تاثیر وضعیت اقتصادی بر میزان فروش مانتو های تولید داخلی - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 57844
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷ |

تاثیر وضعیت اقتصادی بر میزان فروش مانتو های تولید داخلی

خرید لباس یکی از موارد ضروری است و همه ما به داشتن پوششی مناسب و برازنده احتیاج داریم. گفته می‌شود هر فردی حداقل سالی ۴ مرتبه با تغییر فصل، احتیاج به خرید لباس جدید و متناسب با شرایط دمایی فصل جدید دارد.
تاثیر وضعیت اقتصادی بر میزان فروش مانتو های تولید داخلی

خرید لباس یکی از موارد ضروری است و همه ما به داشتن پوششی مناسب و برازنده احتیاج داریم. گفته می‌شود هر فردی حداقل سالی ۴ مرتبه با تغییر فصل، احتیاج به خرید لباس جدید و متناسب با شرایط دمایی فصل جدید دارد. این یک قانون نانوشته در خصوص خرید لباس است. اما آمار‌ها چیز دیگری را نشان می‌دهند. نگاهی به اخبار این روز‌ها نشان می‌دهد مردم رفته رفته در حال حذف کردن اقلام سبد خرید‌ خود و کاهش آن هستند. شرایط اقتصادی به مرور زمان باعث شد افراد بسیاری توانایی خرید زمین، خانه، ماشین نو و… را از دست بدهند و با ادامه یافتن این وضعیت، اقلام ضروری حتی در خصوص خورد و خوراک و همچنین پوشاک را نیز حذف کنند.

https://file.tesmino.ir/images/2021/12/image_1640615409.png

آمار‌ها نشان می‌دهند خرید پوشاک در دهه گذشته تا ۲۲ درصد کاهش یافته است و تقریباً این روز‌ها پاساژ‌ها، تبدیل به محلی برای گشت و‌ گذار شده‌اند و دیگر کم‌تر کسی برای خرید به پاساژ‌ها مراجعه می‌کند و حتی آن دسته که به قصد خرید مراجعه می‌کنند با دیدن قیمت‌های عجیب و نجومی متأسفانه منصرف می‌شوند و یا با کم کردن اقلام خرید خود یا کم کردن انتظارات خود، امر خرید را انجام می‌دهند. در ادامه بیشتر درباره تأثیر وضعیت اقتصادی در خرید پوشاک و مانتو به عنوان یکی از پرفروش‌ترین پوشاک زنانه و همچنین بهترین راهکار در چنین شرایطی به همراه معرفی فروشگاهی در خصوص خرید مانتو ارزان صحبت خواهیم کرد.

اگر با فروشنده‌های بوتیک‌های لباس صحبتی داشته باشید قطعاً آن‌ها درباره کاهش شدید میزان فروش خود صحبت خواهند کرد. از اینکه بسیاری صرفاً به دلیل بالا بودن قیمت پوشاک مد نظر خود، از خرید آن صرفنظر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند از خیر خرید آن بگذرند. برخی ممکن است بگویند که این گرانی تقصیر خود فروشنده‌هاست و خود باعث این مشکل شده‌اند اما این تصور اشتباه است. هزاران دلیل کوچک و بزرگ دست به دست هم می‌دهند تا توان خرید پوشاک، به عنوان یکی از نیاز‌های رفاهی، در بسیاری از اقشار جامعه از بین برود. حتی هستند فروشنده‌هایی که برخی از محصولات خود را بدون سود و برخی دیگر را با سودی ناچیز به فروش می‌گذارند تا همچنان بوتیک خود را سر پا ببینند.

امروزه دیگر عبارت خرید مانتو ارزان آن هم مانتو‌های خارجی و شیک دیگر معنایی ندارد‌. در بهترین حالت معنی ارزان از نظر فروشنده و خریدار متفاوت است که به عدم خرید مانتو منجر می‌شود و یا در حالت دیگری، خرید مانتو ارزان به معنی خرید مانتویی با جنسی اصطلاحاً بنجل و به درد نخور است که به سرعت دوخت آن باز خواهد شد، پارچه آن نخ‌کش و وا رفته خواهد شد و در اولین شستشو، رنگ خود را از دست خواهد داد.

اگر بخواهیم درباره راهکار صحبت کنیم نمی‌توان همانند فیلم‌ها نموداری رسم کرد و شرح داد که با کاهش یا افزایش کدام عامل مؤثر می‌توان قدرت خرید را به مردم بازگرداند و کاری کرد که عبارت خرید مانتو ارزان، همچنان معنی پیشین خود در یک دهه‌ی قبل را بدهد. چرا که انجام آن‌ها در دست هیچکدام از ما مردم عادی نیست و سازش با این شرایط، بهترین کاری است که بسیاری از ما می‌توانیم انجام دهیم و با تفاسیر گفته شده، خرید از تولیدی‌های ایرانی و داخلی، یک معامله دو سر برد به حساب می‌آید. به این صورت که شما با خرید از آن‌ها، جنسی با کیفیت با قیمتی مناسب دریافت می‌کنید و همچنین با فروش بیشتر محصولات آن‌ها، کسب و کار تولیدکنندگان داخلی نیز رونق پیدا کرده و در نهایت، هر دو طرف خوشحال و راضی خواهند بود‌. گر چه وضعیت بد اقتصادی فروش تولیدکنندگان داخلی را کم کرده است اما اگر مردم از مزایای خرید از آن‌ها آگاه شوند، این وضعیت می‌تواند برای آن‌ها کم‌تر بحرانی باشد و به نتایج بهتری منجر شود.

https://file.tesmino.ir/images/2021/12/image_1640615418.png

تولید‌کنندگان داخلی به خصوص کسب و کار‌های کوچک‌تر، افرادی از جنس همین مردمی هستند که می‌دانند عدم توانایی حتی در خرید مانتو ارزان، به چه معناست. بنابراین آن‌ها همه تلاش خود را می‌کنند تا محصولاتی با کیفیت را با قیمتی به معنای واقعی کلمه، مناسب به مشتریان خود عرضه بدارند. امروزه اگر سری به پاساژ‌ها بزنید مانتو‌هایی با قیمت نجومی مشاهده خواهید کرد که حقیقتاً بسیاری از آن‌ها ارزش خرید ندارند؛ اما نکته عجیب این است که این قیمت‌ها به عرف تبدیل شده‌اند و تقریباً در هر بوتیکی با قیمتی مشابه رو به رو خواهید شد. تولیدی‌های داخلی با واقف بودن به این مسأله سعی دارند تا قیمت‌هایی پایین‌تر و مناسب‌تر از بازار را ارائه دهند. اما از آن‌جایی که تولیدی‌ها اصولاً به فروش عمده محصولات خود می‌پردازند، شما برای خرید محصولات آن‌ها باید به دنبال یک بوتیک یا فروشگاهی معتبر باشید که محصولات خود را از تولیدی‌های معتبر داخلی تهیه می‌کنند.

آس بوتیک یکی از بوتیک‌هایی است که شما می‌توانید در آن لباس‌هایی تماماً ایرانی پیدا کنید که اگرچه کیفیت بسیار بالایی دارند، قیمت مناسبی مطابق با توان خرید درصد بالایی از افراد جامعه را نیز دارند‌. آس بوتیک یکی از معدود بوتیک‌هایی است که عبارت خرید مانتو ارزان و سایر انواع پوشاک که در ادامه شرح خواهیم داد را معنی کرده است. در ادامه به معرفی ویژگی‌های این فروشگاه فوق‌العاده خواهیم پرداخت.

• قیمت مناسب با تضمین بهترین کیفیت

مهم‌ترین ویژگی آس بوتیک به عنوان بوتیکی برای خرید مانتو ارزان، قیمت‌های بسیار مناسب آن است. شما با اولین ورود به سایت این فروشگاه اینترنتی بی‌نظیر، با قیمت‌هایی روبرو خواهید شد که ممکن است باور نکردنی به نظر برسند. علت این موضوع در وهله اول، تهیه محصولات از تولید‌کننده‌های معتبر داخلی است که به طبع، قیمت کم‌تری نسبت به هماتایان خارجی خود دارند. قاعدتاً به دلیل ارز یکسان و در کار نبودن دلار، یورو و حتی لیر ترکیه، نبود هزینه‌های مربوط به حمل و نقل و گمرک، محصولات تولید‌کننده‌های داخلی به شدت مناسب‌تر هستند و شما می‌توانید با خرید آن‌ها، خرید مانتو ارزان را به طور حقیقی تجربه کنید. همه این‌ها در حالی است که کیفیت محصولات به شدت بالا است.

از نظر دوخت و نوع پارچه مورد استفاده، پوشاک موجود در آس بوتیک همه در سطح بالایی از کیفیت قرار دارند و با تضمین بهترین کیفیت، شما می‌توانید خریدی رضایت بخش را برای خود رقم بزنید. همچنین این امکان وجود دارد که در صورت وجود هرگونه ایراد در محصول ارسالی، آن را مرجوع نموده و از این بابت، نگرانی‌ نداشته باشید.

https://file.tesmino.ir/images/2021/12/image_1640615442.png

  • محصولاتی شیک، به روز و جنس خوب

ممکن است با خواندن “خرید مانتو ارزان” تصور کنید که با بوتیکی روبرو هستید که دارای پوشاکی از مد افتاده و دارای جنسی قدیمی و بی‌کیفیت است اما در ادامه شما را با برخی از ویژگی‌های مانتو‌های این بوتیک آشنا خواهیم کرد تا از این ذهنیت در شوید.

مورد اول طراحی زیبای آن‌هاست؛ امروزه مانتو‌های کوتاه و بلند مد هستند و کم‌تر کسی به سراغ مانتو‌یی با قد متوسط می‌گردد. شما می‌توانید انواع مانتو بلند یا کوتاه را در انواع پرطرفدار جلو باز یا جلو بسته، در آس بوتیک بیابید. تنوع رنگ بالا از ویژگی‌های جالب توجه این مانتو‌ها هستند.

نکته دیگری که باید بدانید جنس با کیفیت این مانتوهاست. به عنوان مثال، پارچه یا چرم سوییت یکی از بهترین انواع پارچه برای انتخاب پوشاک در فصل پاییز است. سوییت که آخرین و زیری‌ترین لایه چرم در هنگام پرداخت آن به شمار می‌آید با دارا بودن قابلیت ایجاد تنوع رنگ بالا، نرم بودن و عین حال گرم بودن، بهترین نوع جنسی خواهد بود که می‌توانید برای خرید یک مانتو در نظر بگیرید. شما می‌توانید انواع مانتو‌های شیک پاییزی از جنس سوییت را در آس بوتیک بیابید. همچنین برای دوست‌داران استایل‌های اسپرت، مانتو‌های جین و اسپرت این فروشگاه انتخاب‌های خوبی هستند. برای دوستداران جنس کتان نیز خبر خوش این است که بهترین انواع پارچه از جنس کتان در محصولات این فروشگاه به کار رفته‌اند.

  • تنوع محصولات

آس بوتیک تنها یک فروشگاه برای خرید مانتو ارزان نیست؛ بلکه شما می‌توانید انواع پوشاک زنانه را در آن بیابید. به عنوان مثال پافر‌ها که یکی از لباس‌های مناسب فصول سرد هستند که امروزه بسیار مورد توجه هستند در این فروشگاه با قیمت و کیفیتی فوق‌العاده به فروش می‌رسند. علاوه بر آن، هر آنچه ممکن است جهت گذراندن فصول سرد به آن نیاز داشته باشید امروزه در محصولات فصلی این فروشگاه پیدا می‌کنید. از انواع پافر، دورس، پالتو و بارانی زنانه گرفته تا نیم بوت. به علاوه انواع مانتو، شلوار و کفش نیز از دیگر اجناسی است که آس بوتیک در ویترین فروشگاهی خود به نمایش گذاشته است.

  • ارسال سریع کلیه سفارشات

برخی ممکن است قید خرید مانتو ارزان و سایر پوشاک بی‌نظیر این فروشگاه با قیمتی فوق‌العاده را بزنند. آن هم تنها به دلیل تجربه بدی که ارسال با تأخیر سایر فروشگاه‌های آنلاین دیگر را تجربه کرده‌اند. اما ارسال سریع یکی از ویژگی‌های بارز این فروشگاه است. شما با خرید مانتو ارزان یا هر محصول دیگری از آس بوتیک، در سریع‌ترین زمان ممکن محصول خریداری شده خود را دریافت خواهید کرد.

آس بوتیک

https://file.tesmino.ir/images/2021/12/image_1640615428.png

همانطور که خواندید خرید مانتو ارزان عنوانی نیست که بتوانید در خصوص آن به هر فروشگاهی اطمینان کنید. بسیاری از فروشگاه‌های فعال در زمینه محصولات خارجی، تنها با این عنوان قصد فریب دادن مشتریان خود را دارند. اما در خصوص یک فروشگاه فعال در زمینه فروش محصولات باکیفیت تولیدی‌های معتبر داخلی نظیر آس بوتیک، این چنین نیست. این فروشگاه بی‌نظیر که در استان گیلان و شهر بندر انزلی واقع است به فروش اینترنتی انواع مانتو و پوشاک داخلی می‌پردازد. تنوع بالای محصولات، ارسال سریع و ضمانت بازگشت در خصوص کالا‌های دارای مشکل و ایراد، از ویژگی‌های خوب این فروشگاه اینترنتی هستند. شما می‌توانید جهت مشاهده محصولات و خرید آن‌ها به وبسایت آس بوتیک به نشانی اینترنتی مراجعه نمایید‌.

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.