حملات اخیر ایران به مواضع اسرائیل یک گوشمالی برای یادآوری قدرت بود - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 62551
  پرینتخانه » سیاسی, مطالب روزنامه تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۶:۵۵ | 416 بازدید |
سیدمجتبی محفوظی، نماینده مردم آبادان درمجلس:

حملات اخیر ایران به مواضع اسرائیل یک گوشمالی برای یادآوری قدرت بود

سیدمجتبی محفوظی، نماینده مردم آبادان درمجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با «رسالت» به حملات اخیر ایران به مواضع رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: نخستین پیامی که اقدامات اخیر ایران درمقابله با رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیست داشته ، همان پیام مقام معظم رهبری است. ایشان فرمودند «زمان بزن در رو تمام شده و یکی بزنید10 تا می‌خورید.»
حملات اخیر ایران به مواضع اسرائیل یک گوشمالی برای یادآوری قدرت بود

سیدمجتبی محفوظی، نماینده مردم آبادان درمجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با «رسالت» به حملات اخیر ایران به مواضع رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: نخستین پیامی که اقدامات اخیر ایران درمقابله با رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیست داشته ، همان پیام مقام معظم رهبری است. ایشان فرمودند «زمان بزن در رو تمام شده و یکی بزنید۱۰ تا می‌خورید.»
وی افزود: این اقدامات نیز با انتقام سختی که ما در نظر داریم فاصله زیادی دارد و فعلا گوشمالی است که اسرائیلی‌ها فکرنکنند ما بعد از ترور دانشمندان و ریختن خون شهدایمان ساکت می‌نشینیم و اگر ضربه‌ای به ما بزنند ضربه‌ای به آن‌ها نمی‌زنیم.محفوظی معتقد است که حال دیگر اسرائیلی‌ها  به خوبی می‌دانند اگر یک ضربه به ما بزنند ۱۰ تا سیلی خواهند خورد و اقدامات اخیر ایران نیز درهمین راستاست. این نماینده مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به هیچ‌وجه درمقابل رژیم اسرائیل یا حتی بزرگ‌تر از آن‌ها ذره‌ای کوتاه نمی‌آید و اگر آن‌ها به ما ضربه و ضرری وارد کنند ما واکنش کاری‌تری نشان خواهیم داد و قدم از قدم عقب نمی‌گذاریم.
  ایران از هیچ‌کس هراسی ندارد
او ادامه داد: اقدامات اخیر ایران در شرایط فعلی دنیا پیام‌های بسیاری برای نظام سلطه جهانی دارد. این روزها روسیه با غرب در تنش است و تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان با قدرت‌های جهانی به صورت مستقیم و آمریکا به صورت غیرمستقیم در مذاکره برای احیای برجام و اخذ امتیازات به حق است.
محفوظی درانتها بیان کرد: در چنین شرایطی که غربی‌ها درتلاش هستند ازهر طریقی به ایران فشار بیاورند، چنین حملاتی ازجمله حمله موشکی به یکی از پایگاه‌های موساد در اربیل و حمله سایبری به سرورهای این رژیم، یک تو دهانی محکم به نظام نمایشی سلطه جهانی است. ایران از هیچ چیز و هیچ‌کس هراسی ندارد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.