تمجید سرلشکرسلامی از حرکت ترابی/ او یک پیام جهانی ارسال کرد - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 11450
  پرینتخانه » سیاسی تاریخ انتشار : ۰۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳ |

تمجید سرلشکرسلامی از حرکت ترابی/ او یک پیام جهانی ارسال کرد

فرمانده کل سپاه گفت: من آن جوان فوتبالیست را ستایش می کنم که این درایت و شجاعت را داشت؛ یک پیام الهی و جهانی را از روی سینه‌اش ارسال کرد که اطاعت از رهبری تنها راه نجات کشور است.
تمجید سرلشکرسلامی از حرکت ترابی/ او یک پیام جهانی ارسال کرد

سرلشکر پاسدار حسین سلامی در جمع سبزپوشان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: این کلام که اطاعت از رهبری تنها راه نجات کشور است، حقیقت بوده و این کلام الهی و واقعیت است و شعار نیست.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: من این جوان فوتبالیست را ستایش می کنم که این درایت و شجاعت را داشت که یک پیام الهی و جهانی را از روی سینه اش ارسال کرد که اطاعت از رهبری تنها راه نجات کشور است.  

وی تصریح کرد: عالمان بزرگ، راسخان دین، اولیاء بزرگ الهی، سفینه های نجات هستند و تا وقتی از این نعمت بهره مند هستیم، به این ممکلت هیچ آسیبی نمی‌رسد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز کرد: ‌نعمت رهبری برای دشمن یک حسرت و آه است بزرگترین ضعف دشمن نداشتن یک رهبر است. آن ها می‌گویند ما قدرت داریم، اما رهبر و تدییر نداریم و ما (آمریکا) به واسطه نداشتن رهبر شکست می خوریم.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: اسلام عنصر دیگری است که به ما روح می دهد، هدف و قدرت می‌دهد، وقتی ما مرگ در راه خدا را آغاز زندگی بدانیم، در هیچ صحنه ای عقب نمی‌نشینیم. ایمان وقتی ظهور پیدا می کند، دشمن عقب می نشیند و معنویت که رهبر معظم انقلاب به عنوان گوهر درونی سپاه بر آن تاکید می کند، برای همین است.

وی در ادامه تاکید کرد: باید ایمانمان را قوی کنیم، با خدا مرتبط باشیم و به مردم نیز توجه کنیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار کرد: مردم قاعده قدرت ما هستند. رهبری قائمه نظام ماست، استوانه محکم و وسیع که تمامیت نظام به آن متکی است، مردم و قاعده این نظامند.

وی افزود: وقتی این قائمه و قاعده به هم مرتبط می شوند، هیچ قدرتی قادر به شکست دادن ملت نیست.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه خداوند دستان دشمنان ما را بست؛ مرزهای آنان را متوقف کرد، قلبهایشان را از تپش انداخت، اظهار کرد: آنها می خواستند  دل های ما و قدرت عکس العمل را از ما بگیرند، تا ما واکنش نشان ندهیم و بر ما غلبه کنند.

وی افزود: آنگاه خداوند راه ها را بست، دستهایشان را بست، ذهنهایشان را بست، زبانشان را قفل کرد و نتوانستند تعقل کنند و هرگاه چنین شد، بدانید حق با این طرف است.

سرلشکر سلامی در ادامه بازخوانی ایام الله را آیینه آینده ما دانست و گفت: خداوند برای ما کافی است. عمل می کنیم، دشمن متوقف می شود، می ماند و می بینیم خداوند چگونه راه را بر دشمنان ما بسته است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: دشمنانی که ما با آنها درگیریم، در طول تاریخ به این قدرت و سیطره نبودند و آنها بیش از نیمی از قدرت نظامی عالم را در اختیار دارند. وقتی باهم جمع می شوند،  تقریبا ۶۰ درصد کل قدرت نظامی عالم در اختیار آنهاست و نزدیک ۵۰ درصد اقتصاد تمام عالم را دارند.

وی افزود: وقتی با هم ائتلاف می کنند و به هم پیوند می خورند، بیش از ۶۰ درصد سیطره سیاسی عالم در اختیار آنهاست و در حوزه فرهنگ و فضای مجازی  چیزی کم ندارند، اما نمی توانند تصمیم بگیرند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: کفار نمی توانند بر شما سبقت بگیرند و رهبر عظیم الشأن انقلاب نیز تاکید داشتند که همه استعداد ممکن را برای مواجه های بزرگ با دشمنانی که به ظاهر بزرگند به صحنه بیاوریم. البته  نباید دشمن را کوچک شمرد و ما اینکار را نمی کنیم، اما خود را در مقابل دشمن کوچک نمی شماریم، چون به خداوند متصلیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: قطره وقتی به دریای بی انتها می پیوندد، همان خصوصیت را پیدا می کند و لشکر اسلام تمام ناشدنی است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: این جنگ که امروز همه جانبه جریان دارد، (در میدان اقتصاد، عرصه فرهنگ، سیاست، عملیات روانی و جنبه های اجتماعی) برای چنین جنگی این ملت آنقدر بزرگ شده است، که حتی آن را حس نمی کند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه در یک جنگ بزرگ و بی مثال در تاریخ معاصر قرار داریم، بیان کرد: در هیچ جای تاریخ نمی‌توانید بیابید که همه جای جهان قدرتمند علیه یک ملت بسیج شده باشند و آن ملت بایستند و پیش برود و آسیب نبیند، این فقط به برکت ایمان الهی است.

وی ابراز داشت: ما پاسداران، این حقیقت را با ایمان قلب بپذریم و با قلبهایمان از انقلابمان دفاع کنیم و تا وقتی ایمان داریم، به خدا تکیه می کنیم و هیچ کسی را شریک خدا در اعمالمان نمی‌دانیم و نیتی جز رضای خداوند نداریم، ما بر هر دشمنی غالبیم و این را حقایق میدان می گویند. حقیقت ایمان عامل اصلی توفیقات است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امروز قوی تر از دشمنانمان هستیم، بیان کرد: قوی بودن تنها به داشتن قدرت نیست و کسی قوی است، که قدرت اعمال قدرت را داشته باشد و نه فقط قدرت داشته باشد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه دشمنان ما قدرت دارند، اما توانایی بکارگیری آن را ندارند، تصریح کرد: ما هم قدرت داریم، هم اراده بکارگیری داریم؛ خداوند موهبت هایی که به هیچکس نداده را به ما داده است که این موهبت نعمتی بی نظیر و تجلی مهر خداوند بر مومنان است.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.