بمب داخل خود باشگاه استقلال ترکیده است - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 79805
  پرینتخانه » اخبار, ورزشی تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱:۲۴ |
فتح الله زاده:

بمب داخل خود باشگاه استقلال ترکیده است

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص مسائل مختلف صحبت‌هایی را مطرح کرد.
بمب داخل خود باشگاه استقلال ترکیده است

علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص رفت و برگشتش به باشگاه استقلال اظهار داشت: فکر می‌کنم پنجمین بار بود. واقعیت این است که آدم خسته می‌شود. کلی تلاش می‌کنیم باشگاه به جایی که می‌رسد ۱۰ آدم پیدا می‌شود. می‌آیند. ما می‌رویم. آخرین بازی که رفتم ۱۰ میلیارد بدهی رفت اما کمپ ناصر حجازی را ساختم. الان هزار میلیارد قیمت گذاشته‌اند. کسی این را ندید.

وی افزود: الان کسانی که می‌گویند ما آمدیم باشگاه بدهی نخواهد داشت و ما پول می‌آوریم. یکی هست که همیشه ۳۰۰ میلیارد را زده پشت در اتاق کارش می‌گوید بیایم این پول را می‌آورم. اگر شما ۳۰۰ میلیارد دارید بیاورید من خودم پس می‌دهم! از وزیر خواهش می‌کنم شما را قرار بدهد. همین آدم ۲۰۰ میلیارد بدهی آورده است. مقطعی مسئولیت داشتند.

مدیرعامل استقلال گفت: باید کارنامه‌ها را رسیدگی کرد. بعضی واقعاً پررو هستند. آنهایی که جرات دارند و می‌توانند مناظره کنند با علی! هرکسی حرفی دارد حاضرم رو در رو صحبت کنیم. فضا بسیار بد شده است. ۱۰ سال است رفته‌ام. ببینید چقدر بی‌انصافی است. الان آمده‌ام، حرف رئیس خصوصی‌سازی است که ۲۴۰ میلیارد تخلف داریم. بعد بگویید مردم ۴۰۰ هکتار زمین گرفتم. کجاست؟ با جاهایی که گفتند تماس گرفتند مدیرش گفت اصلا چنین صحبتی نکردیم.

وی افزود: گفتند ما اصلا چنینی قراردادی نبستیم. ۴۰۰ هکتار پیشکس، شما ۴۰۰ متر را به ما نشان بدهید. به شعور هوادار توهین نکنید. من سوال پرسیدم گفتم شما آنجایی که می گویند را قبول کردید؟ می گویند نه اصلا جای این نبوده، در حالیکه من با وزیر صحبت کردم و جای خوبی را گفتم و وزیر گفت انجام می دهم. وزیر زحمت کشیده و با کمک قربان زاده پول گرفتیم. ۴۰۰ میلیارد به همراه ۱۵۰ میلیارد وام گرفتیم. ۷۰۰ میلیارد هزینه کردیم که نمی دانم چه شده است. نه مربی پول دارد نه بازیکن پول گرفته، به هتل بدهکاریم. کسی که می گوید من به اوج می رسانم سروته می بیند. ما در ته چاه هستیم.

فتح الله زاده تصریح کرد: این را نمی گویم که هوادار ناامید شود. اول خدا بعد به پشتوانه هواداران من یکی یکی همه این مشکلات را رد می کنم. این توان در من هست و تا به حال هم رد کردیم. کسی که می گفت هزار میلیارد می آورد، هزار میلیارد بدهی آورده، الان ما ۷۰۰ میلیارد خرج کردیم، ۶۰۰ میلیارد هم تعهد کرده اند من باید بدهم. صدایم در نمی آید. نجابت به خرج می دهم ولی این باعث نمی شود ما را مسخره کنید.

مدیرعامل استقلال گفت: می گوید ۹ سال بمب می ترکانم. بمب ترکاندن هنر می خواهد. بمب ترکاندم فرهاد مجیدی، نکونام، رحمتی و خسرو آمده، فوق ستاره تیم رقیب هاشمی نسب آمده، بله شما هم ببمب ترکاندید در خود باشگاه ترکیده؛ هزار میلیارد بدهی! این حرف ها زشت است. می گوید ما ۹ سال ما نبودیم امسال قهرمان شدیم. تیم را مددی بست قهرمان شد. بله من ۹ سال نبودم قهرمان نشده است. شما از آنطرف ببینید. ۹ سال بودم ۸ قهرمانی آوردم. به مردم آدرس غلط ندهیم. از روزی که آمدم بدهی می دهم. ۱۰۰ چک این آقایان را پرداخت کردم.

فتح الله زاده افزود: جالب است، آقایی که در هیات مدیره ماست. ۴ چک ما که برای فرهاد، صادقی و حنیف بود و از زمان من مانده، ما آمدیم ۱۷ میلیارد را ۵ میلیارد گرفتیم رفته در وزات ورزش پخش می کند که فتح الله زاده چک ها خودش را گرفته، آن نامردی که خبر را به شما داده چک ها را هم بگوید ببینیم کدام چک را من دادم؟ الان ۲۱ میلیارد چک دستم است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا مشخص نیست این ۷۰۰ میلیارد کجا هزینه شده، گفت: من که تازه آمده ام. باید صورت های مالی‌شان بیرون بیاید ببینم چه کردند. شما وقتی ۷۰۰ میلیارد خرج می کنید و ۶۰۰ میلیارد هم تعهد ایجاد می کنید، هزاروسیصد میلیارد می شود.

وی تصریح کرد: در این ۸۰-۷۰ سال باشگاه از تاج تا استقلال، همه مدیران جمع شویم هزار میلیارد خرج نکردیم. چگونه ۱۳۰۰ میلیارد پول جا به جا می شود؟ من نمی گویم کسی دزدی کرده خورده، مدیریت نشده، پول بیخودی هزینه شده است. چگونه پول آوردید که هتل به من زنگ زد گفت امشب نمی گذاریم ساپینتو به اینجا بیاد. طلبش ۲ میلیارد بود. ۲ میلیارد هم نتوانستید آنجا بدهید بعد دم از هزار میلیارد می زنید؟ شعار ندهیم.

فتح الله زاده با اشاره به انتصاب برخی افراد ادامه داد: در تهران ماساژور یا خدمات نداریم که ۵ نفر از شهرستان بیاوریم و فقط ماهی ۱۳۰ میلیون هزینه هتل شان را بدهیم؟ برای چه؟ پول اینطور خرج می شود که کم می آوریم. ۵ اتاق داشتیم که هرکدام ۱۳۰ میلیون فقط پول هتل شان است. پول خشک شویی ۳-۲ میلیون این ها به کنار! فردی آمده می گوید من راننده فلانی هستم بگویید حقوق من را بدهند. خنده ام گرفت. گفتم چقدر می گیری؟ مگر فلانی راننده هم دارد؟! گفت بله، ۲۵ میلیون حقوق می گیرم. گفتم شما دیگر از این ماه نیا، به فلانی بگو فتح الله زاده می گوید من خودم رانندگی شما را می کنم ۲۵ میلیون را به من بدهید! من با بیست و اندی سال مدیریت ۲۵ میلیون حقوق نمی گیرم، شما راننده یک فرد رده سوم باشگاه ۲۵ میلیون حقوق می گیری؟

وی افزود: این پول ها ما را نبود می کند. به کسی توهین نمی کنیم. نجابت می کنیم. بعد می گوید من مثل آقایان نیستم از این برنامه به آن برنامه، این دوست ما متاسفانه دچار توهم شده، گفتند بیا در شرکت بورسی کار کن، فکر کرده شرکت بورسی یعنی شرکت بوس! آمده در آن برنامه به این و آن بوس می دهد! اگر اینطور است من هم به همه بوس می دهم کسی پول نگیرد! این کارها زشت است. باز هم خودم را کنترل می کنم ولی یکبار دیگر حرف های بی ربط و بیخود گفته شود من هم خیلی چیزهای دیگر را می گویم.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.