بهترین راه آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 71654
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۲ |

بهترین راه آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته

آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته دغدغه بسیاری از زبان‌آموزان هست تا مکانی را پیدا کنند تا بتوانند زبان فرانسه ارو از پایه بیاموزند.
بهترین راه آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته

محیط تعاملی برای آموزش زبان فرانسه بسیار مفید است. هم‌سطح بودن مهارتی مخاطبین با تعیین سطح زبان باعث می‌شود تا الگوهای آموزشی در کلاس‌ها به‌صورت اصولی رعایت شوند. مؤسسه زبان سفیر در بخش آموزش زبان فرانسه، تمامی این اصول را مو به مو اجرا می‌کند تا از یادگیری زبان لذت ببرید.همچنین علاوه بر کلاس‌های حضوری ، کلاس زبان آنلاین نیز دارد. اما آموزش زبان فرانسه چه اصولی دارد؟ سطوح مهارتی مختلف این زبان کدامند؟ چرا مؤسسه زبان سفیر برای آموزش زبان فرانسه می‌تواند مناسب‌ترین گزینه باشد؟ اگر قصد یادگیری زبان فرانسه را دارید، ما را با ادامه مطلب همراهی کنید تا صفر تا صد آموزش این زبان را مرور کنیم.

چرا آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته؟

  زبان فرانسوی گویش رسمی مردم حدود ۳۰ کشور جهان است و می‌توانیم آن را پس انگلیسی، از فراگیرترین زبان‌های دنیا به حساب آوریم. اما مخاطبان دوره‌های آموزش زبان فرانسه برای اهداف مختلفی در این دوره‌ها شرکت می‌کنند. در حال حاضر، مهم‌ترین دلایل یادگیری زبان فرانسه را می‌توانیم در موارد زیر خلاصه کنیم.

•    مهاجرت

یکی از مهارت‌های لازم برای مهاجرت و اخذ اقامت در برخی مناطق کشورهایی نظیر کانادا ارائه مدرک زبان فرانسه است. بنابراین، برای برخی افراد آموزش زبان فرانسه برای اهداف مختلف مهاجرتی به یک ضرورت تبدیل شده است. یادگیری این زبان در مؤسسه زبان سفیر به دلایلی که در ادامه خواهیم گفت، می‌تواند مسیر مهاجرتتان را هموارتر کند.

•    آمادگی برای کنکور رشته‌های مرتبط با زبان فرانسه

یکی از مخاطبان اصلی آموزش زبان فرانسه در مؤسسه زبان سفیر داوطلبان کنکور رشته‌هایی نظیر زبان و ادبیات فرانسه، مترجمی یا آموزش زبان فرانسه در مقاطع مختلف هستند. برای چنین افرادی برنامه‌های ویژه‌ای به‌صورت عادی و فشرده تدارک دیده‌ایم. اصول آموزش زبان فرانسه با قصد آمادگی برای کنکور ابزارها و روش خاص خودش را لازم دارد. مؤسسه زبان سفیر می‌تواند این آموزش‌ها را به‌صورت خصوصی نیز برایتان تدارک ببیند.

•    شرکت در دوره‌های تخصصی به زبان فرانسه

ممکن است بخواهید زبان فرانسه را برای شرکت کردن در دوره‌ای تخصصی یاد بگیرید. در این صورت آموزش زبان فرانسه با تأکید بیشتر بر مهارت‌های مکالمه برایتان مفید خواهد بود.

•    علاقه‌مندی

بسیاری از شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی زبان فرانسه مؤسسه زبان سفیر نوجوانان یا بزرگسالان علاقه‌مند به یادگیری این زبان هستند. تعیین سطح زبان چنین افرادی قبل از ثبت نام در دوره‌ها بسیار مهم است.

آموزش زبان فرانسه

مراحل آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته کدامند؟

مراحل آموزش زبان فرانسه در مجموعه‌هایی نظیر مؤسسه زبان سفیر به‌گونه‌ای تنظیم می‌شوند تا زبان‌آموز را در بهترین مسیر یادگیری‌اش هدایت کنند. در ادامه این مراحل را بررسی می‌کنیم.

   تفکیک سنی در آموزش زبان فرانسه از پایه

تفکیک کردن سنی به معنی جدا کردن کلاس‌های نوجوانان و بزرگسالان برای آموزش زبان فرانسه است. مهم‌ترین دلیل انجام دادن این کار در مؤسسه زبان سفیر به فرآیندهای آموزشی متفاوت این دو گروه مربوط می‌شود؛ چرا که معمولاً این دو گروه سنی با اهداف متفاوتی در این دوره‌ها شرکت می‌کنند. آموزش زبان فرانسه را برای رده سنی نوجوانان می‌توان به‌صورت ترمیک برنامه‌ریزی و اجرا کرد؛ اما بزرگسالان معمولاً بسته به شرایطشان، مقطع زمانی خاصی را به این کار اختصاص می‌دهند.

 تعیین سطح زبان فرانسه

پس از ثبت نام اولیه برای یادگیری زبان فرانسه، باید تعیین سطح شوید. این کار در مؤسسه زبان سفیر به‌صورت شفاهی انجام می‌شود. تعیین سطح زبان یعنی ارزیابی مهارت‌های زبانی  مختلف زبان‌آموزان. این کار کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف فعلی‌تان برای یادگیری زبان فرانسه مشخص شود. یعنی ارزیاب با صحبت کردن و پاسختان به سؤالاتی خاص، سطح زبانی‌تان برای شرکت در دوره‌های آموزش زبان فرانسه را مشخص می‌کند. برای این کار تعیین سطح زبان فرانسه بدهید.مزیت بزرگ این کار دادن فرصت یادگیری و تعامل به تمامی زبان‌آموزان در سطحی نسبتاً مساوی است.

ثبت نام نهایی

 پس از تعیین سطح زبان، با توجه به سطح مهارتی تعیین شده، ثبت نامتان در سطح آموزشی خاصی قطعی می‌شود. با تداوم منظم دوره‌های آموزش زبان فرانسه پس از تعیین سطح، مهارت‌های زبانی مختلف را در خودتان به‌صورت اصولی تقویت می‌کنید. چنانچه این کار را در مؤسسه زبان سفیر انجام دهید، طبق برنامه‌ای منظم و از پیش تعیین شده‌ای پیش خواهید رفت که آموزش زبان فرانسه را برایتان به تجربه‌ای خوشایند تبدیل خواهد کرد.

 کلاس‌های آموزش زبان فرانسه از پایه تا پیشرفته

در حال حاضر، مؤسسه زبان سفیر کلاس‌های آموزش زبان فرانسه را به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌کند. با شرکت کردن مستمر در جلسات آموزشی، عدم غیبت بیش از حد مجاز، انجام دادن تکالیف تعیین شده در کنار تمرینات مکالمه در کلاس به مجموعه کاملی از ابزارهای آموزشی اثربخش دسترسی پیدا می‌کنید. مؤسسه زبان سفیر در کنار تأکید بر مکالمه و تمرینات گفتاری، از ابزارهای چندرسانه‌ای نظیر فیلم‌های آموزشی نیز برای عمق‌بخشی به یادگیری‌تان کمک می‌گیرد. البته نقش ابزار چندرسانه‌ای در کلاس زبان آنلاین بسیار پررنگ‌تر است. تمامی اساتید زبان فرانسه از افراد خبره در زمینه آموزش و زبان فرانسه انتخاب شده‌اند که کارشان را به بهترین نحو انجام می‌دهند. بنابراین، همه چیز برای شروعی توفانی در مؤسسه زبان سفیر برایتان مهیا شده است!

دریافت گواهینامه دوره‌های زبان فرانسه

دریافت گواهینامه معتبری که نشان دهد دوره آموزشی زبان فرانسه را با موفقیت سپری کرده‌اید، گام مهم پایانی است. در مؤسسه زبان سفیر، گواهینامه آموزشی برای هر دوره در قالب دو سطح زیر صادر می‌شود:
سطح مقدماتی و میانی زبان فرانسه که نشان می‌دهد از عهده مباحث آموزشی مقدماتی زبان فرانسه برآمده‌اید.
سطح پیشرفته و تخصصی که برای افرادی صادر می‌شود که توانسته‌اند سطوح تخصصی‌تر آموزش زبان فرانسه را طی کنند.
در بخش آموزش زبان فرانسه مؤسسه زبان سفیر بر تقویت کردن چه مهارت‌هایی تأکید می‌شود؟
مهم‌ترین مباحث و سطوح استاندارد آموزش زبان فرانسه در مؤسسه زبان سفیر به شرح زیر هستند.
•    A1 یا سطح مبتدی که در آن بر مبانی زبان فرانسه تأکید می‌شود؛ نظیر: واژگان اصلی فرانسوی، احوال‌پرسی و دستور زبان پایه
•    A2 یا سطح مبتدی بالا با تأکید بر بیان عقیده، مقایسه کردن و دستور زبان ضمایر نسبی، ضمایر نمایشی، قیدها، جملات مقایسه‌ای یا عالی و زمان آینده
•    B1 یا سطح متوسط که در این سطح آموزش زبان فرانسه بر گوش دادن، خواندن، نوشتن و جمله‌سازی تمرکز می‌کنند.
•    B2 یا سطح متوسط بالا که متون پیچیده و گویش‌های فرانسوی را در بر می‌گیرد. در این سطح، زبان‌آموزان می‌توانند به دانش بیان افکار پیچیده به زبان فرانسوی و ایراد سخنرانی‌های طولانی دست یابند.
•    C1 که به متون طولانی‌تر و معنای ضمنی آ‌نها می‌پردازد. در این سطح، زبان‌آموزان می‌توانند بدون تلاش زیاد و به صورت خودجوش و روان صحبت کنند.
•    C2 یا سطح مهارت که به فراگیران جهت درک کردن آنچه را که خوانده یا شنیده‌اند، کمک می‌کند. در این سطح می‌توانید استدلال‌ها و گزارش‌های اطلاعات گفته شده یا خوانده شده از منابع مختلف را بازنویسی کنید.

نتیجه‌گیری

کیفیت آموزش زبان فرانسه می‌تواند ملاک ما برای انتخاب مؤسسه زبان مناسب باشد. مؤسسه زبان سفیر از مجموعه‌های نام‌آشنایی است که اصول واقعی تقویت مهارت‌های زبان فرانسه را به شکلی کاملاً ساختاریافته دنبال می‌کند. با هر قصدی که می‌خواهید زبان فرانسه را یاد بگیرید، می‌توانید از خدمات متنوع آنلاین یا حضوری سفیر در زمینه آموزش زبان فرانسه بهره‌مند شوید. شاید با ما هم‌عقیده باشید که انتخاب روش یادگیری مناسب نصف راه آموزش است. دوره‌های آموزش زبان فرانسه مؤسسه زبان سفیر، چنین انتخابی را برایتان تضمین می‌کنند.

برچسب ها : آموزش زبان فرانسه

| منبع خبر : محتوا این متن تبلیغاتی بوده و توسط رسالت رد یا تایید نمی شود
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.