بهترین هزینه طراحی اپلیکیشن را چگونه به دست آوریم؟ - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 58886
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۲ | 322 بازدید |

بهترین هزینه طراحی اپلیکیشن را چگونه به دست آوریم؟

طراحی اپلیکیشن و بازی یکی از بخش های بسیار مهمِ  بازارایابی در حال حاضر است. طراحی اپلیکیشن باعث می شود که دسترسی سریع تر انجام شود و همین دسترسی سریع سود زیادی را برای کسب و کار ها به همراه دارد.
بهترین هزینه طراحی اپلیکیشن را چگونه به دست آوریم؟

طراحی اپلیکیشن و بازی یکی از بخش های بسیار مهمِ  بازارایابی در حال حاضر است. طراحی اپلیکیشن باعث می شود که دسترسی سریع تر انجام شود و همین دسترسی سریع سود زیادی را برای کسب و کار ها به همراه دارد.

 • هزینه طراحی اپلیکیشن به چه عواملی بستگی دارد ؟
 • چگونه قیمت ساخت اپلیکیشن را به دست اوریم؟
 • در سفارش اپلیکیشن چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟

یک اپلیکیشن چیست و چه کاری برای ما انجام می دهد؟

اپ موبایل  یا برنامه موبایل، یک برنامه است که بر بستر تلفن های همراه فعالیت کرده و کاربران می توانند با موبایل به خدمات و امکانات مختلف دسترسی داشته باشند.

اپلیکیشن موبایل با توجه به دسترسی راحت آن ، بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفته است. در سبک زندگی امروزی، موبایل ضروری ترین بخش از زندگی هر فرد است. حتما دقت کرده اید، از صبح که بیدار می شویم تا زمانی که به خواب می رویم، موبایل همیشه همراه ماست. به این ترتیب یک برنامه که بر روی موبایل اجرا می شود نیز همیشه همراه کاربر است وبه راحتی و همه جا خدمات لازم را به او ارائه میدهد.

انواع اپلیکیشن

قبل از شروع بحث در مورد هزینه، بهتر است که انواع اپلیکیشن را بشناسیم. اپلکییشن ها انواع مختلفی دارند و در نتیحه کاربری های مختلفی نیز خواهند داشت. به طور کلی می توان انواع اپلیکیشن را به صورت زیر نام تقسیم بندی کرد:

 1. برنامه های موبایل سبک زندگی
 2. برنامه های موبایل رسانه های اجتماعی
 3. نرم افزارهای کاربردی موبایل
 4.  برنامه های موبایل بازی/سرگرمی
 5. برنامه موبایل برای افزایش بهره وری
 6.  برنامه های موبایل اخبار / رسانه های اطلاعاتی

انواع پلتفورم ها برای ساخت اپ موبایل

حال که انواع اپلکییشن را می شناسیم، بهتر است انواع پتلفورمی که می توان اپ را برای ان طراحی و اجرا کرد را نیز بشناسیم. زیرا یکی از بخش های مهم و تاثیر گذار در قیمت، انواع پلتفورم است.

انواع پتلفورم برای طراحی اپلیکیشن:

 • سیستم عامل اندروید
 • سیستم عامل iOS (آی او اس)

این دو سیستم عامل، مهمترین و مشهور ترین سیستم عامل ها برای گوشی های موبایل هستند. طراحی برای هر یک از این دو پتلفورم کاربران خاصی را هدف قرار می دهد. در ادامه به بررسی کاربران هر یک از این پتلفورم ها خواهیم پرداخت.

کاربران سیستم عامل اندروید

درصد بالایی از جمعیت جهان از این سیستم عامل استفاده می کنند. سیستم عاملی اپن سورس که شرکت های مختلف بر روی گوشی های خود استفاده می کنند. یکی از مهمترین ویژگی های اندروید جامعه کاربران وسیع آن است. البته این به این معنی نیست که کاربران آی او اس میزان کمی هستند. بلکه از نظر نسبی کاربران اندروید، تعداد بیشتری دارند. از مزایای این سیستم عامل، راحتی نصب اپلیکیشن، راحتی انتشار اپلکییشن در استور های داخلی است.

کاربران سیستم عامل آی او اس (iOS)

کاربران این سیستم عامل نسبت به کاربران اندروید کمتر هستند. این سیستم عامل در انحصار کامل اپل است. با توجه به این موضوع می توان متوجه شد که هزینه پرداختی توسط کاربران اپلی به نسبت بیشتر است. زیرا از تمکن مالی بیشتری برخوردار هستند. به هر نحو از مزایای این سیستم عامل، سرعت بالا و کیفیت بالای و یکسان اجرای اپلیکیشن بر روی دستگاه های مختلف آن است. اما از مشکلات آن می توان به محدودیت و تحریم اپل برای انتشار اپلیکیشن نام برد. البته این مورد نیز با روش هایی قابل حل است.

حال که انواع پلتفورم را می شناسیم، سوال اصلی این است که برای کدام یک طراحی اپ سفارش دهیم؟ پاسخ ساده است، برای هر دو! هر دو کاربران زیادی را در بر دارند، و نمی توان از هیچ کدام از این گروه ها در طراحی اپ گذشت. بنابراین حال که برای ساخت اپ، هزینه می کنید پس کمی بیشتر هزینه کنید و یک پکیج کامل دریافت کنید.

بررسی قیمت انواع اپلیکیشن

قیمت برنامه های موبایل سبک زندگی

سبک زندگی و اپلیکیشن های این سبک شامل زیر مجموعه های متنوعی هست. برای مثال اپلیکیشن های ورزشی و غذایی و مسافرت، اپلیکیشن های اگهی همچون دیوار همه در این مجوعه قرار دارند. با توجه به این تنوع می توانید قیمت به روز شده اپ مورد نظر خود را از طریق قیمت اپلیکیشن مشاهده کنید.

https://file.tesmino.ir/images/2022/01/image_1642410750.jpg

قیمت این اپلیکیشن ها در زمان انتشار این مقاله، تقریبا برای هر پتلفورم بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان متغیر است. که این بازه قیمتی با توجه به انچه که شما از اپلیکیشن می خواهید ممکن است تغییر کند. بنابراین بهتر است از لینک بالا به صفحه قیمت ساخت اپلیکیشن مراجعه کنید.

قیمت طراحی اپ رسانه های اجتماعی

اپلیکیشن های رسانه اجتماعی یا شبکه های اجتماعی، از تکنولوژی بالایی بهره مند هستند. دلیل ان نیز کاربران زیاد این نوع اپلیکیشن هاست. برای طراحی این اپلیکیشن ها باید دانش کافی در زمینه وجود داشته باشد تا در زمان استفاده کاربران با مشکل رو به رو نشوند. از جلمه اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی می توان به اپلیکیشن اینستاگرام، تیک تاک، پینترست و … اشاره کرد.

هزینه طراحی اپلیکیشن ها سبک زندگی

هزینه تقریبی این نوع اپلیکیشن برای هر پلتفورم از ۱۰۰ میلیون تومان شروع می شود. البته باید توجه داشت که با توجه به نوع امکانات ممکن است قیمت پایه نیز تغییر کند.

قیمت طراحی نرم افزارهای کاربردی موبایل

نرم افزار های کاربردی، نرم افزار هایی هستند که ما فکر نمی کنیم یک اپ باشند. شاید این جالب به نظر می آید اما ایا شما اپلیکیشن هایی مثل اپلیکیشن های یادآور، اپلیکیشن چراغ فلش، اپلیکیشن اب و هوا، اپلیکیشن های تقویم فارسی را به عنوان یک اپ طراحی شده می دانید؟ شاید در حال حاضر با کمی تفکر به این وضوع پی ببرید اما قبل ان کمترین توجهی به طراحی شدن ان ها نداشتید.

این اپلیکیشن ها، به صورت روزانه به مراتب استفاده می شود.

هربنه طراحی این اپلیکیشن ها نیز برای هر پتلفروم از ۱۰ میلیون شروع می شود. که برای مشاهده قیمت دقیق می توانید به صفحه معرفی شده قیمت اپلیکیشن مراجعه کنید.

قیمت طراحی بازی و اپ سرگرمی و بهترین قیمت بازی سازی

بازی ها و اپلیکیشن های سرگرمی از مهمترین بخش ها در طراحی اپلیکیشن است. بسیاری از توسعه دهندگان به این اپلیکیشن ها علاقه نشان می دهند، زیرا بازی های و اپ های سرگرمی درامد بالایی برای ان ها دارد. در ساخت بازی و اپلیکیشن های سرگرمی، توجه اصلی به جذب مخاطب و اعتیاد مخاطب به بازی است. ساخت بازی مراحل مختلفی دارد اما یک بازی با طراحی اصولی، باعث جذب کاربران زیادی خواهد شد و در کنار ان سود های بسیار بالایی برای سازندگان ان به همراه خواهد داشت.

هزینه طراحی بازی موبایل

با توجه به مراحل سخت تر طراحی بازی، هزینه این سبک، از ۳۰ میلیون تومان برای هر پتلفورم شروع می شود. اما با توجه به نیاز شما، بازی انلاین یا افلاین بودن و … این هزینه های متغییر است. که می توانید به صفحه ساخت بازی مراجعه کنید. در این بخش می توانید هزینه دقیق طراحی بازی و اپلیکیشن های سرگرمی را استعلام کنید.

هزینه اپ افزایش بهره وری

اپلیکیشن های بهره وری شاید در ابتدا همانند اپلیکیشن های کاربردی به نظر بیاید، اما در واقعیت این نوع اپلیکیشن ها در یک دسته بندی جداگانه شناخته می شوند. شما با بسیاری از این اپلیکیشن ها کار کرده اید، همچون Docs گوگل، یا sheets یا همچون Evernote! این نوع اپ ها به شما کمک می کند که بتوانید کار های خود را سریع تر انجام دهید.

این نوع اپ ها با توجه به ماهیتی که دارند، از هزینه بیشتری نسبت به خدماتی برخوردار هستند. هزینه این بخش نیز حتی به صورت حدودی قابل بیان نیست و با توجه به نیاز خود باید ان را استعلام بگیرید. برای پیدا کردن بهترین قیمت، کیفیت را فدای هزینه نکنید. زیرا که نتیجه کار بسیار اهمیت دارد و در صورت داشتن کیفیت پایین کل هزینه های شما نابود خواهد شد.

هزینه طراحی اپلیکیشن اخبار

اپلیکیشن های خبر و رسانه های خبر رسانی نیز کار مشخص و معلومی دارند. این اپلیکیشن ها نیاز به دسته بندی خاص (خبر های روز، خبر های ویژه و … ) دارند. قیمت طراحی اپلیکیشن های خبر رسانی برای هر پلتفروم نیز از ۱۰ میلیون تومان شروع شده تا ۲۰ میلیون تومان متغیر است.

یافتن بهترین قیمت طراحی اپلیکیشن

همانطور که در قسمت قبل بیان شد، در طراحی اپلکیشن اولین و مهمترین چیز مد نظر شما باید کیفیت باشد. اما برای یافتن بهترین قیمت می توانید از خدمات طراحی اپلیکیشن ایران وبر بهره ببرید. به این منظور می توانید به سایت www.iranweber.com مراجعه کنید و در بخش طراحی اپلیکیشن درخواست مشاوره طراحی اپلیکیشن را پر کنید تا در اسرع وقت مشاوره رایگان پیرامون طراحی اپلیکیشن و بهترین قیمت ساخت اپلیکیشن به شما داده شود.

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.