خرید بک لینک از رسانه های فارسی در تسمینو - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 73452
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۹:۴۵ |

خرید بک لینک از رسانه های فارسی در تسمینو

اگر کسب و کاری دارید که می‌خواهید از طریق گوگل بیشتر دیده شوید، یکی از بهترین گزینه‌ها برای رسیدن به هدفتان خرید بک لینک از تسمینو است. تسمینو علاوه بر ارائه خدمات رپورتاژ آگهی و تولید محتوا با داشتن لیستی از شناخته‌ شده‌ترین و متناسب‌ترین رسانه‌های فارسی‌زبان در خرید بک لینک به شما کمک می‌کند؛ در نتیجه شما می‌توانید در گوگل و سایر موتورهای جستجو رتبه بالاتری را کسب کرده و درآمد خود را چندین برابر کنید.
خرید بک لینک از رسانه های فارسی در تسمینو

اگر کسب و کاری دارید که می‌خواهید از طریق گوگل بیشتر دیده شوید، یکی از بهترین گزینه‌ها برای رسیدن به هدفتان خرید بک لینک از تسمینو است. تسمینو علاوه بر ارائه خدمات رپورتاژ آگهی و تولید محتوا با داشتن لیستی از شناخته‌ شده‌ترین و متناسب‌ترین رسانه‌های فارسی‌زبان در خرید بک لینک به شما کمک می‌کند؛ در نتیجه شما می‌توانید در گوگل و سایر موتورهای جستجو رتبه بالاتری را کسب کرده و درآمد خود را چندین برابر کنید. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را درباره بک‌لینک و چگونگی تاثیر آن بر رتبه سایتتان به شما ارائه دهیم.

بک لینک چیست؟

در واقع بک لینک پیوندی است از یک وب سایت به وب سایت دیگر. موتورهای جستجو مانند گوگل از بک لینک به عنوان وسیله‌ای برای رتبه‌بندی استفاده می‌کنند. زمانی که یک وب‌سایت به وب‌سایت دیگری لینک می‌دهد از نظر گوگل به این معنی است که محتوای موردنظر دارای اهمیت است. بک‌لینک‌های با کیفیت می‌توانند به افزایش رتبه سایت و دیده‌شدن در نتایج موتورهای جستجو (SEO) کمک کنند.

بک‌لینک‌ها نقش مهمی در الگوریتم موتورهای جستجو، سئو و استراتژی کلی شما برای رشد وب سایت شما دارند. ساده‌ترین توصیف برای بک‌لینک‌ها این است که بگوییم از طریق آن سایت‌ها با یکدیگر گفتگو می‌کنند؛ به عنوان مثال، حامد یک وبلاگ‌نویس است و یک مقاله بسیار جالب در مورد یک رویداد ورزشی می‌نویسد. یک وبلاگ نویس دیگر به نام شیما با به‌ اشتراک‌گذاشتن دیدگاه حامد به مقاله حامد لینک می‌دهد. اکنون شیما در سایت مجله اینترنتی معروف خود نام حامد را آورده است و درواقع یک بک‌لینک به پست حامد ایجاد کرده است. از آنجایی که مجله آنلاین شیما محبوب است، بسیاری از سایت‌های دیگر به مقاله او لینک می‌دهند. این امر باعث افزایش اعتبار مجله اینترنتی می‌شود و مقاله حامد نیز یک بک‌لینک ارزشمند از یک سایت معتبر دریافت می‌کند. این ارتباط یک رابطه برد-برد است.

انواع بک لینک

دو نوع اصلی بک لینک وجود دارد که یکی از آن‌ها مهم‌تر از دیگری است. با تسمینو همراه باشید تا نگاهی گذرا به هر یک و نحوه تاثیر آن‌ها بر سایت شما بیندازیم.

  • بک‌ لینک نوفالو: یک تگ Nofollow به موتورهای جستجو این پیام را می‌دهد که لینک را نادیده بگیرند. آن‌ها هیچ مقداری را از یک سایت به سایت دیگر منتقل نمی‌کنند؛ بنابراین این نوع بک‌لینک‌ها برای بهبود رتبه سایت شما مفید نیستند.
  • بک‌لینک دوفالو: لینک‌های Dofollow بک‌لینک‌های محبوبی هستند که باعث افزایش بازدید سایت شما می‌شوند. فقط به خاطر داشته باشید که بک‌لینک‌هایی که از سایت‌های معتبر می‌آیند بیشترین ارزش را دارند. این نوع بک‌لینک می‌تواند به بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو کمک کند.

تاثیر بک لینک در سئو سایت

همان‌طور که گفتیم بک لینک‌ها از نظر سئو دارای اهمیت زیادی هستند؛ زیرا موتورهای جستجو بک‌لینک و رای اعتماد سایت‌های دیگر را به عنوان مدرکی برای ارزشمند‌بودن محتوای شما می‌بینند. اگر تعداد زیادی از سایت‌ها به سایت شما پیوند داده شوند، احتمالاً موتورهای جستجو محتوای شما را در نتایج جستجو نشان می‌دهند و رتبه شما را برای موضوعات مرتبط با آن بهبود می‌بخشند. داشتن بک‌لینک بخش ضروری سئوی خارجی سایت است و ساختن چندین بک‌ لینک لینک‌سازی نامیده می‌شود؛ اما مانند بسیاری از جنبه‌های بهینه‌سازی سئو، لینک‌سازی کار ساده‌ای نیست. برخی از بک‌لینک‌ها خوب، برخی از آن‌ها عالی و برخی دیگر سمی هستند. اگر بک‌لینک‌های سمی سایت شما زیاد شود رتبه شما در موتورهای جستجو آسیب خواهد دید.

بهترین سایت‌ها برای بک‌لینک سایت‌هایی هستند که نسبت به دیگر سایت‌ها قابل اعتمادتر و معتبرتر باشند. این سایت‌ها با اعتباربالای خود در موتورهای جستجو محتوای شما را تضمین می‌کنند. حتی یک لینک بدون فالو از یک سایت قوی می‌تواند رتبه شما را افزایش دهد؛ از طرفی پیوندهایی که از سایت‌های کم‌اعتبار یا سایت‌های هرزنامه به سایت شما وجود دارند، به رتبه گوگل شما کمکی نمی‌کنند. بک‌لینک‌های سمی نه تنها به رتبه شما آسیب می‌رسانند، بلکه منجر به جریمه‌هایی از جانب موتورهای جستجو می‌شوند.

چه مدت طول می‌کشد تا بک لینک‌ها عمل کنند؟

به طور متوسط ۱۰ هفته طول می‌کشد تا بک‌لینک‌ها روی سئوی سایت شما به صورت لینک به لینک اثر بگذارند؛ اما اگر همزمان چندین بک‌لینک بسازید، این اثر سریع‌تر اتفاق می‌افتد. سه ویژگی که سرعت کار یک بک لینک را کنترل می‌کنند شامل اعتبار دامنه، رقابت کلمه کلیدی و نوع لینک می‌شود. در برخی از وب‌سایت‌ها مدت زمانی که طول می‌کشد تا بک‌لینک‌ها اثر بگذارند پنج هفته یا حتی چند روز است.

به خاطر داشته باشید که تاثیر بک لینک در ابتدای کار کم بوده و با گذشت زمان افزایش می‌یابد. اگر تعداد زیادی بک‌لینک را به طور همزمان در سایت‌های دیگر ایجاد کنید، معمولاً نتایج سریع‌تری برای افزایش رتبه‌بندی خود در SERP برای کلمات کلیدی رقابتی به دست خواهید آورد و در طول زمان با ترکیب این پیوندها بر یکدیگر اثر قابل ملاحظه‌ای را در رتبه گوگل خواهید دید. در مورد کلمات کلیدی کم‌رقابت احتمالا استفاده از چند بک‌لینک کافی خواهد بود تا موقعیت خود را در گوگل، یاهو یا بینگ افزایش دهید و هرچه رتبه فعلی شما کمتر باشد تاثیر بک‌لینک‌ها بیشتر خواهد بود؛

به عنوان مثال یک صفحه وب که در موقعیت ۴۰ برای یک کلمه کلیدی قرار دارد پس از دریافت بک‌ لینک با کیفیت بالا احتمالا پس از خزیدن، ایندکس‌شدن لینک و انتقال مقدار PageRank به سایت هدف به موقعیت شماره ۲۰ یا بالاتر می‌رسد و این اتفاق می‌تواند در عرض چند روز یا چند هفته بسته به عوامل ذکر‌شده در زیر اتفاق بیفتد.

چه مدت طول می‌کشد تا بک‌لینک‌ها ایندکس شوند؟

حداقل ۴ روز و حداکثر ۶ ماه طول می‌کشد تا بک‌لینک‌ها ایندکس شوند. خزنده‌های موتورهای جستجو برای هر وب‌سایتی با سرعت‌های متفاوتی کار می‌کنند و هر سایت نرخ و بودجه خزیدن مختص به خود را دارد که این نرخ تعیین می‌کند بک‌لینک‌ها با چه سرعتی ایندکس می‌شوند.

مزایای خرید بک‌ لینک

در این قسمت به طور خلاصه مزایای خرید بک لینک را برای شما عنوان کرده‌ایم. این مزایا شامل موارد زیر است:

  • بهبود رتبه‌بندی

بک‌لینک‌هایی که شامل کلمات کلیدی، مقالات مرتبط و سایت‌های ارزشمند هستند باعث افزایش ترافیک و افزایش رتبه در موتور جستجو می‌شوند.

  • ترافیک ارجاعی

با دریافت بک‌لینک از صفحات با کیفیت و اعتبار بالا مخاطبان آن‌ها به وب‌سایت شما هدایت می‌شوند. از آنجایی که شما میزبان محتوای مرتبط هستید، این افراد ممکن است به بازدیدکنندگان دائمی سایت شما تبدیل شوند.

  • نرخ پرش پایین

به یاد داشته باشید که افرادی که از طریق بک‌لینک به سایت شما مراجعه می‌کنند این کار را با اراده خود انجام می‌دهند و اگر محتوای خود را به خوبی مدیریت کنید، این امر باعث کاهش نرخ پرش شما و بهبود فالوور آنلاین شما می‌شود.

  • لینک جویس بهتر

Link juice مقداری است که از طریق لینک‌ها به سایت شما منتقل می‌شود. گوگل این لینک‌ها را به عنوان رای برای محتوای شما شناسایی می‌کند؛ بنابراین تا حد زیادی رتبه شما را بهبود می‌بخشد.

  • افزایش مشتریان محلی

هنگامی که لینکی از طریق یک سایت معتبر به شما اختصاص داده می‌شود، موقعیت شما در جستجوی محلی موتورهای جستجو بهبود می‌یابد. این موضوع به شما کمک می‌کند مشتریان محلی را جذب کنید و از رقبای خود پیشی بگیرید.

اگر به دنبال افرادی هستید که سایت شما را به صفحه اول ببرند و به رونق کسب و کار شما کمک کنند، تسمینو از طریق درج بک‌ لینک در بهترین و معتبرترین سایت‌های فارسی‌زبان به شما کمک می‌کند تا از قدرت گوگل در بهبود کسب و کار خود بهره‌مند شوید.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.