بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری آنلاین و تحت وب - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 96815
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۶ |

بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری آنلاین و تحت وب

نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب و آنلاین یک راه‌حل موثر جهت بهبود و پیشرفت کسب و کارشماست که برای ساده‌سازی و بهینه‌سازی فرآیندهای کسب‌وکار با خودکار کردن وظایف تکراری و تسهیل جریان روان اطلاعات در یک سازمان طراحی شده است.
بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری آنلاین و تحت وب

نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب و آنلاین یک راه‌حل موثر جهت بهبود و پیشرفت کسب و کارشماست که برای ساده‌سازی و بهینه‌سازی فرآیندهای کسب‌وکار با خودکار کردن وظایف تکراری و تسهیل جریان روان اطلاعات در یک سازمان طراحی شده است. این نوع نرم افزار به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون دخالت دستی، گردش‌های کاری پیچیده را تعریف، اجرا و مدیریت کنند. به منظور آشنایی بیشتر در این حوزه، پیشنهاد می‌کنیم به سایت بیزینس سافتور مراجعه کنید تا سطح آگاهی و اطلاعات‌تان در این زمینه افزایش یابد.

نحوه عملکرد نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب ۲۰۲۴

نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب ۲۰۲۴ می‌تواند به کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره وری و بهبود خدمات مشتری کمک کند. این برنامه یک راه سریع و آسان برای دستیابی به نتیجه دلخواه به طور موثر، مداوم و دقیق است. ممکن است این سوال ذهن شما را به خود مشغول کند که چه زمانی یک کسب و کار باید به اتوماسیون فکر کند؟ یا چرا شرکت شما باید اتوماسیون گردش کار را اتخاذ کند؟

اصطلاح گردش کار در دنیای تجارت نسبتاً جدید نیست و سازمان‌ها در حال استفاده از آن در سبک خود هستند. وقتی وظایف زیادی برای مدیریت دارید و تعداد زیادی کارمند به تیم‌های متعدد تقسیم می‌شوند، احتمالاً سوءتفاهم، تاخیر در کار و عدم کیفیت وجود دارد. با استفاده از ابزارهای برتر اتوماسیون می‌توان همه این مسائل شناخته شده را به بهترین شکل حل کرد. در مرحله اولیه، پیاده سازی یک ابزار اتوماسیون گردش کار ممکن است دشوار به نظر برسد، اما مزایای آن به راحتی بیشتر از تلاشی است که برای آن انجام می‌دهید.

https://file.tesmino.ir/images/2024/01/images_1705906456_65ae1118700fa.jpg

معرفی بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب ۲۰۲۴

نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب و آنلاین ابزاری ارزشمند است که کارایی و سازماندهی پروژه را افزایش می‌دهد. به عنوان مدیر پروژه، شما مسئول نظارت بر وظایف چندوجهی، جدول زمانی و همکاری‌های تیمی هستید. اتوماسیون گردش کار به شما کمک می‌کند تا فعالیت‌های معمول پروژه مانند تعیین تکلیف، ردیابی پیشرفت و ارتباطات را خودکار کنید و زمان را برای جنبه‌های استراتژیک و حیاتی مدیریت پروژه آزاد کنید.

 1. Integrify

یک نرم افزار مدیریت گردش کار است که به شما کمک می‌کند هر فرآیند تجاری را بدون استفاده از کد مخصوص به آن، به صورت خودکار انجام دهید. این پلتفرم به سازمان‌ها اجازه می‌دهد فرآیندهای خودکار را به درستی انجام دهند، فرم‌های پویا طراحی کنند و به ردیابی عملکرد گزارش‌های ارائه شده کمک می‌کند. این پلتفرم برای مشاغل بزرگ و کوچک طراحی شده که نیاز به پیاده سازی سریع و مقیاس‌بندی مناسب دارند. این برنامه برای ارائه دید بهتر فرآیند گردش کار در زمینه‌های تجاری مانند فناوری اطلاعات، منابع انسانی، فروش، عملیات و امور مالی مناسب است.

 1. Jotform Enterprise

Jotform Enterprise به عنوان یک نرم افزار اتوماسیون اداری آنلاین ، ابزاری قدرتمند برای جمع‌آوری اطلاعات و داده‌های مختلف است که استفاده آسان را برای مشاغل مختلف که به دنبال بهینه سازی فرآیندهای اتوماسیون گردش کار هستند، فراهم می‌کند. طبق تحقیقات صورت گرفته، Jotform به کسب‌وکارها امکان دسترسی به فرم‌های آفلاین، نظرسنجی برای بازخورد و بررسی محصول، ابزارهای همکاری و تأیید گردش‌های کاری خودکار را ارائه می‌دهد.

یکی از چیزهایی که بیشتر در مورد Jotform Enterprise تحسین می‌کنیم، انعطاف پذیری آن است که به شما امکان می‌دهد سیستم‌های پیچیده‌ای بسازید که به طور خاص برای نیازهای شما طراحی شده‌اند. این برنامه شامل ابزارهای تحلیلی قدرتمندی است که به کاربران امکان می‌دهد نحوه تعامل مشتریان با فرم‌ها را در زمان واقعی نظارت کنند. این شامل پیگیری بازدید از صفحه، زمان ارسال و کلی موارد دیگر است.

 1. SysAid

SysAid یک نرم افزار مدیریت خدمات فناوری اطلاعات است که برای کمک به کسب و کارها طراحی شده است تا خدمات فناوری اطلاعات خود را ساده کرده و گردش کار را به طور موثرتری مدیریت کنند. طبق تحقیقات صورت گرفته، این پلتفرم شامل مجموعه نسبتاً جامعی از ابزارها، از جمله ابزارهای مدیریت رخداد و درخواست، ابزارهای مدیریت مشکل و تغییر و ابزارهای مدیریت دارایی فناوری اطلاعات است.

دلیل اینکه این پلتفرم را انتخاب کردیم این است که هم بسیار قابل تنظیم و هم مقیاس پذیر است، به این معنی که می‌توانید آن را مطابق با نیازهای کسب و کار خود سفارشی کنید، چه یک استارتاپ کوچک یا یک شرکت بزرگ داشته باشید. SysAid همچنین به شما امکان می‌دهد دارایی های IT خود را در طول چرخه عمر خود با استفاده از اسکن بارکد مدیریت کنید، فرآیند مدیریت دارایی را ساده کرده و دقت و تمرکز خود را بهبود بخشید.

 1. Pneumatic

Pneumaticیک نرم افزار مدیریت گردش کار است که به شما امکان می‌دهد گردش کار را برای فرآیندهای تجاری خود بسازید و خودکار کنید. برای بازتولید آسان‌تر و ایجاد راه‌حل‌های سریعتر در آینده می‌توانید گردش کار خود را در قالب‌هایی سازماندهی کنید.

نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب ۲۰۲۴ چگونه کار می‌کند؟

نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب ۲۰۲۴ شامل استفاده از فناوری‌های مختلف برای خودکارسازی و ساده کردن وظایف دستی و تکراری در یک فرآیند تجاری است. مراحل اساسی مربوط به اتوماسیون گردش کار به شرح زیر است:

 1. شناسایی گردش کار

اولین گام در اتوماسیون اداری، شناسایی فرآیند تجاری است که باید خودکار شود. این می‌تواند فرآیندی باشد که شامل کارهای دستی مانند ورود داده یا مدیریت فایل باشد، یا می‌تواند فرآیند پیچیده‌تری باشد که شامل چندین مرحله و ذینفعان باشد

.

 1. نقشه گردش کار

هنگامی که فرآیند اداری شناسایی شد، باید با جزئیات مختلف ترسیم شود. این شامل تقسیم فرآیندهای مختلف کاری به مراحل کوچکتر و قابل مدیریت و شناسایی ورودی‌ها، خروجی‌ها و وابستگی‌ها برای هر مرحله است. این پلتفرم، به شناسایی وظایفی که می‌توانند خودکار شوند و ابزارهایی که می‌توان برای خودکارسازی آنها استفاده کرد کمک می‌کند.

https://file.tesmino.ir/images/2024/01/images_1705906456_65ae1118780dd.png

 1. ابزارهای اتوماسیون را شناسایی کنید

مرحله بعدی در بررسی عملکرد نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب ۲۰۲۴ ، شناسایی ابزارهای اتوماسیونی است که می‌توانند برای خودکارسازی وظایف استفاده شوند. این می‌تواند شامل برنامه های نرم افزاری، اسکریپت‌ها یا ابزارهای اتوماسیون فرآیند روباتیک (RPA) باشد.

 1. طراحی اتوماسیون گردش کار

پس از شناسایی ابزارها، اتوماسیون گردش کار باید طراحی شود. این شامل توسعه اسکریپت‌ها یا منطق برنامه نویسی برای خودکارسازی وظایف در گردش کار است. منطق اتوماسیون باید طوری طراحی شود که ورودی‌ها، خروجی‌ها و وابستگی‌های شناسایی شده در فرآیند نقشه برداری گردش کار را در نظر بگیرد.

 1. پیاده سازی اتوماسیون گردش کار

هنگامی که اتوماسیون گردش کار طراحی شد، باید پیاده سازی شود. این شامل پیکربندی ابزارهای اتوماسیون برای اجرای منطق اتوماسیون و ادغام ابزارهای اتوماسیون با سیستم‌ها و برنامه‌هایی است که در جریان کار درگیر هستند.

چه کسانی از نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب ۲۰۲۴ استفاده می‌کنند؟

تاثیر فوق العاده‌ای که نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب ۲۰۲۴ ایجاد کرده، باعث شده نحوه انجام فرآیندهای تجاری تغییر کند. بدون شک هر سازمانی اعم از کوچک، متوسط یا بزرگ می‌تواند با پیاده سازی نرم‌افزار اتوماسیون مزایای مازادی کسب کند. این ابزار را می‌توان در بخش‌هایی مانند بازاریابی و فروش، منابع انسانی، امور مالی و غیره گنجاند. هدف نهایی بهره مندی از مزایای زیر است:

 • عملیات سریعتر
 • افزایش دقت و تمرکز
 • افزایش بهره وری و کارایی

سازمان‌هایی که هنوز به نیروی انسانی متکی هستند، می‌توانند پویایی فرآیندهای تجاری را با این نرم افزار ساده تغییر دهند. در اینجا مزایای شگفت انگیزی وجود دارد که به شما کمک می‌کند بینش بهتری نسبت به شرکت خود و اینکه چگونه ابزارهای نرم افزاری گردش کار می‌توانند در هر سطح تغییرات قابل توجهی ایجاد کنند، به دست آورید. این دلایل قوی ثابت می‌کند که چرا شما به ابزارهای اتوماسیون گردش کار نیاز دارید.

https://file.tesmino.ir/images/2024/01/images_1705906457_65ae11193076c.png

۱. تلاش و زمان تلف شده برای کارهای اضافی

این می‌تواند یک ادعای بسیار آشنا برای شما باشد، زیرا وظایف اضافی نباید توسط کارمندان شما انجام شود. بسیار وقت گیر است، توانایی‌های کارکنان ماهر را هدر می‌دهد و به راحتی می‌توان آن را به جای انجام دستی، توسط نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب ۲۰۲۴ خودکار کرد.

۲. کاهش تعامل با مشتری

مشتریان برند شما را از منظری کاملا متفاوت می‌بینند. هنگامی که نرم افزار مدیریت گردش کار را ادغام کردید، به راحتی می‌توانید شاهد کاهش سرعت و تنگناهای فرآیند خود باشید، چرا که این امر به شما بینش بهتری نسبت به کسب و کارتان می‌دهد.

سخن پایانی

در مجموع با کمک نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب ۲۰۲۴ می‌توانید فرایندهای کاری خود را بهبود بخشید، در زمان خود صرفه جویی و موجب پیشرفت کسب و کار خود شوید. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی در این حوزه از سایت بیزینس سافتور کمک بخواهید.

 

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.