تاثیر تزریق پروفایلو برای جوانسازی صورت تا چه حد است؟ - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 75836
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸ |

تاثیر تزریق پروفایلو برای جوانسازی صورت تا چه حد است؟

پروفایلو (Profhilo) یکی از معروف‌ترین و باکیفیت‌ترین مدل‌های ژل برای جوانسازی پوست به حساب می‌آید که در سراسر جهان، از جمله ایران طرفداران بسیار زیادی دارد.
تاثیر تزریق پروفایلو برای جوانسازی صورت تا چه حد است؟

پروفایلو (Profhilo) یکی از معروف‌ترین و باکیفیت‌ترین مدل‌های ژل برای جوانسازی پوست به حساب می‌آید که در سراسر جهان، از جمله ایران طرفداران بسیار زیادی دارد.

در این میان بسیاری از افرادی که تصمیم به تزریق ژل و دریافت خدمات مزوژل دارند، می‌خواهند بدانند که تاثیر تزریق پروفایلو برای جوانسازی صورت تا چه میزان است. افزایش سن با ایجاد خط و افتادگی پوست صورت همراه است که به هیچ وجه برای بسیاری از افراد، به‌خصوص بانوان خوشایند نیست.  در این میان استفاده از راهکار مزوژل و تزریق ژل‌های حاوی هیالورونیک اسید باعث می‌شود تا فرایند پیری پوست و چهره معکوس‌ شده و بار دیگر پوست صورت بتواند شادابی و جوانی خود را به دست آورد. در این مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت که تزریق ژل‌های حاوی هیالورونیک اسید و در میان آن‌ها تزریق ژل پروفایلو تا چه حد روی جوانسازی پوست موثر خواهد بود؟

تزریق پروفایلو چگونه روی جوانسازی پوست تاثیر می‌گذارد؟

تزریق پروفایلو

ژل پروفایلو ماده‌ای ترکیبی است که اصلی‌ترین تشکیل‌دهنده‌ آن هیالورونیک اسید است. هیالورونیک اسید مولکولی است که با افزایش ساختار کشسسانی پوست و تولید کلاژن، باعث جوانسازی پوست صورت می‌شود. الاستین و کلاژن موادی هستند که مسئولیت کشسانی و شفافیت پوست را برعهده دارند و با افزایش سن، تولید آن‌ها به صورت طبیعی متوقف می‌شود. در نتیجه تزریق ژل‌هایی نظیر پروفایلو می‌تواند با افزایش مجدد الاستین و کلاژن در پوست، بار دیگر شانس داشتن پوستی زیبا و شفاف را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

با تزریق ژل‌های هیالورونیک اسید دار میزان تحریک دوباره‌ پوست برای تولید کلاژن و الاستین آغاز می‌شود که در نهایت منجر به بهبود قابل توجه کیفیت بافت پوست در مدت زمانی نسبتا کوتاه خواهد شد.

چرا تزریق پروفایلو نتیجه بهتری روی جوانسازی پوست دارد؟

در حال حاضر، برندهای مختلفی از ژل‌های هیالورونیک اسیدی برای جوانسازی پوست در بازار وجود دارند، با این حال ژل پروفایلو تنها محصولی است که با فناوری پیشرفته و خاصی تولید شده است که پس از تزریق به شکلی تدریجی هیالورونیک اسید را آزاد می‌کند تا با تحریک کردن فرایند تولید الاستین و کلاژن برای بار دیگر امکان داشتن پوستی جوان و بدون خط و چروک را فراهم کند.

هیالورونیک اسید ماده‌ای است که به صورت طبیعی در پوست وجود دارد. این ماده که ساختاری ژل مانند دارد، عملکردی شبیه به اسفنج در پوست ایفا کرده و امکان افزایش رطوبت را در پوست فراهم می‌کند. افزایش سن، رفته رفته باعث می‌شود تا تولید این ماده ارزشمند در پوست کاهش پیدا کند و در نتیجه‌ علائمی نظیر خشکی، چین و چروک و افتادگی روی پوست نمایان می‌شوند.

در این میان ژل پروفایلو با تامین دوباره‌ هیالورونیک اسید مورد نیاز پوست، برای بار دیگر امکان داشتن چهره‌ای جوان را به ارمغان می‌آورد. این ماده در حقیقت پوست را به گونه‌ای تحریک می‌کند تا به شکل طبیعی فرایند کلاژن‌سازی و ساخت الاستین را مجددا آغاز کرده و از آن طریق به شکلی شگفت‌آور با پیر شدن پوست مبارزه کند. البته این ژل عمر مفید مشخصی دارد و پس از مدت زمانی مشخص بسته به تشخیص متخصص‌ها باید تمدید شود.

تزریق پروفایلو امکان آزادسازی چهار نوع کلاژن و الاستین را در پوست فراهم می‌کند و به همین دلیل به صورت تدریجی و با کیفیت بسیار بالا، به شفاف‌سازی و افزایش کشسانی پوست کمکی قابل توجه می‌کند. این آزادسازی تدریجی به طبیعی‌تر شدن نتیجه هم کمک خواهد کرد. در حقیقت تزریق پروفایلو راهکاری انقلابی برای بهبود کیفیت و جوانسازی پوست بدون نیاز به انجام روش‌های تهاجمی‌تر نظیر عمل جراحی به حساب می‌آید.

تزریق پروفایلو صورت

تزریق پروفایلو برای چه افرادی مناسب است؟

به طور معمول، با رسیدن به سن ۳۰ سالگی، پوست به صورت تدریجی تولید کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید را کاهش می‌دهد که همین موضوع باعث ایجاد علائم و نشانه‌های پیری روی پوست صورت می‌شود.

ژل پروفایلو دقیقا با افزایش موادی چون هیالورونیک اسید در پوست و تحریک آن، با چالش‌هایی نظیر افتادگی یا خشکی پوست و بروز علائمی مانند چین و چروک روی آن مقابله می‌کند. پس با توجه به این موضوع افرادی که سنی بیشتر از ۳۰ سال دارند باید هیالورونیک اسید مورد نیاز پوست خود را از منابع خارجی نظیر تزریق ژل تأمین کنند.

از طرف دیگر تزریق پروفایلو باید در چند جلسه‌ مختلف انجام شود که این موضوع، توسط متخصص زیبایی بررسی و اعلام می‌شود. با این حال افرادی که کمتر از ۴۵ سال سن دارند، معمولا با دو جلسه‌ تزریق پروفایل و افرادی که سن بیشتری دارند با سه جلسه تزریق این ژل می‌توانند به نتیجه مطلوب برسند.

با وجود توضیحات فوق، باید در نظر داشت که متخصص زیبایی ممکن است تعداد جلسات متفاوتی را برای شما تجویز کند. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره، تعیین تعداد جلسات تزریق پروفایلو و همچنین دریافت خدمات تزریق از کلینیک مهزیار کمک بگیرید.

متخصصین مجموعه زیبایی مهزیار با تجربه‌ کافی، می‌توانند بهترین راهکارهای ممکن را برای جوانسازی پوست به شما ارائه دهند تا بهترین نتیجه‌ و چهره‌ای جوان و زیبا را به دست آورید.

تزریق پروفایلو برای جوانسازی کدام قسمت‌های پوست مناسب است؟

تزریق پروفایلو جوانساز

برای جوانسازی و آبرسانی بخش‌های مختلفی از صورت می‌توانید از تزریق ژل پروفایلو استفاده کنید. انتخاب این بخش‌ها باید با نظارت متخصصین انجام شود، با این حال بهتر است متقاضیان از قبل بدانند که کدام یک از بخش‌های صورت را می‌توان با استفاده از پروفایلو جوانسازی کرد. نواحی مختلف صورت که دارای قابلیت تزریق ژل هستند؛ این موارد را شامل می‌شوند:

 • برآمدگی گونه: شامل قسمت بالای گونه و نزدیک به دو سانتی‌متر تا گوشه چشم که با تزریق ژل، نشانه‌های قابل توجهی از جوانی در آن پدیدار می‌شود.
 • تراگوس: بخش جلویی قسمت پایینی لاله‌ گوش که احتمال بیشتری برای بروز چین و چروک‌ها دارد.
 • پایه بینی: بخش مرکزی میان خط فرضی لاله گوش و تلاقی آن با مرکزیت بینی بوده و یکی از گزینه‌های مهم برای جوانسازی پوست به حساب می‌آید.
 • زاویه‌ مانیبولار: زاویه‌ماندیبولار یکی از نقاطی است که تزریق ژل در آن بسیار توصیه می‌شود. این زاویه، در حقیقت بخش انحنایی است که از سمت کناره‌گوش به سمت فک قرار گرفته است.
 • چانه: تزریق ژل در بخش بالایی چانه و حدفاصل آن با لب، تاثیری قابل توجه در روند زیبایی و بهبود ظاهر جوان چهره خواهد داشت.

تزریق پروفایلو نیاز به چه مراقبت‌هایی دارد؟

دقت در انجام مراقبت‌های پس از تزریق پروفایلو باعث می‌شود تا بهترین نتیجه‌ ممکن در زمینه‌ جوانسازی پوست حاصل شود. نتیجه‌ به دست آمده از تزریق ژل پروفایلو، درصورتی که همراه با مراقبت‌های توصیه شده باشد، بسیار طبیعی بوده و تاثیر قابل توجهی در زیباسازی پوست خواهد داشت.

از طرف دیگر این مراقبت‌ها که از طرف متخصصین به متقاضیان توصیه می‌شود؛ احتمال بروز خطا یا ایجاد برخی خطرات پس از تزریق ژل را به کمترین میزان خود می‌رساند.

برخی از مراقبت‌های ویژه‌ای که باید پس از انجام فرایند تزریق ژل برند پروفایلو انجام دهید، شامل این موارد هستند:

 • برای مدت زمانی مشخص از محصولات آرایشی در ناحیه‌ تزریق استفاده نکنید.
 • به‌هیچ‌وجه به سمت ناحیه‌ تزریق نخوابید و سعی کنید در طول شبانه‌روز هیچ فشاری به آن بخش وارد نشود.
 • محل تزریق را لمس نکرده و ماساژ ندهید.
 • از مصرف دخانیات و الکل برای مدت زمانی مشخص پس از تزریق خودداری کنید.
 • متخصصین ممکن است استفاده از برخی داروها را تا چند روز پس از تزریق برای شما منع کنند.
 • می‌توانید با استفاده از روش کمپرس یخ، بسیاری از عوارض و آثار نامطلوب پس از تزریق را از بین ببرید.
 • از مصرف غذاهای رقیق‌کننده‌ خون خودداری کنید.
 • به‌هیچ‌وجه زیر نور آفتاب قرار نگیرید.
 • از انجام ورزش‌های سنگین و رفتن به باشگاه برای مدت زمانی مشخص خودداری کنید.

| منبع خبر : محتوا این متن تبلیغاتی بوده و توسط رسالت رد یا تایید نمی شود
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.