بهترین اتاق فرارهای تهران و کرج + آدرس - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 94154
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱ |

بهترین اتاق فرارهای تهران و کرج + آدرس

اگر جوان نسل امروز باشید، حتما نام اتاق فرار به گوشتان خورده است. اتاق‌های فرار در دهه‌ی گذشته به یکی از محبوب‌ترین تفریح‌ها در میان گروه‌های جوانان تبدیل شده است. این بازی‌ها چون به صورت گروهی هستند و هیجان و حل معما را در هم آمیخته‌اند، بعید است که به این زودی‌ها کسی را خسته کنند و حوصله افراد را سر ببرند.
بهترین اتاق فرارهای تهران و کرج + آدرس

اگر جوان نسل امروز باشید، حتما نام اتاق فرار به گوشتان خورده است. اتاق‌های فرار در دهه‌ی گذشته به یکی از محبوب‌ترین تفریح‌ها در میان گروه‌های جوانان تبدیل شده است. این بازی‌ها چون به صورت گروهی هستند و هیجان و حل معما را در هم آمیخته‌اند، بعید است که به این زودی‌ها کسی را خسته کنند و حوصله افراد را سر ببرند.

در ایران، تهران و کرج از جمله شهرهایی هستند که طرفداران اتاق فرار در آن‌ها زیاد بوده و همچنین تعداد اتاق فرارهای با کیفیت و حرفه‌ای نیز در آن‌ها زیاد است. برای همین برای جوانان انتخاب یک اتاق فرار از میان این همه گزینه، سخت و دشوار خواهد بود.

اما نگران نباشید. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال بهترین اتاق فرارهای تهران و کرج هستید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین اتاق فرارهای تهران و کرج را بر اساس وبسایت تایم فورفان به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین اتاق فرارهای تهران

شهر بزرگ تهران، پر است از اتاق فرارهای خوب و با کیفیت! اما ما اینجا برایتان بهترین‌های را جمع‌آوری کرده‌ایم.

برای مشاهده و رزرو تمامی اتاق فرارهای تهران اینجا کلیک کنید.

اتاق فرار قلعه مردگان

این اتاق فرار که در محله نارمک تهران قرار دارد، اتاق فراری در ژانر وحشت و تئاتر تعاملی است. درجه سختی این بازی ۹ از ۱۰ است. این یعنی برای انجام این بازی بهتر است کمی تجربه در اتاق فرار داشته باشید. برای شروع باید گروهی بین ۴ تا ۸ نفر داشته باشید. برای اتمام و تکمیل بازی نیز ۱۰۰ دقیقه وقت خواهید داشت.

این اتاق فرار امتیاز بالای ۹.۹ از ۱۰ را از کاربران تایم فورفان دریافت کرده است. بازیکنان به شدت از دکور و فضاسازی، سناریوی جذاب، معماهای استاندارد و تعامل اکتورها ابراز رضایت کرده‌اند.

داستان بازی: شکست نزدیک بود نزدیکتر ازهر زمان دیگری با تسخیر قلعه تمام زنان و مردان کشته میشدند و سرزمین پاکمان به دست اجانب می افتاد درحالِ خود غرق بودم که ناگهان یاد اسحاق افتادم! به سمت اتاقش دویدم و کل ماجرا را برایش تعریف کردم و از او خواستم تا دعایی برای غلبه بر این شکست برایمان بنویسد.

گفت:مینویسم … دعایی را که میخواهی مینویسم اما بعد از نوشتن قلعه را ترک خواهم کرد،چون این دعا شاید باعث پیروزی تو بر دشمنانت بشود اما تو و اطرافیانت برای همیشه پشت درهای این قلعه خواهی ماند.

گفتم بنویس!!!

آدرس دقیق: تهران، نارمک، اتوبان شهید سلیمانی بین مترو باقری و علم و صنعت خیابان عبادی نبش کوچه احد زاده

نوشت و رفت…

اتاق فرار چشم سوم

اتاق فرار چشم سوم، یک بازی در ژانر وحشت، تئاتر تعاملی و وهم آلود است که درجه سختی آن ۹ از ۱۰ است! یعنی این که این بازی، یک اتاق فرار دشوار است! البته این بدان معنا نیست که گروه‌های مبتدی نمی‌توانند از این بازی لذت ببرند، اما داشتن تجربه می‌تواند تجربه‌ی بازی را سهل‌تر کند.

برای شروع این بازی به یک گروه ۵ تا ۸ نفره احتیاج دارید. ۹۰ دقیقه هم زمان دارید تا معماها را حل کنید و بازی را به اتمام برسانید. این اتاق فرار در یادگار امام تهران واقع شده است.

داستان بازی: چشم سوم یا چشم برزخی به افراد قدرت روشن بینی، پیش بینی آینده، درک حقیقت پدیده‌ها و فهم چیزهایی را می‌دهد که انسان در حالت عادی قادر به تشخیص آن‌ها نیست. انسانی که چشم سومش باز شده خواهد توانست با کائنات ارتباط برقرار کرده و دنیای ماوراء الطبیعه را احساس کند.

شما با همدیگه تصمیم گرفتید که اعمالی رو انجام بدید که چشم سومتون رو باز کنید. اما بعد از اون نه تنها چشم سومتون باز نشد ، بلکه سایه‌هایی رو میبینید ، صداهایی رو میشنوید که قبلا قادر به حس کردنشون نبودید. کابوس‌هایی میبینید که خواب رو ازتون گرفته و الان به دنبال حل این مشکلاتتون هستید. با پرس و جو ، آدرس دعا نویسی به اسم صادق رو پیدا کردید که احتمالا میتونه کمکتون کنه.

آدرس دقیق: تهران، یادگار امام شمال، بالاتر از خروجی هاشمی رفسنجانی قبل از خروجی فرحزاد کوچه گلبرگ پنجم بن بست دشت آبی

اتاق فرار اکتور

این اتاق فرار مهیج و دلهره‌آور در خیابان پیروزی تهران واقع شده است. درجه سختی این بازی ۹ از ۱۰ است! یعنی بهتر است که کمی تجربه داشته باشید و مبتدی وارد بازی نشوید! به یک گروه ۴ تا ۱۰ نفره برای استارت بازی نیاز دارید و ۱۲۰ دقیقه هم برای تکمیل بازی وقت خواهید داشت.

امتیاز این بازی در وبسایت تایم فورفان ۹.۹ ثبت شده است. به گفته‌ی بازیکنان برخورد پرسنل عالیست و اکت آکتورها هم حرفه‌ای و دلنشین است. دکور، فضاسازی و سناریو هم بسیار حرفه‌ای طراحی شده است.

داستان بازی: دنیا صحنه‌ی نمایشی بیش نیست. زنان و مردان همگی بازیگران آنند و هر کس در زندگی خود نقش‌های بسیاری را بازی می‌کند. اگر بازیگر زندگی خود نباشید ، بازیچه‌ی آن می‌شوید.

آدرس دقیق: تهران، خیابان پیروزی، خیابان نبرد شمالی ، نرسیده به میدان نبرد ، خیابان مونسان ، ضلع شمالی میدان شهدای تفحص

اتاق فرار هفت خان

این اتاق فرار با ژانر مهیج و ماجراجویی در یادگار امام تهران واقع شده است. درجه سختی بازی ۹ از ۱۰ است که یعنی با یک بازی دشوار روبرو هستید. برای استارت بازی به ۵ تا ۱۰ نفر هم گروهی نیاز دارید. مجموعه ۱۲۰ دقیقه برای اتمام بازی به شما و گروهتان زمان خواهد داد.

بازیکنان امتیاز ۹.۹ از ۱۰ را در وبسایت تایم فورفان به این اتاق فرار داده‌اند. دکور طبیعی، سناریوی جذاب و روان، معماهای عالی و مرتبط با داستان و اکتورهای حرفه‌ای دلیل این امتیاز بالا هستند.

داستان بازی: اهریمنی سپید در کشور مازندران، طلسمی وحشتناک ایجاد کرده است و تمام یاران را اسیر و نابینا کرده است .برای رهایی باید پا به راهی گذاشت پر از وحشت که اجنه مانع رسیدن هستند ،راهی که گرچه که کوتاه‌ترین راه‌هاست، هر قدمش موجب مرگ و فناست، راه پر از پیچ و چنین و چنان ، هفت خطر،هفت طلسم، هفت خان!

آدرس دقیق: تهران، یادگار امام جنوب، خیابان دامپزشکی-تقاطع ٢١متری جى

اتاق فرار استیلا

این اتاق فرار با ژانر مهیج و وحشت آور در جنت آباد تهران واقع شده است. درجه سختی بازی ۹ از ۱۰ است که یعنی با یک بازی دشوار روبرو هستید. برای استارت بازی به ۴ تا ۸ نفر هم گروهی نیاز دارید. مجموعه ۹۰ دقیقه برای اتمام بازی به شما و گروهتان زمان خواهد داد.

بازیکنان امتیاز ۹.۶ از ۱۰ را در وبسایت تایم فورفان به این اتاق فرار داده‌اند. دکور طبیعی، سناریوی جذاب و تمیز، معماهای یونیک و مرتبط با داستان و اکتورهای متفاوت و دقیق دلیل این امتیاز بالا هستند.

داستان بازی: دانشجویان ترم آخر پرفسور معتمدی هستید ، حدودا یک سال میگذره که از انجام پروژه شبیه سازی پرفسور اطلاع دارید ، بعد از مدت‌ها برای دیدار پرفسور به آزمایشگاه شخصی ایشان می‌روید…

آدرس دقیق: تهران، جنت آباد، جنت آباد مرکزی، خیابان رجب صلاحی، کوچه شاهد ۳

بهترین اتاق فرارهای کرج

کرج نیز مانند تهران، اتاق فرارهای بسیار با کیفیت و زیادی دارد! اما ما اینجا برایتان بهترین‌ها را در لیست زیر معرفی خواهیم کرد.

برای مشاهده و رزرو تمامی اتاق فرارهای کرج اینجا کلیک کنید.

اتاق فرار اختیار

اتاق فرار اختیار، یک بازی در ژانر مهیج، دلهره‌آور و تخیلی است که درجه سختی آن ۱۰ از ۱۰ است! یعنی این که این بازی بسیار دشوار است! برای همین احتمالا مناسب گروه‌های مبتدی نیست و شما باید حداقل تجربه ۱۰ اتاق فرار را داشته باشید.

برای شروع این بازی به یک گروه ۴ تا ۷ نفره احتیاج دارید. ۱۲۰ دقیقه هم زمان دارید تا معماها را حل کنید و بازی را به اتمام برسانید. این اتاق فرار در بلوار باغستان کرج قرار دارد.

کاربران تایم فورفان به این اتاق فرار امتیاز ۹.۶ از ۱۰ را داده‌اند. این نشان می‌دهد که بازیکنان روی هم رفته رضایت بالایی از این اتاق فرار دارند. از نظرات درج شده بر روی وبسایت، می‌توان فهمید که کاربران از سناریو، برخورد پرسنل، سطح معماها، سطح هیجان و دکور بازی بسیار راضی بوده‌اند.

داستان بازی: “چند ماه از اون فاجعه لعنتی می‌گذره. واقعاً فکرشم نمی‌کردیم که «هِنسِل» انقدر احمق باشه! تیم‌های جستجوی حیات با تمام امکانات و تجهیزات چند هفته‌اس که دست‌خالی برمی‌گردن و دوشنبه هفته گذشته سازمان ملل به صورت رسمی مرگ قطعی حیات در نیمی از کره زمین رو تایید کرد.

بعضی شب‌ها با خودمون فکر می‌کنیم اگر این پروژه رو خود ناسا پیش می‌برد، شاید می‌تونست جلوی برخورد شهاب‌سنگ رو بدون تلفات بگیره. هرج و مرج و ناآرامی همه‌جا رو برداشته، سر منابع نفتی، که حالا دوباره اهمیت پیدا کرده، جنگ‌های محلی درگرفته. خطر جنگ جهانی سوم رو بیخ گوشمون احساس می‌کنیم…

فردا راس ساعت ۸ صبح قراره به سمت سیگنال «نامیرا» بریم. تنها سیگنال ناشناخته از نیمه نابود شده زمین که خوشبختانه تا امروز قطع نشده. امیدواریم حداقل بتونیم آدم‌های زنده پیدا کنیم…

آدرس دقیق: کرج، بلوار باغستان، نبش بوستان هفتم اتاق فرار میز روم

اتاق فرار گلیچ

اتاق فرار گلیچ یک بازی در ژانر تخیلی و مهیج است که در شاهین ویلای کرج واقع شده است. با درجه‌ی سختی ۹ از ۱۰ می‌توان گفت که با یک بازی دشوار روبرو هستید که مرد جنگ می‌طلبد. برای شروع بازی باید یک گروه ۴ تا ۹ نفره داشته باشید و ۱۰۰ دقیقه هم برای تکمیل معماها و اتمام بازی فرصت دارید.

امتیاز این بازی از نظر کاربران تایم فورفان، ۹.۸ از ۱۰ است. بازیکنان اعلام کرده‌اند که رفتار پرسنل، طراحی دکور، سناریو، و سطح هیجان بازی بسیار راضی بوده‌اند.

داستان بازی: چقدر دوست داری واقعی باشه ؟ همیشه به این فکر میکردی که دنیای گیم و کنسول های بازی با چه سرعتی داره پیشرفت میکنه …! چی میشه اگه یروز بتونی وارد یک بازی کامپیوتری بشی و هیجان و ترس بازی هارو بصورت کاملا واقعی تجربه کنی !!! اصلا کاراکتر های دنیای بازی های کامپیوتری تو دنیای واقعی چجوری ان !!!؟

وقتی مشغول وبگردی بودی متوجه شدی یک کنسول بازی ساخت کمپانی زاروکس واقع در کشور چین وارد ایران شده و همچین تجربه ی شگفت انگیزی رو ممکن کرده !!! با دوستان گیمرت تیکت تهیه میکنید و بعنوان اولین نفر ها راهی میشید که نسخه آلفای این بازی رو تجربه کنید…!

آدرس دقیق: کرج، شاهین ویلا، میدان باهنر،بلوار باهنر(لاین کندرو)،نبش گلستان ۱

اتاق فرار سانفرانسیسکو

این اتاق فرار که در محله جهانشهر کرج قرار دارد، اتاق فراری در ژانر مهیج و تئاتر تعاملی است. درجه سختی این بازی ۹ از ۱۰ است. این یعنی برای انجام این بازی بهتر است کمی تجربه در اتاق فرار داشته باشید. برای شروع باید گروهی بین ۴ تا ۸ نفر داشته باشید. برای اتمام و تکمیل بازی نیز ۹۰ دقیقه وقت خواهید داشت.

این اتاق فرار امتیاز بالای ۹.۷ از ۱۰ را از کاربران تایم فورفان دریافت کرده است. بازیکنان به شدت از دکور و فضاسازی، سناریوی دقیق و دارای هیجان، معماهای جالب و روان و تعداد بالا و اکت خوب اکتورها اکتورها ابراز رضایت کرده‌اند.

داستان بازی: ۲۱ مارس سانفرانسیسکو انتهای خیابان بیست و چهارم…

آدرس دقیق: کرج، جهانشهر، بلوار مولانا بلوار ایزدیار خیابان حافظ بعد از مجموعه ورزشی سیدالشهدا

سخن آخر

اگر به دنبال یک اتاق فرار عالی در تهران و کرج هستید، وبسایت تایم فورفان را فراموش نکنید! برای اینکه بتوانید مطمئن باشید اتاق فراری که انتخاب می‌کنید از لحاظ کیفیت چیزی کم ندارد، سایت تایم فور فان برایتان سنگ تمام گذاشته! علاوه بر تمام جزییات بازی، شما به نظرات کامل کاربران نیز دسترسی دارید!

در تایم فور فان هر آنچه برای انتخاب و رزرو آنلاین یک اتاق فرار نیاز دارید، در اختیار شماست!

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.