ثبت نام در بروکر ارانته و معرفی حساب های آن در فارکس - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 76633
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۲ |

ثبت نام در بروکر ارانته و معرفی حساب های آن در فارکس

حساب های متفاوتی در کارگزاری ارانته وجود دارد که هر یک از این حساب ها در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت. بروکر مورد نظر یکی از انواع بروکرهای فارکس می باشد که برای تمامی حساب ها امنیت کامل به وجود آورده است.
ثبت نام در بروکر ارانته و معرفی حساب های آن در فارکس

حساب های متفاوتی در کارگزاری ارانته وجود دارد که هر یک از این حساب ها در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت. بروکر مورد نظر یکی از انواع بروکرهای فارکس می باشد که برای تمامی حساب ها امنیت کامل به وجود آورده است. اختلاف اصلی که در هر یک از حساب های این بروکر وجود دارد به میزان واریز اولیه و اسپردی که دارند بستگی خواهد داشت. هر یک از حساب هایی که در بروکر مورد نظر وجود دارند دارای اهمیت خاصی می باشند و ویژگی منحصر به فردی دارند. چهار حساب در این بروکر وجود دارد که باید به خوبی آنها را بشناسید. در ادامه هر یک از حساب های این بروکر را معرفی می‌ کنیم.

مهمترین حساب های بروکر ارانته در هنگام ثبت نام در بروکر ارانته کدامند ؟

برخی از مهم ‌ترین و اصلی ترین حساب هایی که در کارگزاری ارانته استفاده می‌ شوند و اهمیت زیادی دارند . بعد از ثبت نام در بروکر ارانته به این حساب ها توجه داشته باشید این حساب ها عبارت هستند از :

حساب استاندارد

 یکی از انواع حساب های بروکر بازار فارکس مورد نظر نوع استاندارد می باشد. این حساب را شما در صورتی می توانید برای فعالیت آماده کنید که ۵۰ دلار درون آن واریزی داشته باشید. اسپرد هایی که در این حساب قرار می گیرند به طور معمول از بین یک پیپ آغاز می گردند. پاداش واریز در این حساب حدود ۳۰ درصد می ‌باشد. کمیسیونی برای این حساب نیازی نیست پرداخت کنید. ارز پایه حساب استاندارد بر اساس یورو و دلار تعیین می گردد. برای بسیاری از افراد این پرسش به وجود می آید که حساب استاندارد آیه حسابی اسلامی است یا خیر. در پاسخ باید بگوییم که حساب استاندارد را به عنوان یکی از حساب های اسلامی می شناسند.

حساب پریمیوم

 یکی دیگر از انواع حساب هایی که در بازار بروکر فارکس مورد نظر اهمیت دارد حساب پریمیوم می باشد.  در این حساب حداقل واریزی شما باید هزار دلار باشد. اسپردی که مربوط به این حساب است تا ۷ پیپ کاهش پیدا می‌ کند. شما پاداش واریز ۳۰ درصد را در این حساب دریافت خواهید کرد. کمیسیون برای این حساب دریافت نمی ‌شود. ارز پایه حساب مربوط به نوع پریمیوم بر اساس یورو و دلار است. این حساب را به عنوان یکی از حساب های اسلامی می شناسند که افراد به راحتی می ‌توانند در آن فعالیت کنند.

حساب وی آی پی در بازار بروکر فارکس

 یکی دیگر از انواع حساب های بروکر ارانته نوع وی آی پی است. برای افتتاح این حساب حدود ۵ هزار دلار باید در اولین واریزی داشته باشید. استاپ اوت لوت گردش حساب وی ای پی تا ۲۰ درصد کاهش پیدا می‌ کند. شما برای فعالیت در این حساب باید سه دلار کمیسیون پرداخت نمایید. اسپرد این حساب از صفر دهم آغاز می شود. پرداخت ارز در این حساب بر اساس دلار و یورو انجام می گردد. پاداشی که برای واریزی این حساب دریافت می شود تا ۳۰ درصد هم می رسد. همچنین باید بدانید که لوریج  این حساب تا ۳۰ درصد است. این حساب را به عنوان یکی از حساب های اسلامی می ‌شناسد.

بررسی تاریخچه بروکر ارانته

این بروکر که در سال ۲۰۱۸ وارد بازار جهانی فارکس شد، حدودا در اواسط سال ۲۰۲۰ بود که در بازار فارکس ایران پا به عرصه فعالیت گذاشت. وقتی شاهد حضور موثر یک بروکر تازه وارد در کنار بروکرهای قدرتمند دیگر فارکس هستید، یعنی آن بروکر تازه کار عملکرد سخت و بسیار بالایی داشته است.

یکی از امکانات ویژه Errante برای فارسی زبانان برخورداری از تیم پشتیبانی بسیار با کیفیت فارسی است. اگر برای ثبت نام به سایت این بروکر رفتید و باز نشد، حتما از فیلترشکن استفاده کنید.

توجه به اعتبار و رگوله بودن ارانته

بسیاری از کاربران می خواهند بدانند که آیا ارانته از اعتبار و رگوله کافی برخوردار است یا نه؟ در حال حاظر با توجه به فعالیت دو ساله ارانته و جایگاه مناسبی که در بازارهای جهانی بدست آورده، مشغول به ارائه خدمات زیر نظر دو رگولاتور معتبر است.

رگولاتوری آفشور FSA سیشلز، مخصوص مشتریان ایرانی ارانته است و رگولاتوری معتبر CySec قبرس، برای کاربران اروپایی در نظر گرفته می شود. در مقایسه با رگولاتور مختص کاربران اروپایی، رگوله معامله گران ایرانی اعتبار کم تری دارد ولی با این حال CySec اعتبار قابل توجهی را برای این بروکر به وجود آورده است که می تواند باعث قوت قلب کاربران ایرانی برای معتبر بودن بروکر باشد.

ورود به بروکر ارانته

بروز رسانی تاریخ ۹ آذر ۱۴۰۰: خوشبختانه ارانته در «FXEMPIRE» به عنوان یکی از رگوله های این سایت معتبر شناخته شد. رگوله شدن توسط این سایت بین الملی قوی از فارکس ، به عنوان اعتباری خوب برای هر بروکری است. در واقع وقتی بروکر تحت رگوله چنین وبسایت توانمندی باشد، به این معنی است که بدنبال بالا بردن خدماتی نوین به کاربران خود در بازارهای جهانی است. بروکرهای قدرتمندتری از جمله ICMarkets، Plus500 و FxPro نیز در بروکر FXEMPIRE دارای رگوله هستند که این مسئله اعتبار بروکر ارانته را در کنار این بروکرهای بزرگ افزایش می دهد، زیرا در این مجموعه فقط Errante است که به مشتریان کشورمان خدمات ارائه می دهد.

ارانته Errante

بررسی کیفیت وبسایت ارانته

سایت بروکر با اینکه هنوز فعالیت های وسیعی در سطح جهانی انجام نداده، با این حال توانسته نیاز کاربران را تا حد زیادی برآورده کند و اطلاعات ضروری را در اختیار مشتریان قرار دهد.

علاوه بر اینها دارای ویژگی بارزی به نام پشتیبانی فارسی بصورت کاملا روان و با کیفیت بوده که این باعث سهولت انجام ترید و فعالیت توسط کاربران ایرانی می شود. بوسیله سایت ارانته می توانید به مطالب گسترده ای از قبیل برنامه ها، معرفی بروکر، حساب های موجود در آن و معرفی انواع تریدهای قابل انجام دسترسی داشته باشید.

معرفی حساب های موجود در بروکر Errante

در مجموع میزان حسابی که می توانید در این بروکر ایجاد کنید ۴ مدل است که البته ۳ نوع از آنها دارای ECN هستند. جفت ارز و کمترین مقدار برای شارژ اولیه، دو تفاوت بارز در این چند نوع حساب به شمار می آیند.

 • اولین حساب بروکر ارانته «ECN Standard» است که حداقل با پرداخت ۵۰ دلار، اجازه معامله پیدا می کنید و ۱ پیپ نیز میانگین آغاز اسپردهای این حساب است.
 • دومین حساب ارانته «ECN Premium» است که حداقل شارژ ابتدایی مبلغ ۱۰۰۰ دلار است و اسپرد تا زیر عدد ۰.۷ پیپ، شیب نزولی پیدا می کند.
 • سومین حساب با نام «ECN VIP»، ۵۰۰۰ دلار را بابت آغاز فعالیت از کاربر می خواهد که از اسپرد به اندازه ۰.۲ پیپ کم شده و باید به عنوان کمیسیون حدود ۳ دلار به ازای هر لات بپردازید.
 • چهارمین حساب با عنوان «Tailor Made» شناخته می شود که مبلغی به میزان ۱۵۰۰۰ دلار باید بپردازید، تا وارد معاملات شده و آغاز اسپرد هم عدد ۰.۰ است. در اینجا نیز به ازای هر یک لات، کمیسیونی به اندازه ۲ دلار از کاربر می گیرند.

تفاوت در انواع حساب

تصویر زیر چارتی است که حساب های این بروکر و ویژگی های هر یک از آنها را نمایش می دهد. برای دیدن کامل صفحه این جدول در گوشی همراه، باید تصویر را به اطراف بکشید.

ارانته Errante

با توجه به تصویر بالا یکی از تفاوت های مهم در حساب های ارانته میزان اسپردها و پرداخت شارژ اولیه است.

در دو نوع حساب اولی، تنها اسپردها تاثیرگذار خواهند بود. ولی در مدل «Tailor Made» و «VIP» قضیه کاملا برعکس بوده و نه تنها نقش اسپرد پررنگ نیست، بلکه نکته قابل توجه پرداخت کمیسیون به میزان ۲ الی ۳ دلار به ازای هر یک لات است.

دقت داشته باشید مدیران سایت بروکر Errante با توجه به موقعیت هر کشور، در آغاز اعداد اسپردها، درج کمیسیون یا حذف آن از حساب مربوطه، تمایز قائل می شوند. مثلا در نوع «Standard» گاهی می بینید که این حساب در یک کشور فاقد کمیسیون بوده، در صورتیکه اسپرد در آنجا از عدد ۱.۵ پیپ به جریان می افتد.

وجود حساب فاقد سواپ یا اسلامی در Errante

اگر شما از آن دسته افراد باشید که اسلامی بودن حساب برایتان مهم باشد یا جزو عده ای باشید که قصد انجام معاملات را در بلند مدت دارند، مایل به پرداخت بهره شبانه (سواپ) نیستید. یکی از معایب بروکرها مطرح، این است که فاقد حساب اسلامی هستند. معمولا سواپ نداشتن برای برخی از حساب ها پیش می آید که بدلیل کامل نبودن نمادهای مهم و باز شدن تریدها در زمان های مشخص، با ضعف های مختلفی روبرو می شوند.

از تمام بروکرهای موجود در فارکس، ارانته تنها بروکری است که در همه حساب های خود گزینه ای برای بدون سواپ شدن دارد، فقط کافیست که درخواست دهید. این ویژگی خوب باعث می شود تا روی نمادهایی از قبیل ارزهای دیجیتال، انواع سهام و غیره هیچ بهره شبانه ای پرداخت نکنید.

فقط تنها مشکل این ویژگی اعمال محدودیت زمانی برای بدون سواپ شدن، آن هم به مدت یک هفته است. بنابراین به محض رسیدن به هشتمین شب باید پرداخت سواپ را آغاز کنید. البته باید گفت چنین محدودیتی ناچیز بوده و در مقایسه با بقیه بروکرهای رغیب، همچنان قویترین حساب فاقد سواپ را بروکر ارانته دارد.

ارانته و سرمایه های مناسب معامله

بعد از تکمیل مراحل ثبت نام و ایجاد حساب در بروکر Errante، با تنوع بسیاری از انواع نمادها و ابزارهای مورد نیاز و قابل دسترس مواجه می شوید که امکان انجام هر معامله ای را در اختیارتان می گذارد. این موارد عبارتند از:

 • امکان معامله فلزاتی از قبیل طلا، پالادیوم، نقره و همچنین پلاتینیوم را خواهید داشت.
 • تعداد ۴۸ اسپرد در بازار فارکس را برای ترید کردن دارید.
 • اقلامی مثل قهوه یا کاکائو، پنبه و کتان یا مس، گزینه های دیگر قابل معامله شدن هستند.
 • از خانواده رمزارزها می توان به بیتکوین، ریپل، اتریوم، بیتکوین کش و لایت کوین اشاره کرد.
 • تقریبا سهام صد کمپانی مطرح جهان که شامل گوگل، شرکت اپل، آمازون و غیره هستند، برای معامله گران فراهم شده است.
 • موارد تریدی دیگری مثل نفت برنت، نفت وست تگزاس یا گازهای طبیعی نیز بوجود آمده است.
 • چندین شاخص مهم که برخی از آنها شامل داوجنز، شاخص استرالیا، آلمان، انگلستان، S&P 500 و غیره هستند، برای ترید در این بروکر فراهم است.

منبع : https://chartiran.com/5721/errante

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.