بهترین روش برای لوله بازکنی لوله های گرفته شده کدامند ؟ - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 69557
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵ |

بهترین روش برای لوله بازکنی لوله های گرفته شده کدامند ؟

گرفتگی لوله‌های ساختمانی یکی از معضلاتی است که افراد همیشه از آن فراری هستند و همواره این دغدغه برایشان وجود دارد که اگر ناگهان لوله‌های فاضلابی مختلف در منزل گرفته شود باید چه اقداماتی انجام دهند.
بهترین روش برای لوله بازکنی لوله های گرفته شده کدامند ؟

 

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در بهترین لوله بازکنی کرج

گرفتگی لوله‌های ساختمانی یکی از معضلاتی است که افراد همیشه از آن فراری هستند و همواره این دغدغه برایشان وجود دارد که اگر ناگهان لوله‌های فاضلابی مختلف در منزل گرفته شود باید چه اقداماتی انجام دهند. جالب است بدانید این کار نیز تخصص خاص خود را دارد و باید افراد مجرب اقدام به بازکردن لوله‌ها کنند. این مسئله در شهرهای پر جمعیتی مانند کرج که اکثراً آپارتمان نشین هستند، به معضل جدی‌‌تری تبدیل شده است. از این رو لوله بازکنی در شهر کرج در این شهر اهمیت بسیار زیادی دارد. دکتر لوله کرج در واقع به کل مجموعه لوله بازکنی شامل افراد متخصص و تجهیزات کامل آن‌ها اطلاق می‌شود که در سطح استان البرز برای رفع مشکل انسداد لوله‌های فاضلابی و مواردی مانند آن اقدام می‌کنند و مهم‌تر این که خدمات آن‌ها به موقع ارائه می‌شود.

انواع گرفتگی لوله

مسدود شدن لوله فاضلاب زیر سینک ظرف شویی یا همان سیفون بر اثر خرده‌های غذا، هسته میوه جات، تفاله چای و غیره یا رسوب‌گذاری چربی حاصل از روغن غذاها که باعث تخلیه کند آب و یا عدم تخلیه کامل آن می‌شود.

گرفتگی لوله فاضلاب حمام بر اثر سر خوردن و افتادن ناگهانی اشیاء داخل لوله و یا گرفتگی بر اثر تجمع مو در قسمت پیچ خوردگی لوله‌ها که در این شرایط افراد از خالی نشدن آب زیر پایشان هنگام دوش گرفتن احساس نارضایتی می‌کنند.

مسدود شدن کف شوی حیاط، پارکینگ و بالکن بر اثر پر شدن لوله‌ها با ماسه و شن و سنگ ریزه

گرفتگی توالت ایرانی و توالت فرنگی به دلیل افتادن اشیائی مانند مصالح ساختمانی در مراحل ساخت و یا گرفتگی به وسیله فضولات توالت و یا دستمال کاغذی

روش‌های مختلف لوله بازکنی کرج

باز کردن لوله با گیره فاضلاب: گاهی ممکن است اشیایی مانند درب شامپو، یک تکه سنگ و یا هر جسم سخت دیگری داخل لوله بیفتد. اگر این جسم در فاصله ابتدایی لوله گیر کرده باشد می‌توان آن را با گیره فاضلاب خارج کرد چون هر چه جسم سخت فاصله ببشتری از دهانه لوله بگیرد خارج کردن آن سخت‌تر است. گاهی نیز اشیاء در قسمت پیچ لوله‌ها گیر می‌کنند که دیگر گیره کارایی ندارد و باید به سراغ روش‌های دیگر رفت.

بازکردن لوله با مواد شیمیایی لوله باز کن: استفاده بیش ازحد از مواد شیمیایی نه تنها باعث کاهش عمر لوله‌ها و سیفون می‌شود. بلکه اگر افراد منزل ناشیانه این کار را انجام دهند، خود نیز دچار مشکلات نظیر سوختگی یا نفس تنگی می‌شوند. از بین بردن جرم سیفون‌ها تنها با مواد جرم‌گیر امکان‌پذیز است. البته نباید به دفعات مکرر استفاده شود. افراد مجرب دکتر لوله کرج با ایمنی کامل، دستکش و ماسک این کار را انجام می‌دهند.

بازکردن لوله با فنر لوله بازکنی: فنر لوله باز کن در دو نوع دستی و دستگاهی وجود دارد. نوع دستی آن برای گرفتگی‌های جزئی و خفیف استفاده می‌شود. این فنر طول کوتاه‌تری نسبت به دستگاه فنری دارد و نیروی محرکه برای چرخش سر فنر از طریق نیروی دست اعمال می‌شود. این روش برای زمانی که به تازگی احساس کردید لوله‌ها در معرض گرفتگی قرار دارند، مناسب است. دستگاه لوله بازکن فنری ساختار پیچیده‌تری نسبت به نوع دستی آن دارد که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

باز کردن لوله با دستگاه لوله باز کنی تراکم هوا: این دستگاه نسبت به دستگاه فنر زنی کارایی کمتری دارد و در مواقع خیلی خاص استفاده می‌شود. این دستگاه با ایجاد هوای متراکم به رفع گرفتگی می‌پردازد. به این صورت که فشار درون مخزن هوای متراکم و پرفشار را داخل لوله رها می‌کند. ناگفته نماند که صدای بلندی نیز ایجاد می‌شود. فشار این دستگاه قابل تنظیم است و برحسب نوع گرفتگی تنظیم می‌شود. ناگفته نماند گرفتگی‌های ناشی از سنگ و شن و ماسه نه تنها با این دستگاه رفع نمی‌شود بلکه گسترده‌تر و در واقع بدتر می‌شود. در این مواقع باید از دستگاه فنر زنی استفاده کرد.

قیمت و هزینه لوله بازکنی در مناطق کرج

بهترین هزینه خدمات لوله بازکنی کرج و دیگر مناطق را می‌توانید در کنار هم داشته باشید. قیمت انجام برخی خدمات به دلیل مشخص نبودن شرایط کار و بستگی به فرد متخصص نرخ ‌های متفاوتی پیدا کرده است. عوامل زیادی در تعیین قیمت هم موثر هستند. این مسئله باعث ایجاد سردرگمی برای بسیاری از مشتریان می‌ شود. اگر شما هم به دنبال لوله بازکنی ارزان در استان البرز هستید، می‌توانید با همکاران دکتر لوله در کرج تماس بگیرید.

البته قیمت‌های مربوط به خدمات باید طبق نرخ‌نامه اتحادیه باشد. مجموعه ما برای لوله بازکنی ، در عین پوشش تمامی مناطق کرج، استفاده از بروز‌ترین تجهیزات و در اختیار داشتن کادری مجرب همواره قیمت ارزان برایش مهم بوده است. این اطمینان خاطر به شما داده می‌شود که بهترین خدمات را با کمترین هزینه نسبت به سایر مجموعه ‌ها دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید حتی خدمات لوله بازکنی فوری در عظیمیه کرج را با کم‌ترین هزینه و سریع‌ترین زمان از ما بخواهید.

خدمات ارائه شده در بهترین لوله بازکنی کرج

گرفتگی لوله عوامل مختلفی دارد. گاهی با وجود این که افراد توجه و دقت زیادی در این زمینه دارند که مبادا شیء خاص یا عاملی به طور ناگهانی باعث گرفتگی لوله شود اما ممکن است ناخواسته این اتفاق بیفتد. از طرفی ممکن است گرفتگی لوله یکباره اتفاق نیفتد و عواملی به مرور زمان داخل لوله‌ها رسوب کرده کو از این طریق اثر خود را اعمال کنند. البته نه به این شکل که لوله تمام واحدها مسدود شود ولی بوی بد ناشی از گرفتگی لوله یک واحد در واحدهای دیگر باعث آزار ساکنین می‌شود. آن هم به دلیل سیستم لوله کشی عمومی آپارتمان است.

برای کسانی که به دنبال لوله بازکنی هستند، شرکت دکتر لوله کرج سعی دارد با به کار‌گیری افراد ماهر، با تجربه و مورد اطمینان بهترین خدمات را در کمترین به کسانی که به خدماتی مانند لوله بازکنی مناطق استان البرز نیاز دارند، ارائه کند. در این مجموعه تمام خدمات مربوط به تخلیه و حفر چاه تا لوله کشی و لوله‌ بازکنی انجام می‌شود. در ادامه تعدادی از این خدمات را نام می‌بریم:

تخلیه چاه و باز کردن چاه یا لوله فاضلاب

تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب

لوله کشی آب

رفع نم

کول گذاری

حفر چاه

طوقه چینی

لوله بازکنی و فنر زدن لوله‌های گرفته

رفع گرفتگی تمام مجرا‌های ورودی مانند کف شور‌ها، سینک‌ها و روشویی‌ها

لایروبی چاه

ویژگی‌ها و مزایای دستگاه لوله باز کنی فنری

این دستگاه حجم کوچک و قابل حملی دارد و در عین حال کارایی آن بسیار بالا است.

این دستگاه با برق شهری کار می‌کند. بنابراین می‌توان آن را در اکثر موقعیت‌ها استفاده کرد.

محفظه کوچکی که برای جمع کردن و نگه داشتن فنر طراحی و تعبیه شده، این دستگاه را ایده‌آل ساخته است. چون از لحاظ بهداشت مشکلی ایجاد نمی‌کند.

دستگاه لوله باز کن فنری قدرت زیادی دارد و شدیدترین گرفتگی‌ها را به راحتی باز می‌کند.

سرعت عمل این دستگاه بالا است و برای لوله‌های طویل بسیار کاربردی است

لوله بازکنی ارزان در کرج

همانطور که میدانید خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در تمام مناطق استان البرز را تحت پوشش خود قرار داده، چنانچه به لوله بازکنی کرج نیاز پیدا کردید می توانید از خدمات ما استفاده نمایید. لوله بازکنی در کرج نیز تمامی مناطق کرج را تحت پوشش کامل خود قرار داده است. لوله بازکنی مهرشهر، لوله بازکنی گوهردشت، لوله بازکنی فردیس، لوله بازکنی عظیمیه، هشتگرد، گلشهر، باغستان، جهانشهر، کمالشهر، درختی، شاهین ویلا و… ازجمله مناطق تحت پوشش این مجموعه می باشد که می توانید از آن استفاده نمایید.

سوالات متداول درمورد لوله بازکنی در کرج

سوال: آیا نیروهای لوله بازکنی کرج تمامی اصول بهداشتی را رعایت می کنند؟

پاسخ: بله، تمامی نیروها لوله بازکنی ماسک و الکل ضدعفونی کننده دارند و بدون هیچونه کثیفی کار خود را انجام می دهند.

سوال: هزینه لوله بازکنی کرج چقدر است؟

پاسخ: هزینه خدمات براساس نرخ اتحادیه و کاملا مقرون به صرفه می باشد.

سوال: ساعت کاری سرویسکاران لوله بازکنی کرج چگونه است؟

پاسخ: به صورت شبانه روزی

رسوب ‌های ایجاد شده و یا مواد گیر کرده در لوله ‌ها به سختی از بین می ‌روند. معمولا استفاده از روش‌های سنتی مشکل را به صورت نیمه‌ کاره یا موقت حل می‌کند و کمی زمان برای ما می‌ خرد. استفاده از کمک یک متخصص به همراه تجهیزات پیشرفته و بروز مزایای زیادی دارد. این کار باعث می‌شود تا بدون ایجاد سختی، کثیفی و مشکلات بعدی، لوله ‌ها باز شوند. شما می‌توانید در کمترین زمان با هزینه‌ای مناسب از خدمات لوله بازکنی کرج بهره‌ مند شوید. کافیست بعد از متوجه شدن مشکل خود با مجموعه ما تماس بگیرید. بعد از مشخص شدن هزینه و زمان تخمینی به صورت شفاف می ‌توانید این خدمات را در اسرع وقت دریافت کنید. مجموعه لوله بازکنی کرج از معتبر‌ترین و فعال ‌ترین مجموعه‌ ها برای ارائه خدمات لوله بازکنی در کرج است که بیش از ۴۰ سال در این زمینه فعالیت دارد. شما می‌ توانید برای استفاده از خدمات لوله بازکنی با یک تلفن از متخصصان مجموعه ماکمک بگیرید.

تلفن تماس : ۰۹۱۲۷۷۲۸۷۰۸-۰۹۹۰۱۴۶۲۹۲۴-۰۹۹۳۸۳۸۵۲۴۳

 

| منبع خبر : رسالت به جهت تبلیغاتی بودن این مطلب را تایید یا رد نمی کند
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.