تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران فوری با گارانتی - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 88347
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۹ |

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران فوری با گارانتی

ماشین لباسشویی ایندزیت متعلق به یکی از باکیفیت ترین برندهای ایتالیایی می باشد که تنوع بالایی در محصولات خود ارائه داده است. علیرغم کیفیت بالای برند ایندزیت، به دلایل مختلف محصولات آن ممکن است با خرابی مواجه شده و نیاز به تعمیر داشته باشند. تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران یکی از خدمات ارائه شده در تکنوپشتیبان است که با گارانتی و قیمت مناسب عیب یابی و تعمیرات را انجام می دهد.
تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران فوری با گارانتی

ماشین لباسشویی ایندزیت متعلق به یکی از باکیفیت ترین برندهای ایتالیایی می باشد که تنوع بالایی در محصولات خود ارائه داده است. علیرغم کیفیت بالای برند ایندزیت، به دلایل مختلف محصولات آن ممکن است با خرابی مواجه شده و نیاز به تعمیر داشته باشند. تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران یکی از خدمات ارائه شده در تکنوپشتیبان است که با گارانتی و قیمت مناسب عیب یابی و تعمیرات را انجام می دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران فوری با گارانتی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

ایندزیت یکی از برندهای ایتالیایی است که محصولات آن در ایران نیز در دسترس است. با توجه به اینکه در طراحی داخلی لباسشویی های این برند تفاوت هایی با سایر برندها وجود دارد، لذا تعمیرات آن نیاز به تخصص بالایی دارد. در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران این خدمات با کیفیت بالا ارائه میشود. تعمیرکاران این مجموعه با قابلیت ها و تفاوت های موجود در طراحی داخلی مدل های مختلف ماشین لباسشویی آشنایی کافی داشته و به همین دلیل عیب یابی را در کوتاه ترین زمان انجام می دهند.

دقت داشته باشید که عدم آشنایی تعمیرکار با ساختار داخلی دستگاه به شدت بر کیفیت کار آنها تاثیرگذار است. چون تعمیرکاران غیرحرفه ای با ازمون و خطا عیب یابی و تعمیر را انجام داده و ممکن است به سایر قطعات نیز آسیب وارد کنند. تعمیرکاران تکنوپشتیبان بعد از طی دوره های آموزشی با مدل های مختلف محصولات ایندزیت آشنایی کافی پیدا نموده و بر همین اساس تعمیرات را فوری و بدون آزمون و خطا انجام می دهند.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ایندزیت در تمام مناطق تهران

تکنوپشتیبان در تمام مناطق تهران فعالیت داشته و بلافاصله بعد از ثبت سفارش مشتری تعمیرکار را به محل اعزام می کند. لذا اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت جنوب تهران هستید، کافیست با شعبه جنوب این مجموعه تماس بگیرید. از جمله مناطق و محله های جنوب تهران که این مجموعه پوشش می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شهرری، ابن بابویه، امام زاده ابوالحسن، اما زاده حسن، امین آباد، انبار گندم، انبار نفت، باقرشهر، بزرگراه آزادگان، بعثت، بلوار قدس، پاسگاه نعمت آباد، ترمینال جنوب، تقی آباد، جوانمرد قصاب، چهاردانگه، چیت سازی، خانی آباد، خزانه بخارایی، خلازیر، خیابان زمزم، خیابان نواب، دولت آباد، دولت خواه، راه آهن، سه راه آذری، سیزده آبان، شهرک علایین، شهرک گلریز، شوش، صالح آباد، صفائیه، عبدل آباد، علی آباد، عماد آباد، فلاح، قلعه گبری، قوچ حصار، کیانشهر، گمرک، مرتضی گرد، منیریه، مولوی، میدان خراسان، نازی آباد، یاخچی آباد، یافت آباد

در شمال، شرق و غرب تهران نیز شعب این مجموعه فعالیت داشته و بلافاصله تعمیرکار را به محل اعزام می کنند. دقت داشته باشید که تعداد تعمیرکاران این مجموعه بیش از ۱۰۰ نفر هستند و به همین دلیل در زمان کوتاه به محل اعزام شده و محدودیت جغرافیایی در ارائه خدمات تکنوپشتیبان وجود ندارد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل

یکی از چالش های بزرگ برای تعمیر لباسشویی تهران، ترافیک سنگین و زمان بر بودن مراجعه به تعمیرگاه است. علاوه براین، هزینه های حمل ماشین لباسشویی تا تعمیرگاه نیز زیاد است و در طول مسیر به بدنه لباسشویی نیز فشار وارد میشود. برای حل این مشکل می توانید از خدمات تعمیر لباسشویی در محل استفاده کنید.

تعمیرکاران سیار تکنوپشتیبان بلافاصله با تجهیزات پیشرفته به محل اعزام شده و تعمیرات را با کیفیت بالا انجام می دهند. با این انتخاب می توانید در هزینه ها و زمان تا حد زیادی صرفه جویی کنید. تمام این تعمیرکاران دارای گواهی عدم سوء پیشینه بوده و در شرکت اطلاعات آنها ثبت شده است. لذا باید خیال اسوده می توانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

تعمیرات لباسشویی ایندزیت با قطعات اصلی

بر اساس مدل و طراحی داخلی ماشین لباسشویی در هر یک از برندها قطعات خاصی استفاده میشود. به همین دلیل در زمان تعمیر نیز تنها باید قطعات اصلی را جایگزین قطعه معیوب کرد، در غیر این صورت به شدت به دستگاه آسیب وارد میشود. با توجه به اینکه تکنوپشتیبان نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران است، لذا به قطعات اصلی دسترسی داشته و از آنها در تعمیرات استفاده می کند.

علاوه بر خدمات تعمیر، در مجموعه تکنوپشتیبان امکان درخواست قطعات اصلی نیز فراهم شده است. به طوریکه اگر در تعمیر لباسشویی مهارت دارید اما به قطعه اصلی آن برند دسترسی پیدا نمی کنید، می توانید در خواست خود را روی سایت این مجموعه ثبت کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت با گارانتی

یکی از راه های به اثبات رساندن کیفیت کار، ارائه گارانتی است و این مساله در تعمیرات ماشین لباسشویی نیز وجود دارد. تعمیرکاران تکنوپشتیبان بعد از اتمام فرآیند تعمیر و اطمینان از سالم بودن دستگاه برگه گارانتی ارائه می دهند. اگر در بازه زمانی مشخص شده بر روی برگه گارانتی همان خرابی مجدد تکرار شود، تعمیرکار بدون دریافت دستمزد عیب یابی و تعمیر را انجام خواهد داد.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

از جمله خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران که توسط تکنوپشتیبان ارائه میشود می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • تعویض تسمه لباسشویی
 • تعمیر سیستم تخلیه لباسشویی
 • تعمیر تایمر ماشین لباسوشیی
 • تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی
 • تعمیر موتور لباسشویی
 • تعمیر پنل بورد لباسشویی
 • تعمیر لولا و درب لباسشویی
 • رفع کدهای خطا و ارورهای لباسشویی
 • تعمیرات خشک کن لباسشویی
 • تعمیر میکروسویچ قفل درب لباسشویی
 • تعویض دکمه های پنل لباسشویی
 • تعویض شلنگ های ورودی و خروجی لباسشویی
 • تعمیر سیستم گرمکن لباسشویی
 • تعمیر بولبرینگ ها و سیستم گرداننده لباسشویی
 • تعمیر سیمکشی لباسشویی
 • تعویض لاستیک دور درب لباسشویی
 • جوشکاری دیگ ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض شیر برقی لباسشویی
 • تعمیر و تعویض تاخو یا تاکومتر موتور لباسشویی
 • تعویض المنت ماشین لباسشویی

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بر اساس نوع خرابی، مدل دستگاه، قطعات استفاده شده برای تعمیر و دستمزد و ایاب ذهاب محاسبه میشود. به همین دلیل نرخ های متفاوتی برای این خدمات ارائه شده و متناسب با شرایط تغییر می کنند. تمام خدمات تکنوپشتیبان با قیمت های منصفانه انجام شده و امکان صدور فاکتور رسمی توسط تعمیرکار وجود دارد. لازم به ذکر است، به دلیل مهارت و تخصص بالای تعمیرکاران تکنوپشتیبان، تعمیر بر تعویض قطعات اولویت داده میشود. بسیاری از خرابی های دستگاه با تعمیر همان قطعه قابل رفع است و نیاز به پرداخت هزینه های زیاد برای خرید قطعه جدید نیست. متاسفانه برخی از تعمیرکاران غیرحرفه ای قطعات را بدون تعمیر تعویض می کنند و باعث افزایش هزینه های مشتری خواهند شد.

جهت اطلاع از قیمت تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران و ثبت سفارش برای اعزام تعمیرکار کافیست نام تکنوپشتیبان را در اینترنت جستجو کنید.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.