود دارد؟

بله، در صورتی که صفحه شما فعال و پابلیک باشد و از فعالیت‌های متمایز و کپی نشده از سایر صفحات اینستاگرام برخوردار باشد، می‌تواند تیک آبی اینستاگرام را دریافت کند. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد امکان خرید تیک آبی برای صفحه شما، با پشتیبانی آریاپی در تماس باشید.

چرا خودمان نمی‌توانیم تیک آبی اینستاگرام را فعال کنیم؟

خرید تیک آبی اینستاگرام نیازمند پرداخت ارزی ماهیانه دارد که این پرداخت به دلیل تحریم برای کاربران ایرانی امکان‌پذیر نیست. علاوه بر این ساخت پروفایل در IMDB و ساخت پروفایل در کرانچ بیس از دیگر مواردی است که باید برای فعال کردن تیک آبی اینستاگرام طی کنید که امری دشوار و زمان‌بر است؛ اما با ثبت سفارش در آریاپی تمامی این مراحل در زمانی کوتاه انجام می‌گیرند.

هزینه خرید تیک آبی اینستاگرام چقدر است؟

اکنون که در حال نگارش این مطلب هستیم، طبق بیانیه شرکت متا، خرید اشتراک تیک آبی این پلتفرم برای کاربران نسخه وب ۱۱.۹۹ دلار و برای کاربران اندروید و آیفون ۱۴.۹۹ دلار است که با کارمزد ناچیز و پرداخت ریالی این هزینه برای کاربران ایرانی، امکان ثبت سفارش تیک آبی اینستاگرام در آریاپی وجود دارد.

تیک ابی اینستاگرام اریاپی

چگونه می‌توان سفارش خرید تیک آبی اینستاگرام را ثبت کرد؟

برای ثبت سفارش خرید تیک آبی اینستاگرام کافیست به صفحه خدمات آریاپی و قسمت خرید تیک آبی اینستاگرام سر بزنید و سپس با کلیک بر روی گزینه ثبت سفارش و تکمیل اطلاعات خواسته شده در همین صفحه، مبلغ نهایی را واریز کرده و تا مدت زمان ذکر شده منتظر فعال شدن تیک آبی اینستاگرام خود باشید.

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.