خرید انواع تخته وایت برد مغناطیسی و شیشه ای - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 71161
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷ |

خرید انواع تخته وایت برد مغناطیسی و شیشه ای

باب شدن تخته وایت برد به سال های بسیار دور بر می گردد. قبلا از تخته سیاه استفاده می کردند و با گچ های رنگی روی آن می نوشتند. ولی با رواج پیدا کردن تخته سفید یا تخته وایت برد استفاده از تخته سیاه به حداقل رسید.
خرید انواع تخته وایت برد مغناطیسی و شیشه ای

باب شدن تخته وایت برد به سال های بسیار دور بر می گردد. قبلا از تخته سیاه استفاده می کردند و با گچ های رنگی روی آن می نوشتند. ولی با رواج پیدا کردن تخته سفید یا تخته وایت برد استفاده از تخته سیاه به حداقل رسید. اگر چه در برخی مکان ها دیده می شوند ولی بیشتر مکان ها مجهز به تخته وایت برد هستند. تخته وایت برد بیشتر در مکان های فرهنگی و آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد. مکان هایی که بیشتر در آن ها از تخته وایت برد استفاده می شود عبارتنداز: مدارس و دانشگاه ها و انواع آموزشگاه ها و اداره جات و شرکت ها و درمانگاه ها و بیمارستان ها و خانه و… . تخته های وایت برد انواع مختلفی دارند از جمله: تخته وایت برد معمولی، تخته وایت برد شیشه ای، تخته وایت برد مغناطیسی، تخته وایت برد سرامیکی. تخته وایت برد های معمولی روی سطوح چوبی و mdf ساخته می شوند و به مرور زمان کارایی و کیفیت خود را از دست می دهند. تخته وایت برد های سرامیکی بسیار مقاوم هستند و به راحتی دچار آسیب دیدگی نمی شوند و به خاطر همین کیفیت بالا قیمت بالایی هم دارند. تخته های مغناطیسی و شیشه ای دو نوع دیگر تخته وایت برد هستند که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.

تخته وایت برد مغناطیسی و شیشه ای

تخته وایت برد مغناطیسی :

تخته وایت برد های مغناطیسی به علت تقاضای بالا در سطح گسترده ای تولید می شوند. در مقایسه با تخته وایت برد های معمولی و سرامیکی این نوع تخته وایت برد بسیار پرطرفدار است . نه مثل تخته وایت برد های معمولی بعد از مدتی استفاده کیفیت خود را از دست می دهد نه مثل تخته وایت برد سرامیکی هزینه بالایی دارد. برای تولید این نوع تخته ها وایت برد را روی سطح فلزی می سازند. آهنی بودن این تخته ها باعث می شود که مگنت و آهن ربا و تخته پاک کن آهن ربایی به آن بچسبد. اگر کسی بخواهد در کلاس کنفرانس انجام دهد و بخواهد عکس هایی را روی تخته بچسباند می تواند با استفاده از مگنت تخته وایت برد را تبدیل به تابلو کند یا می توان با مگنت روی تابلو علامت گذاری کرد. پس این نوع تخته وایت برد در مدارس و دانشگاه ها می تواند بسیار کارآمد و مفید باشد. این تخته وایت برد ها علاوه بر کارایی بالا بسیار زیبا هستند. به کار رفتن مواد اولیه مرغوب و تصویر 4

جنس عالی و مقاومت بالا در برابر ضربه و ضد خش بودن و مقاومت در برابر رطوبت و نم زدگی به دلیل پشتی فلزی و عدم خم شدن و تاب برداشتن و نصب آسان و تمیز و طراحی در انواع سایز و پاک شدن کامل اثر ماژیک از روی تخته از ویژگی های مثبت تخته وایت برد های مغناطیسی می باشد.

رنگ های زیبای تخته وایت بورد شیشه ای مغناطیسی

فرق تخته وایت بورد مغناطیسی و معمولی :

همان طور که پیش تر گفتیم تخته وایت بورد های مغناطیسی از ورقه های فلزی ساخته می شوند ولی تخته وایت بورد های معمولی از جنس فرمیکا هستند. فرمیکا به لمینیت های پلاستیکی و کاغذی گفته می شود که در برابر حرارت و رطوبت مقاوم هستند. فرق دیگر تخته وایت برد مغناطیسی و معمولی در قیمت آن ها است. تخته وایت بورد های معمولی به طبع ارزان تر و مقرون به صرفه تر هستند. به همین دلیل در بیشتر مدارس و دانشگاه ها از آن ها استفاده می شود.

کیفیت تخته وایت بورد مغناطیسی :

برای ساخت تخته وایت بورد های مغناطیسی رنگ مخصوص را روی سطح فلزی می پاشند. کیفیت و جنس رنگ پاشیده شده به صفحه فلزی تاثیر مستقیمی روی کیفیت تخته وایت بورد دارد. هر چه رنگ با کیفیت تر باشد طول عمر تخته وایت بورد ساخته شده افزایش می یابد.

تصویر 3گلس بورد رنگی برای اداره جات

تخته وایت برد شیشه ای :

اگر قصد خرید تخته وایت برد را دارید و دوست دارید تخته وایت بردتان به رنگ مورد علاقه شما باشد یا می خواهید تخته را با رنگ های محیط آموزشگاه یا محیط کار هماهنگ کنید، تخته وایت برد شیشه ای یک انتخاب مناسب است. تخته های وایت برد یا گلس برد در ۳۵ طیف رنگی تولید می شوند تا شما بتوانید رنگ دلخواه و مورد علاقه خود را خریداری کنید. این تخته ها در مدرسه و دانشگاه کاربرد کمی دارد ولی برای مطب ها و کلینیک ها و آموزشگاه ها و آرایشگاه ها و باشگاه ها و خانه و… بسیار مناسب است . در کل شیشه حرارت دیده و سکوریت بسیار مقاوم و طیف رنگی گستره و دوام و طول عمر بالا و مغناطیسی بودن و نصب آسان و پاک کردن راحت و ضخامت بالای شیشه گلس برد و مقاوم بودن در برابر ضربه و جذابیت و ظاهر زیبا و ایمنی زیاد و ضد خط و خش بودن و قابل شست و شو بودن از مشخصات تخته وایت برد شیشه ای است.

تخته وایت برد های شیشه دو نوع دارند : مات و شفاف که می توانید بر اساس سلیقه آن ها را خریداری کنید. سکوریت به کار رفته در تخته وایت برد های شیشه ای باعث می شود که انعکاس نور کم شده و به حداقل برسد. یکی از مشکلاتی که در اکثر کلاس ها وجود دارد این است که نور لامپ یا نور محیط روی تخته افتاده و نوشته های روی تخته وایت برد به خوبی دیده نمی شود. برای رفع این مشکل شاید خریدن تخته وایت برد شیشه ای که مات هستند بهتر باشد چون سطوح مات نور کمتری را در خود منعکس می کنند ولی به طبع سطوح شیشه ای نور بیشتری در خود منعکس می کنند.

تخته وایت بورد مغناطیسی شیشه ای در ابعاد کوچک

چرا تخته وایت برد بخریم ؟

در طول این سال ها شاهد مزایای وایت برد نسبت به تخته سیاه بودیم در ادامه می خواهیم به برخی از مزایای تخته وایت برد اشاره کنیم.

تخته های وایت برد در ابعاد و اندازه های متنوع ساخته می شوند و همچنین می توان آن را از مکانی به مکان دیگر منتقل کرد. کسانی که از تخته های سیاه استفاده می کردند به علت استفاده از گچ دچار آسم و آلرژی می شدند و خیلی ها دچار حساسیت و خارش دست می شدند؛ اما با استفاده از تخته وایت برد این مشکلات به وجود نمی آید. هنگام پاک کردن تخته سیاه ذرات ریز گچ در هواپخش شده و وارد دستگاه تنفس و بینی می شد ولی پاک کردن تخته های وایت برد بسیار سریع و بدون ایجاد ذرات در هوا انجام می شود. امروزه در اکثر مدارس و دانشگاه ها و آموزشگاه ها از ویدیو پروژکتور استفاده می کنند؛ یکی دیگر از مزایای تخته وایت برد این است که ویدیو پروژکتور به راحتی روی تخته وایت برد نمایش داده می شود. استفاده از ماژیک تخته وایت برد بسیار راحت تر از گچ است. گچ در اثر فشار دست خرد شده و بسیار زود تمام می شود ولی نوشتن با ماژیک بسیار راحت تر است. ماژیک های تخته وایت برد با رنگ های متنوعی مثل مشکی، سبز، آبی، قرمز، زرد، بنفش، صورتی تولید می شود. و همچنین نوشتن با ماژیک روی تخته وایت برد بسیار تمیز تر و زیبا تر از نوشتن با گچ روی تخته سیاه است.

دکوراسیون اتاق کار با رنگ های متنوع تخته وایت بورد

استفاده تخته وایت برد مغناطیسی و شیشه ای در خانه :

بعضی ها برای خانه خود تخته وایت بورد خریداری می کنند و آن را در اتاق کار یا اتاق خواب نصب می کنند. وجود تخته وایت بورد در خانه می تواند بسیار کارآمد باشد مخصوصا برای خانواده هایی که در خانه دانش آموز دارند . بچه ها می توانند روی تخته وایت بورد نقاشی بکشند بدون اینکه هیچ کاغذی مصرف شود یا می توانند مسئله های ریاضی را روی تخته نوشته و حل کنند. معمولا بچه ها به علت نداشتن توانایی کافی در نقاشی کشیدن کاغذ های زیادی را مصرف می کنند تا در نهایت بتوانند نقاشی دلخواه خود را بکشند. تخته وایت برد با حذف این کار باعث صرفه جویی در مصرف کاغذ و کمک به محیط زیست می شود. به علاوه کودکان، نوجوانان می توانند برنامه هفتگی یا هدف های خود را روی تخته بنویسند یا دروس خود را روی تخته دسته بندی کرده و خلاصه نویسی کنند. تخته وایت برد های اتاق کار می تواند جایی برای رسم طرح های اولیه و تخلیه ایده های ذهنی باشد. تصویر 9 با این وجود تخته وایت برد می تواند بر هر سنی مفید و کارآمد باشد و هر خانه ای نیاز به یک تخته وایت برد دارد.

خرید تخته وایت برد برای سایر مکان ها :

امروزه تخته وایت برد در بسیاری از شغل ها مورد استفاده قرار می گیرد. در مکان هایی مانند آرایشگاه ها، مطب دکتر، باشگاه ها می توان روی تخته وایت برد ساعت ها و روز های مراجعه را اطلاع رسانی کرد. در رستوران ها و کافی شاپ ها می توان روی تخته وایت برد های بزرگ منوی غذا ها و قیمت آن ها را ذکر کرد. در اداره جات و دفاتر دولتی می توان اطلاعیه ها و خبر های مهم و بروز را روی تخته وایت برد نوشت. در عطاری ها می توان خواص هر گیاه را روی تخته نوشت تا مشتریان گیاهان مورد نیاز خود را خریداری کنند. و همین طور در قصابی، آموزشگاه های زبان، درمانگاه ها، اداره پلیس و شغل های مختلف تخته وایت بورد کارآمد است

تصویر 5دکوراسیون زیبا با تخته وایت برد های شیشه ای رنگی

از کجا تخته وایت برد بخریم ؟

تخته های وایت برد در اکثر مغازه های لوازم تحریر به فروش می رسند. یکی دیگر از راه های خرید تخته وایت برد، خرید از فروشگاه های اینترنتی است. اما برای خرید از فروشگاه های اینترنتی باید نهایت دقت را به کار برد چون ممکن است جنس فروخته شده با عکسی که درون سایت گذاشته شده مطابقت نداشته باشد یا بعد از پرداخت پول دیگر کالایی برای شما ارسال نشود و کلاهبرداری صورت گیرد. بهترین راه برای رفع این مشکلات اعتماد به سایت های معتبر است. سایت های معتبری که دارای ضمانت قیمت و کیفیت باشند و مجوز های لازم را هم داشته باشند. و همچنین سابقه طولانی در زمینه فروش کالا داشته باشند.

یکی از آن سایت های معتبر و ایمنی که می توانید به راحتی از آن خرید کنید، سایت ممتاز بورد است. در سایت ممتاز بورد شما می توانید انواع تخته های مغناطیسی و شیشه ای یا گلس بورد و تابلو اعلانات و میز نقشه کشی و میز نور و… را با اطمینان کامل خریداری کنید. در سایت www.momtazboard.com کیفیت کالا ها ضمانت شده است. این سایت هم محصولات وارداتی و هم کالا های تولیدی داخل کشور را به فروش می رساند. خدمات پس از فروش سریع و گارانتی خیال شما را از خرید راحت می سازد. ممتاز بورد با بیش از ۵۰ سال سابقه، محصولات خود را با بهترین قیمت بازار به فروش می رساند. شما می توانید قبل از خرید از سایت ممتاز برد، از آن ها مشورت بگیرید و از قیمت و انواع محصولات آن ها با خبر شوید. شما می توانید تخته وایت بورد دلخواه خود را با سایزی که دوست دارید سفارش دهید تا ممتاز بورد آن را برایتان آماده کند. همچنین می توانید هزینه کالا را در هنگام تحویل کالا هم پرداخت کنید. اگر ساکن تهران باشید بین ۲ تا ۳ ساعت کاری و اگر در شهرستان سکونت داشته باشید تا ۲ روز کاری سفارش شما به دست تان خواهد رسید.

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.