خروش انقلابی ملت مقاومت علیه آمریکا در حمایت از اقتدار نظام - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 15863
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵ |

خروش انقلابی ملت مقاومت علیه آمریکا در حمایت از اقتدار نظام

اقشار مختلف مردم سراسر ایران امروز پس از اقامه نماز باشکوه جمعه، در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار راهپیمایی کردند.
خروش انقلابی ملت مقاومت علیه آمریکا در حمایت از اقتدار نظام

امروز مردم سراسر کشورمان پس از اقامه نماز عبادی_ سیاسی جمعه در حمایت از اقدام شجاعانه و باصلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در شکستن هیمنۀ پوشالی طاغوت اعظم، آمریکای جانی و پشتیبانی از مؤلفه‌های قدرت و اقتدار نظام در تقابل با دشمنان کینه‌توز کشور و همچنین  ابراز و اعلام همدردی و تکریم خانواده‌های داغدار سقوط هواپیمای مسافربری توأم با محکومیت هتاکی‌های بی‌شرمانه ساختار شکنان و وقاحت سفیر انگلیس راهپیمایی کردند. 

 در سراسر کشور امروز پیر و جوان، بزرگ و کوچک، مرد و زن در این راهپیمایی با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، حمایت تمام قدخود را از سربازان اسلام و میهن اعلام کرده و اعلام داشتند که حافظ رشادت‌ها و مجاهدت‌های خالصانه و شبانه‌روزی نیروهای مسلح و ارزشی بوده و اجازه موج سواری رذیلانه را به سردمداران خون آشام شیطان بزرگ و مزدوران وی نخواهند داد. 

در استان قم، راهپیمایی نمازگزاران پس از اقامه نماز جمعه از مصلی این شهر به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد و طی آن اقشار مختلف مردم ضمن حمایت از پاسداران اسلام و میهن، اهانت آمریکا و مزدوران داخلی‌اش به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سرداران و پاسداران اسلام و انقلاب را با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه» محکوم کردند.

همچنین شرکت کنندگان در این راهپیمایی در حالی که تصاویر سردار حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه و سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در دست داشتند، حمایت همه جانبه خود از اقدامات صورت گرفته از سوی سپاه در عرصه تقویت هرچه بیشتر اقتدار نظامی را اعلام کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با حمل دست نوشته و پلاکاردهایی با مضامین «تجلی بصیرت، اطاعت از ولایت»، «مطیع امر رهبریم» و… بر تبعیت از رهنمودها و فرمایشات مقام عظمای ولایت تاکید کردند.

مردم استان زنجان نیز در جای جای این استان با برگزاری راهپیمایی با شکوه از حافظان قدرت و اقتدار کشورمان حمایت کردند. در این راهپیمایی مردم استان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس با محکوم کردن هر گونه توطئه و فتنه‌افکنی علیه کشورمان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت کردند.

در این راهپیمایی مردم زنجان با شعارهای خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، این هم لشگر آماده به عشق رهبر آمده، جانم فدای رهبر، زنجانیلار قان ورر انقلابا جان ورر، زنجانیلار اویاخدی انقلابا دایاخدی و … حمایت خود را از نظام و انقلاب اعلام کردند.

امروز با وجود هوای سرد و بارش برف، مردم آذربایجان شرقی نیز بار دیگر پیشگامی‌شان را در دفاع از ارزش‌های انقلاب به نمایش گذاشتند. راهپیمایی از سه راه طالقانی به طرف میدان ساعت آغاز و لحظه به لحظه بر تعداد حاضران نیز افزوده شد.

در این راهپیمایی مردم شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «شعار ملت ما»، «شعار رهبر ما»، «این همه قاسم آمده به عشق رهبر آمده»، «مرگ بر منافق»، و «سپاهی، ارتشی تشکر»، سر دادند. راهپیمایان ضمن پاسداشت مجاهدت‌های خالصانه و شبانه‌روزی نیروهای مسلح ارزشی و مردمی جمهوری اسلامی ایران خاصّه سپاه مقتدر و محکوم کردن موج سواری رذیلانه سردمداران آمریکا و مزدوران منطقه‌ای آن، با خانواده‌های داغدار حوادث اخیر ابراز همدردی کردند.

مردم خراسان رضوی هم که در هفته‌های گذشته طی راهپیمایی‌های گسترده حمایت‌های خود را اعلام داشته‌اند امروز پس از نماز جمعه بار دیگر با ولایت‌عهد و میثاق خود را تازه کردند و در حمایت از اقتدار و صلابت ایران مقابل آمریکای جنایتکار راهپیمایی کردند.در این راهپیمایی که با حضور گسترده مردم برگزار شد و از باب الجواد حرم مطهر تا چهارراه شهدا ادامه یافت مردم ضمن انزجار از نقشه‌های خبیثانه دولت‌های غربی حمایت‌های خود را از رهبر معظم انقلاب و سپاه پاسداران اعلام داشتند.

 مردم بجنورد و اقصی نقاط خراسان شمالی هم امروز، جمعه پس از اقامه نماز جمعه به خیابان‌های اصلی شهر خود آمدند، تا با حضور خود نسبت به اقدامات دشمنان علیه نظام و انقلاب ابراز برائت و انزجار کنند.

جمعیت کثیر نمازگزاران جمعه بجنورد از محل مصلی امام خمینی این شهر تا میدان قائم، به شعارهایی «مرگ بر آمریکا» می‌پرداختند و با حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره مورد اصابت قرار دادن پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه با موشک شعارهای خود را سر دادند.

در اردبیل؛ مردم با وجود سرمای شدید هوا بعد از نمازجمعه با حضور در میدان مصلا و با شعارهای«مرگ برآمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر منافق» و «ارتشی، سپاهی تشکر» و … ضمن محکوم کردن اقدامات دشمنان از اقدامات نظام حمایت کردند. این راهپیمایی در تمام شهرهاس استان برگزار شد و راهپیمایی‌کنندگان ضمن حمایت از مجاهدت‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با خانواده‌های داغدار حوادث اخیر ابراز همدردی کردند.

مردم همیشه در صحنه شهرهای مختلف استان مرکزی با برگزاری راهپیمایی از حافظان قدرت و اقتدار کشور حمایت کرده و یاد و خاطره شهدای سقوط هواپیمای اوکراینی را گرامی داشتند.

در این راهپیمایی که با حضور جمعی از مسوولان، روحانیون، ورزشکاران، بازاریان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و مردم  برگزار شد، مردم با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس»، «ما همه سرباز تواییم خامنه ای گوش به فرمان تواییم خامنه ای» و «این هم لشگر آماده به عشق رهبر آمده»  از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت و هرگونه فتنه انگیزی توسط استکبار جهانی را محکوم کردند.

مردم استان گلستان نیز امروز همزمان با سراسر کشور پس از نماز دشمن‎شکن جمعه در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی راهپیمایی کردند و ضمن فریاد خشم و نفرت خود از رژیم منفور و تروریستی آمریکا وحدت و همدلی خود را با سپاه دلاور به نمایش گذاشتند. نمازگزاران در راهپیمایی اقدام ننگین رئیس جمهور آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی در شهادت سردار سلیمانی را محکوم کردند و با سر دادن شعارهای «ایران اسلامی یکپارچه سپاهی هستند»، «فتنه‎گر بی‎ریشه مرگ به نیرنگ‎تان»، مزدور انگلیسی مرگ بر نیرنگ‎تان» «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و … همراهی خود را با سپاه مقتدر و سرافراز نشان دادند.

نمازگزاران و مردم اصفهان هم پس از اقامه نماز جمعه در راستای محکومیت حرکات و اقدامات خصمانه دشمنان راهیپمایی کردند.عباس رضایی استاندار اصفهان، سرار مهدی معصوم‌بیگی‌ فرمانده نیروی انتظامی استان، سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان به همراه دیگر مسؤولان کشوری و لشکری به همراه مردم ولایت مدار اصفهان در این راهپیمایی شرکت کردند. مردم اصفهان با محکومیت اقدامات خصمانه دشمن به خصوص شیطنت‌های سفیر انگلستان در تهران خواستار برخورد قاطع مسؤولان نسبت به اقدامات دشمنان شدند.

مردم همیشه در صحنه دیار علویان در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایت‌کار و اسرائیل خبیث پس از اقامۀ نماز دشمن‌شکن عبادی ـ سیاسی جمعه دست به راهپیمایی زدند و مردم نمازگزار مرکز مازندران از میدان شهدا به سمت میدان ساعت با شعارهای در حمایت از نیروهای مسلح بر ضرورت اتحاد در کشور تاکید کردند.

مازندرانی‌ها در این راهپیمایی در دفاع از آرمان‌های نظام شعارهایی چون: سپاه با قدرت و با شهامت/ فدایی دین و قیام ملت؛ در همه جا بدانید ما حامی سپاهیم/ اخراج آمریکا را از منطقه بخواهیم؛ ما حامی ارتش قهرمانیم/ در سنگر دین خدا بمانیم، سردادند.

مردم کرمان بعد از نماز جمعه یکپارچه به خیابان آمدند و با شعارهای کوبنده جواب دشمنان که خواب‌های تازه‌ای برای فتنه جدید دیده بودند را دادند.مردم با شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «مرگ بر منافقین»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «ملت ما بیدار است از آمریکا بیزار است» و … حمایت خود از اقتدار نظام را به نمایش گذاشتند.

مرزداران کردستانی در این گردهمایی‌های ضداستکباری با سردادن شعارهایی به زبان‌های کردی و فارسی حمایت قاطع خود را از نیروهای جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه حافظان حریم هوایی کشور اعلام کردند.مردم ولایت‌مدار و بابصیرت کردستان با سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر ترامپ و شعارهای متعدد به زبان کردی از رژیم مستکبر آمریکا به عنوان مرکز اصلی ناآرامی و خشونت در جهان نام برده و خواستار انسجام آزادی خواهان جهان در برابر رژیم جنایتکار آمریکا شدند.

در کرمانشاه، نمازگزاران با برپایی یک راهپیمایی، اعتراض خود را نسبت به اقدامات چند روز اخیر عناصر داخلی انگلیس و آمریکا و ایجاد برخی از تشنج‌های سیاسی، اعلام کردند. در این تجمع که با حضور چشمگیر مردم همراه بود، نمازگزاران و مردم حاضر در خیابان‌های منتهی به مسجد جامع کرمانشاه، ضمن محکومیت حضور سفیر انگلیس در تجمع دانشگاه امیرکبیر خواهان بسته شدن این سفارت در کشور شدند.

مردم استان البرز  هم امروز در راهپیمایی بعد از نماز جمعه خود حمایت خود را از اقدام شجاعانه و باصلابت سپاه در شکستن هیمنۀ پوشالی آمریکای خونخوار و پشتیبانی از اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین اعلام همدردی با خانواده‌های داغدیده سانحه هوایی اعلام کردند.

جمعیت حاضر در راهپیمایی استان سمنان نیز علاوه بر حمل پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، بنرها و پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آنها شعارهایی نظیر «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر فتنه‌گر» نوشته شده بود.

مردم استان سیستان و بلوچستان نیز امروز در حمایت از اقتدار و صلابت نظام راهپیمایی کردند و با سر دادن شعارهای «فتنه‎گر بی‎ریشه مرگ به نیرنگ‎تان»، مزدور انگلیسی مرگ بر نیرنگ‎تان» «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و … همراهی خود را با سپاه مقتدر و سرافراز به نمایش گذاشتند.

شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل امروز نیز زینت بخش راهپیمایی مردم قزوین بود تا نشان دهند برائت از  مستکبرین جزء جدانشدنی ملت ایران است.فریاد «سپاهی، سپاهی؛ خدانگه‌دار تو» و پلاکاردهایی با مضمون حمایت از سپاه و جمله معروف حضرت امام(ره) که «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود» زینت بخش راهپیمایی امروز مردم انقلابی قزوین بود.

 مردم بصیر چهارمحال و بختیاری نیز بعد از برگزاری نماز جمعه به خیابان آمدند؛ خیابان طالقانی حدفاصل ورودی‌های مصلی تا چهارراه شریعتی و خیابان شریعتی مملو از جمعیت بود که آمده بودند ضمن حمایت از اقدام اخیر سپاه در حمله به پایگاه موشکی امریکا، نفرت خود از امریکا را به رخ دوربین‌های جهانیان بکشانند.

امروز در چهارمحال و بختیاری علاوه بر شعار همیشگی «مرگ بر امریکا»، شعارهای حاوی تشکر از سپاه پاسداران و اعلام انزجار از فتنه‌گران اروپایی و امریکایی و همچنین عوامل داخلی آنان به گوش می‌رسید. حضور قومیت‌های مختلف از جمله بختیاری‌ها با لباس فاخر این قوم جزو زیبایی‌های این راهپیمایی بود.

در استان یزد نیز ضمن برگزاری راهپیمایی در حمایت از اقتدار نظام در برابر آمریکا، در حاشیه اقامه نماز جمعه اردکان، مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه این شهرستان با امضا طوماری خواستار قطع رابطه جمهوری اسلامی ایران با انگلیس شدند.

راهپیمایی پرشور مردم ولایی همدان در حمایت از اقدام شجاعانه سپاه در حمله نظامی به پایگاه نظامی آمریکایی عین‌الاسد و شکست هیمنه شیطان بزرگ، پاسداشت نیروهای مسلح و تکریم خانواده‌‌های شهدای سانحه هواپیمایی اوکراین انجام شد. مردم در این راهپیمایی با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر سازشکار»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر ضد ولایت فقیه» حمایت خود را از مقام معظم رهبری، آرمان‌های انقلاب و سربازان وطن اعلام کردند.

در استان هرمزگان نیز همگام با سراسر ایران اسلامی، راهپیمایی باشکوهی با حضور امت خداجو برگزار و پیکر شهرام تاجیک از شهدای سانحه هوایی نیز بر دوش مردم تشییع شد. راهپیمایان بندرعباسی نیز با شعارهایی ضمن تأکید بر اتحاد در جامعه، شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، هیأت مناالذله، ایرانی می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد و … سردادند.

مردم همیشه در صحنه استان لرستان نیز بار دیگر ثابت کردند همچون گذشته پای آرمان‌های امام و شهدا تا آخرین لحظه ایستاده و با وجود مشکلات اقتصادی، اما هیچ‌گاه اجاز تسلط دشمن بر خاک سرزمینشان را نخواهند داد. راهپیمایی‌کنندگان امروز خطاب به دشمن اعلام داشتند که فریب جنگ روانی و رسانه‌ای را نخورده و هیچ‌گاه در زمین آنان بازی نخواهند کرد.

افراد حاضر در راهپیمایی امروز با سر دادن شعارهایی همانند «ما همه سرباز توییم خامنه‌ای» و «سپاه ایران ما، ولایی است» بار دیگر با آرمان‌های ولی‌فقیه بیعت کردند.

مردم گیلان امروز بعد از خطبه‌های نماز جمعه در محکومیت جنایت تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن شهید سپهبد قاسم سلیمانی راهپیمایی و خواستار خونخواهی سردار سلیمانی شده و فریاد زدند که با تمام توان در برابر استکبار مقاومت کرده و مکتب سلیمانی را ادامه می‌دهند.

مردم ولایت مدار استان خوزستان نیز در حمایت از نظام اسلامی راهپیمایی کردند. این راهپیمایی در شهرهای مختلف استان برگزار شد؛ همچنین در گوشه‌ای از مسجد جامع خرمشهر، طومار حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با خیل عظیم امضاء مردم مقاوم و ولایی خرمشهر مورد استقبال قرار گرفت. تعدادی از مردم نیز با حک کردن جملاتی چون «من یک قاسم سلیمانی هستم» و «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود» بر روی خودروهای شخصی خود، عشق خود به شهادت و ولایت و نظام و انقلاب را فریاد زدند.

مردم استان کهگیلویه و بویراحمد نیز پس از اقامه نماز عبادی- سیاسی جمعه در حمایت از مجاهدت مقتدرانه نیروهای مسلح خصوصا سپاه پاسداران در پاسخ به آمریکا، همدردی با خانواده‌های داغدار سانحه هوایی، محکومیت جنایات آمریکا راهپیمایی کردند.

| منبع خبر : فارس
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.