تلاش دشمن برای تخریب دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 73900
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴ |
سرلشکر سلامی مطرح کرد؛

تلاش دشمن برای تخریب دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی

فرمانده کل سپاه گفت: اتاق‌های فکر در واشنگتن و نیویورک و در برخی کشورهای اروپایی و عوامل خود در ریاض در حال تلاش برای تخریب دستاوردهای بزرگ حاصل خون شهیدان است.
تلاش دشمن برای تخریب دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در آئین بزرگداشت شهدای ورزشکار که در مجموعه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: خوشحال هستم که در جمع صمیمی خانواده‌های معزز و صبور و نجیب شهیدان والامقام من هستم؛ آن عزیزانی که آرزوهای خود را برای عزت، امنیت، اقتدار و منزلت این کشور بزرگ قربانی کردند.

وی افزود: یک تفاوت بین خانواده عزیز شهیدان و شهیدانشان وجود دارد که یک تفاضل و یک ارزش کم‌نظیر است، آن اینکه شهید در شهادت و آرزوی خود می‌رسد و به ملاقات خدا به جاودانگی؛ اما خانواده شهید همه آرزوی خود را فدا می‌کند و این سخت‌تر و هنر بزرگ‌تری است.

فرمانده کل سپاه گفت: ورزشکاران مروت و جوانمردی را از امیرالمومنین آموختند و با حضور در جبهه‌ها مدال و پلاک را با هم برگردن انداختند.

وی ادامه داد: دستگیری از مردم، گریز از شهرت قهرمانی، افتادگی و خاکی بودن، منش قهرمانان ما چه آنان که شهید شدند مانند ابراهیم هادی و پنج هزار شهید ورزشکار دیگر و آن پهلوان جاودان غلامرضا تختی که تمام وجودش غیرت، مردم داری فروتنی و آزادگی و حریت بود.

اتاق‌های فکر در واشنگتن در حال تلاش برای تخریب دستاوردهای انقلاب هستند

سرلشکر سلامی گفت: امروز دشمن سناریویی را در پیش گرفته است و با اقدامات شیطانی از طریق رسانه‌ها در حالی که ما می‌بینیم از درون اتاق‌های فکر در واشنگتن و نیویورک و در برخی کشورهای اروپایی و عوامل خود در ریاض در حال تلاش برای بر هم زدن این شکوه و برای تخریب دستاوردهای بزرگ حاصل خون شهیدان است. دشمن نمی‌تواند درخشش‌های ایران اسلامی را ببیند، دشمنان نمی‌توانند ایران عبور کننده از فراز تحریم‌ها را ببینند، دشمنان نمی‌توانند ایران سربلند و عزتمند و ایران فاتح قله‌های سخت ایران را ببینند.

عده قلیلی از جوانان کشور تحت تأثیر القائات دشمن قرار گرفتند

وی داد: عده قلیلی از جوانان کشور تحت تأثیر القائات دشمن قرار گرفتند و به این جوانان اندک می‌گوییم که دشمن را بشناسید و مهره شطرنج سیاسی دشمن علیه کشور بزرگ ایران نشوید. شما نباید پیاده‌نظام ژنرال‌های سیاسی دشمنانمان بشوید. این دشمنان هرگز خیرخواه شما نیستند و آن‌ها را می‌شناسیم؛ این‌ها شیطان اند.

سردار سلامی ادامه داد: همان‌گونه که جوانان قدرتمند ما در بسیج، ارتش و سپاه در مقابل عرصه یک آرایش دفاعی دشمن که جهانی بود، ایستادند و استقلال، امنیت، شکوه و عظمت این کشور را تثبیت کردند و جهان قدرتمند را از نزدیک شدن به مرزهای این کشور فراری دادند، ورزشکاران ما هم همین‌گونه افتخارآفرین هستند.

فرمانده کل سپاه افزود: همان‌گونه که دانشمندان، ما را به فضا فرستادند، همان‌گونه که پهپادها را تا سه هزار کیلومتر شعاع پروازی دادند؛ همان‌گونه که پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها و کارخانجات را ساختند، همان‌گونه که جوانان اندیشمند ما در فضای تحریم بر اراده دشمن غلبه کردند و این کشور را در بخشی از فناوری‌های نوین در خطوط مقدم قرار دادند و همان‌گونه که ملت ایران از هر چالش و نبردی یک فرصت بزرگ خلق کردند و از جنگ قدرتی ساختند که می‌تواند بر قدرت‌های بزرگ جهانی غلبه کند، این واقعیت است؛ حتی ملت ما از تحریم، خود اتکایی ساختند و جامعه را از تحریم دور کردند.

عده کمی از جوانان این کشور تحت تأثیر القائات دشمن قرار گرفتند

سرلشکر سلامی ادامه داد: دشمنان ما نمی‌توانند این همه درخشش را ببینند؛ ایرانِ عزیز، بزرگ، سربلند و فاتح قله‌های سخت، ایرانِ درهم‌شکننده دشمنان بزرگ، ایرانِ عبور کننده از فراز تحریم‌ها و ایرانِ درهم‌شکننده اراده دشمنان را نمی‌توانند ببینند؛ برای همین، مسیری را باز کردند تا با القائات شیطانی از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی، نبرد را به درون ذهن و قلب جوانان ما بکشانند.

فرمانده کل سپاه افزود: البته عده کمی از جوانان این کشور تحت تأثیر القائات دشمن قرار گرفتند؛ لذا به این جوانان می‌گوییم که دشمن را بشناسید و مهره شطرنج سیاسی دشمن علیه کشور بزرگ ایران نشوید؛ زیرا تاریخ در حال نوشته شدن است؛ شما نباید توسط اندیشه‌ها و دست‌های دشمنان جابجا بشوید، شما نباید پیاده‌نظام ژنرال‌های سیاسی دشمنانمان بشوید؛ دشمنانی که امروز به شما فرمان می‌دهند که در خیابان‌ها بریزید و آتش بزنید و نیروهای امنیتی و مدافعان امنیت را مورد حمله قرار دهید، این‌ها از کشته شدن شما لذت می‌برند.

دشمنان هرگز خیرخواه جوانان ما نیستند

وی با بیان اینکه دشمنان هرگز خیرخواه جوانان ما نیستند، خطاب به جوانانی که با تحریک رسانه‌های معاند به خیابان‌ها می‌آیند، گفت: ما دشمنان را می‌شناسیم، اینان شیطان هستند؛ لذا مراقب باشید. جوانان عزیز! این همه افتخار و بزرگی و عظمت و منزلت و این همه درخشش سیاسی کشور در نظام بین‌الملل، این درخشش فنی، صنعتی و علمی و فناوری کشور، این قدرت نفوذ منطقه‌ای کشور جمهوری اسلامی ایران، این امنیت مقتدرانه و آرامش شکوهمند محصول ریخته شدن خون صدها هزار جوان شهید است؛ پس به‌صورت آن‌ها چنگ نزنید و مراقب باشید.

سردار سلامی افزود: شما که امروز بسیجیان را شهید می‌کنید، باید بدانید این‌ها همان‌هایی هستند که هنوز هم در دمای ۴۰ درجه زیر صفر در ارتفاعات غرب کشور گاهی شب‌ها برای نگهبانی دادن از حرمتِ نوامیس شما منجمد می‌شوند و گاهی در حالی که با بولدوزرها مشغول ساختن جاده‌ها بر روی ارتفاعات صعب‌العبور هستند با بولدوزر به پایین پرتاب می‌شوند و هنوز تابوت‌ها پیکره جوانان مدافع این مرز و بوم را روی دست مردم تشییع می‌کنند؛ چرا در خیابان به آن‌ها حمله می‌کنید؟ چرا افتخار شما مثل افتخار دشمن شده است؟ اگر یک نیروی مدافع امنیت و وطن و اسلام و نوامیس مردم را شهید کنید، افتخار می‌کنید؟ آیا می‌توانید به تاریخ پاسخ دهید؟ چرا اینگونه عمل می‌کنید؟

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.