تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران با گارانتی کتبی ۱۲ ماهه - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 45380
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱ |

تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران با گارانتی کتبی ۱۲ ماهه

این وسیله یکی از لوازم ‌خانگی مهم و پرکاربرد در خانه‌هاست، ماشین‌های ظرفشویی‌ها امروزه با استفاده از فناوری و تکنولوژی روز دنیا ساخته می‌شوند و قابلیت‌های مختلفی دارند، این وسیله مانند سایر لوازم‌خانگی برقی دچار خرابی می‌شود
تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران با گارانتی کتبی ۱۲ ماهه

چرا ماشین ظرفشویی؟

این وسیله یکی از لوازم ‌خانگی مهم و پرکاربرد در خانه‌هاست، ماشین‌های ظرفشویی‌ها امروزه با استفاده از فناوری و تکنولوژی روز دنیا ساخته می‌شوند و قابلیت‌های مختلفی دارند، این وسیله مانند سایر لوازم‌خانگی برقی دچار خرابی می‌شود، استفاده درست و اصولی از این وسیله به سالم ماندن و افزایش طول عمر آن کمک خواهد کرد.

در صورت خرابی و ایراد نگران نباشید، چرا که در این مطلب تعمیرگاهی معتبر و با سابقه را برای تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی معرفی خواهیم کرد.

ایرادات رایج ماشین ظرفشویی

چرا ظرفشویی شروع به کار نمی‌کند؟

زمانی که ماشین ظرفشویی کار نمی‌کند، ابتدا مطمئن شوید که دستگاه را به برق وصل کرده‌اید یا نه؟ سپس فیوزها و قطع کننده‌های جریان برق رو چک کنید، ممکن است فیوز قطع‌شده باشد یا خراب‌شده باشد، زمانی که قفل درب ماشین ظر‌شویی خراب‌شده باشد و به ‌درستی بسته نشود، ماشین ظر‌شویی کار نمی‌کند.

چرا ماشین ظرفشویی کار نمی‌کند؟

عوامل متفاوتی مانند خراب بودن کلیدهای ماشین ظر‌فشویی، مشکل در برد الکتریکی دستگاه، ناتوانی در ارسال ولتاژ مناسب به قسمت‌های دستگاه و ایراد در فیوز حرارتی ماشین ظر‌شویی می‌تواند باعث کار نکردن این وسیله بشوند.

چرا از ماشین ظر‌شویی آب چکه می‌کند؟

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که اکثر افراد با ماشین ظرفشویی‌های خود دارند نشتی یا چکه کردن آب از ماشین ظرفشویی است، وقتی ‌که آب از ماشین ظرفشویی چکه می‌کند ممکن است، شلنگ آب پاره شده باشد یا واشرهای درب ظرفشویی خراب‌شده باشند، پمپ خراب ماشین ظرفشویی می‌تواند از دیگر علل نشتی آب ماشین ظرفشویی، برای رفع این مشکل پمپ و واشرهای در را تعویض کنید

علت بوی بد ماشین ظرفشویی چیست؟

زمانی که باقی‌ماندهٔ غذا یا چربی در ماشین ظرفشویی باقی بماند منجر به بوی بد آن می‌شود، برای جلوگیری از بو گرفتن ماشین ظرفشویی همیشه دقت کنید که تکه‌های بزرگ غذا را در ماشین ظرفشویی نریزید و برای از بین رفتن بو همهٔ بخش‌ها و قفسه‌های دستگاه ظرفشویی را با مواد ضدعفونی‌کننده بشویید، پس از شست‌وشو یک دور دستگاه را بدون ظرف روشن کرده و شست‌وشو انجام دهید.

چرا ماشین ظرفشویی شما سروصدای زیادی دارد؟

تولید سروصدا در ماشین ظرفشویی امری عادی و نرمال است، اما اگر درگذشته دستگاه ظرفشویی شما سروصدا نداشت و به ‌تازگی این اتفاق برای ماشین ظرفشویی شما افتاده است و سروصدایی آزاردهنده دارد، احتمال اینکه بازوهای شست‌وشو درست نچرخند و با ظروف برخورد کنند وجود دارد، ایراد در پمپ یکی دیگر از علل سروصدای ماشین ظرفشویی است، در بیشتر موارد تعویض حلقه یاتاقان یا پیچ بازوی شست‌وشو موجب از بین رفتن صدای اضافی دستگاه ظرفشویی می‌شود.

چرا لیوان‌هایتان پس از شست‌وشو در ماشین ظرفشویی هاله سفید یا سیاه دارند؟

در مناطقی که آب آن‌ها سخت باشد رسوبات بیشتر است و وجود این رسوبات موجب ایجاد هاله‌های سفید یا سیاه در سطح لیوان‌ها می‌شوند، درصورتی‌که در این مناطق زندگی می‌کنید هم می‌توانید از مواد شوینده مناسب آب سخت استفاده نمایید و هم استفاده از سیستم نرم‌کننده آب تأثیر بسزایی در حل شدن این مشکل دارد.

چرا ظرف‌هایتان پس از شست‌وشو در ماشین ظرفشویی دچار لکه می‌شوند؟

چسبیدن لکه‌های آب به ظروف، موجب ایجاد لکه بر روی آن‌ها خواهد شد، هنگام شست‌وشوی ظروف از جلا دهنده‌ها استفاده کنید، چراکه جلا دهنده‌ها از چسبیدن لکه آب به ظروف جلوگیری می‌کند.

چرا ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمی‌کند؟

زمانی که قطعاتی مانند فیلتر و سلونوئید تخلیه مسدود شوند یا موتور تخلیه و پمپ از کار بیفتند و کار نکنند، می‌توانند از تخلیه آب جلوگیری کنند، سوپاپ دریچه در مخزن قطعه‌ای است که عدم کار این قطعه موجب عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی می‌شود.

چرا درب ماشین ظرفشویی قفل نمی‌شود؟

یکی از قطعات مهم در ابزار برقی درب آن‌هاست، اگر درب ماشین ظرفشویی شما بسته نمی‌شود، می‌تواند مشکلی در قطعاتی که در باز و بسته شدن درب تأثیرگذارند وجود داشته باشند، برای حل این مسئله چفت‌وبست درب را تعویض کنید.

چرا ماشین ظرفشویی آبگیری نمی‌کند؟

هنگامی‌که ماشین ظرفشویی شما آبگیری نمی‌کند احتمالاً مشکلی در قطعاتی مانند شیر ورودی دستگاه، شناور، سوئیچ شناور وجود دارد، این قطعات را بررسی کنید و در صورت نیاز آن‌ها را تعویض کنید، درزمانی که دستگاه ظرفشویی آبگیری نمی‌کند، از باز بودن شیر آب گرم زیر سینک مطمئن شوید.

چرا ظروف در ماشین ظرفشویی کاملاً خشک نمی‌شوند؟

ایراد در عملکرد المنت و ترموستات می‌تواند موجب خشک نشدن ظرف‌های ماشین ظرفشویی شود، برای حل این مسئله از درست کار کردن المنت آگاه شوید و حد بالای ترموستات را به‌وسیله مولتی متر بسنجید.

چرا مراحل شستشو طول می‌کشد یا کامل نمی‌شود؟

برای رفع این مشکل درستی عملکرد قطعاتی همچون تایمر موتور، ترموستات یا المنت حرارتی باید به‌ وسیله یک مولتی متر اندازه‌ گیری شود.

چرا ماشین ظرفشویی از شوینده استفاده نمی‌کند؟

زمانی که پخش‌کننده شوینده ماشین ظرفشویی نتواند مواد شوینده را به‌درستی در دستگاه پخش کند، از مواد شوینده استفاده نمی‌کند برای رفع این ایراد پخش‌کننده شوینده رو مرتب تمیز کنید و در صورت انسداد زیاد آن را تعویض کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

امداد من یکی از مؤسساتی است که با گردآوری تکنسین‌ها و تعمیرکاران ماهر و آموزش‌دیده درزمینهٔ تخصص تعمیر ماشین ظرفشویی، اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی می‌کند، این موسسه باتجربه و سابقهٔ بالای کاری و دریافت مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران در شهر تهران مشغول فعالیت می‌باشد.

تعمیر ظرفشویی با گارانتی ۱۲ ماهه

موسسه امداد من پس از تعمیر و تعویض قطعات بنا به نظر مشتریان گرامی از قطعات اصل استفاده می‌کند و پس از اتمام کار به مشتریان خود گارانتی ۱۲ ماهه کتبی تقدیم می‌کند و خود را موظف می‌داند، چنان چه اگر تا ۱۲ ماه دستگاه تعمیر شده توسط تکنسین‌های مجموعه دوباره دچار خرابی و ایراد شوند به‌صورت رایگان تعمیر شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل

مجموعه امداد من به تعمیر لوازم‌خانگی ازجمله ماشین ظرفشویی در منازل افراد می‌پردازد، برای ارتباط با کارشناسان و تکنسین‌های امداد من از طریق شماره‌های درج‌شده تماس بگیرید، تعمیرکاران ۲۴ ساعته ۷ روز هفته در خدمت پاسخگویی به شما مشتریان عزیز بوده و در ساعت تعیین‌شده توسط شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن در جنوب، شمال، شرق، غرب و مرکز در خدمت شماست.

هزینهٔ تعمیر ماشین ظرفشویی

هزینهٔ خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در مجموعه امداد من، با توجه به هر نوع خدمت محاسبه می‌شود، برای اطلاع از قیمت‌ها با شماره‌های درج‌شده با ما در تماس باشید.

تلفن : ۸۸۵۲۰۱۷۳ – ۲۲۸۵۲۰۹۵ – ۴۴۰۴۴۳۵۵

منبع : امداد من

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.