برای کاریابی در خارج از ایران چه راهی می‌شناسید؟ - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 76628
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱ |

برای کاریابی در خارج از ایران چه راهی می‌شناسید؟

یافتن شغل در کشوری دیگر که نه با زبان آن آشنایی کامل دارید و نه قوانین، رسوم و آداب آن را می‌شناسید می‌تواند مانند یک معمای لاینحل و پیچیده به نظر برسد. کاریابی در خارج از ایران یکی از معضلاتی است که همه مهاجران با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند. اگر شما هم در پی این هستید پس از مهاجرت بتوانید برای امرار معاش خود راهی پیدا کنید، نباید این مقاله را از دست بدهید‌.
برای کاریابی در خارج از ایران چه راهی می‌شناسید؟

یافتن شغل در کشوری دیگر که نه با زبان آن آشنایی کامل دارید و نه قوانین، رسوم و آداب آن را می‌شناسید می‌تواند مانند یک معمای لاینحل و پیچیده به نظر برسد. کاریابی در خارج از ایران یکی از معضلاتی است که همه مهاجران با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند. اگر شما هم در پی این هستید پس از مهاجرت بتوانید برای امرار معاش خود راهی پیدا کنید، نباید این مقاله را از دست بدهید‌.

شاید تابه‌حال مطلبی در مورد مؤسسات کاریابی بین‌المللی نشنیده باشید. این آژانس‌ها به شما کمک می‌کنند تا بتوانید به بهترین شکل برای کسب درآمد پس از مهاجرت برنامه‌ریزی کرده و این مشکل را حل کنید. مؤسسه کاریابی بین‌المللی کاربین با داشتن مجوز رسمی از وزارت کار تضمین می‌کند پس از استقرار در کشور موردنظر می‌توانید مشغول به کار شوید یا حتی به‌واسطه شغلی که ‌پیدا می‌کنید، مجوز اخذ اقامت خود را به دست خواهید آورد. با ما باشید تا اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید.

کاریابی بین المللی کاربین

مؤسسات کاریابی چه می‌کنند؟

شما با مؤسسات کاریابی به‌صورت کلی آشنایی دارید؛ اما جالب است بدانید آژانس‌های استخدامی نیز وجود دارند که با زیر پا گذاشتن مرزها، همین خدمات را در قالبی بسیار گسترده‌تر برایتان انجام می‌دهند. آن‌ها می‌توانند دست شما را در دست کارفرمای بین‌المللی بگذارند و به‌این‌ترتیب شما را صاحب شغل کنند. وظیفه آن‌ها این است که مهارت‌ها و تجربه‌های شما را بررسی کرده و از فیلتر رد کنند.

از طرف دیگر شرکت‌ها و سازمان‌هایی را می‌شناسند که نیازمند نیروی کاربلد و متخصص هستند. درست است همه این مؤسسات حرفه‌ای نیستند؛ اما مجموعه‌هایی مانند کاربین یکی از اصلی‌ترین آژانس‌های کاریابی در خارج از ایران است که می‌توانید به آن مراجعه کنید. به سایت karbinco.com سری بزنید تا از نزدیک همه چیز را با چشمان خودتان ببینید.

برای شمایی که اهل حساب و کتاب هستید

نمی‌توان بی‌گدار به آب زد. قطعاً باید بدانید که چه انتظاری از این مجموعه‌ها، علی‌الخصوص مؤسسه کاربین، باید داشته باشید تا بتوانید با خیال راحت به آن‌ها مراجعه کنید. مؤسسات کاریابی دو سر سود هستند. هم کارمندان و هم کارفرمایان می‌توانند روی این آژانس‌ها حساب باز کنند؛ اما از همه بیشتر افرادی می‌توانند از مراجعه به این مرکز بهره ببرند که به دنبال کاریابی در خارج از ایران هستند.

آنچه در ادامه برای شما ذکر می‌کنیم تنها چند مزیت کوچک است که کاربینی‌ها برای شما به ارمغان می‌آورند. کافی است با شماره ۰۲۱۲۸۱۱۱۱۰۷ تماس بگیرید تا مطمئن شوید که متخصصان این مجموعه می‌توانند به شما کمک کنند.

بهترین شغل را انتخاب کنید

یکی از مزایای کمک‌گرفتن از مؤسسه کاریابی کاربین این است که با کمپانی‌های بزرگ استخدامی همکاری انحصاری دارد؛ به همین دلیل آن‌ها این امکان را دارند درصورتی‌که امکانات و تجارب اجازه دهد چندین فایل شغلی پیشنهادی را برای شما بگشایند. به کمک این مؤسسات می‌توانید برای چندین شرکت یا سازمان پیشنهاد همکاری خود را ارسال کنید و به‌این‌ترتیب شانس خود را برای یافتن شغل مناسب افزایش دهید.

همراه با قوانین باشید

استخدام بدون آشنایی با قوانین و آداب‌ورسوم کمی غیرمنطقی است. برخی مواقع حتی با داشتن تجربه و مهارت کافی، ممکن است قوانین با اشتغال شما در حرفه‌ای خاص همراهی نداشته باشد. کمک‌گرفتن از آژانس‌های بین‌المللی کاریابی به این معنا است که نه‌تنها شغل مناسب را پیدا می‌کنید، بلکه در اخذ مجوزهایی مانند ویزا یا امور اداری نیز به درهای بسته نخواهید خورد. به‌این‌ترتیب شما تنها می‌توانید بر روی کار خود تمرکز کنید.

کارآموزی در کنار کاریابی

یکی از خدمات مؤسسات کاریابی، چه داخلی و چه خارجی، این است حتی اگر تخصص خاصی ندارید، برای شما گزینه‌هایی را پیدا می‌کنند که قبل از اشتغال، به شما حرفه مورد نظر را بیاموزند. شما می‌توانید استخدام به‌عنوان کارآموز را نیز در میان پیشنهادهای خود داشته باشید. این گزینه‌ها به شما امکان می‌دهند هم کار کنید و هم بر تجربه و سطح مهارت خود بیفزایید. به‌این‌ترتیب حتی اگر در شغلی که مؤسسه برای شما در نظر گرفت استخدام نشوید، باز هم می‌توانید روی کسب تجربه خود حساب ویژه‌ای باز کنید.

کاریابی خارج از ایران

آژانس‌ها چه مراحلی را برای شما طی می‌کنند؟

زمانی که تصمیم دارید شغلی را در خارج از کشور پیدا کنید، باید مراحل مختلفی را طی کنید. مؤسسات کاریابی می‌توانند این گام‌ها را برای شما طی کنند و شما را زودتر به شغل موردعلاقه برسانند. آن‌ها با کمک شبکه‌های گسترده‌ای که دارند قادر هستند بهترین مکان را که متناسب با حرفه و تجربه‌ای است که دارید، پیدا کرده و شما را به آن‌ها معرفی کنند؛ اما این مراحل کدام‌اند؟ بیایید با هم این مراحل را بررسی کنیم.

کشور مقصد را بشناسید

هر کشور قوانین خاص خود را دارد که گاه همین مقررات مانع از اشتغال شما در آن منطقه می‌شود. آشنایی با قوانین یکی از مواردی است که به مؤسسات کاریابی این امکان را می‌دهد تا بهترین کشوری را برای شما انتخاب کنند که در آن می‌توانید بیشترین پیشرفت را داشته باشید. آشنایی با مالیات، دستمزدها، مستمری بازنشستگی، بیمه یا هر قانون دیگری که در کاریابی در خارج از ایران بتواند مؤثر باشد، می‌تواند منجر به حذف برخی از گزینه‌ها یا بازکردن فایل‌های جدیدی شود که شاید خودتان از آن خبر نداشتید.

 وقت بررسی شرایط شما است

یکی از کارهایی که مؤسسات خارجی باید انجام دهند این است که بررسی کنند شما چه شرایط، امکانات و محدودیت‌هایی دارید؟ آن‌ها مهارت‌های شما را ارزیابی می‌کنند تا دریابند در کدام حوزه تخصص کافی دارید. پس از آن باید بدانند که تجربه شما در کدام یک از این حوزه‌ها بیشتر است؟ براین‌اساس می‌توانند بهترین کشور را به شما پیشنهاد دهند.

البته این در صورتی است که شما خودتان کشور خاصی را مدنظر نداشته باشید؛ در غیر این صورت آن‌ها بررسی می‌کنند کدام یکی از تجارب و مهارت‌های شما در کشور مقصد خواهان بیشتری دارد. به‌این‌ترتیب می‌توانید بر روی حرفه و شغل موردنظر بیشتر تمرکز کنید.

گزینه‌ها را دسته‌بندی کنید

مؤسسات کاریابی در خارج از ایران با فهمیدن این مطلب که شما بیشتر در کدام حوزه می‌توانید پیشرفت کنید، موارد متعددی را بررسی و به شما پیشنهاد می‌دهند. بهتر است چندین شغل را بررسی کنید و در دستور کار خود قرار دهید. ممکن است برخی از این شرکت‌ها یا سازمان‌ها شما را نپذیرند؛ پس عاقلانه این است همیشه موردی وجود داشته باشد که بتوان به‌عنوان گزینه بعدی روی آن حساب کرد.

کدام مدارک موردنیاز است؟

زمانی که از میان گزینه‌ها بهترین را انتخاب کردید باید بدانید چه مدارکی موردنیاز است تا برای شرکت موردنظر ارسال کنید. این مدارک بسته به نیاز سازمانی که قرار است در آن استخدام شوید، می‌توانند متفاوت باشند. مؤسسه کاریابی کاربین این مورد را بررسی می‌کند و از شما می‌خواهد مدارک را پس از تهیه در اختیار آن‌ها قرار دهید؛ پس از ارسال اسناد باید منتظر پاسخ سازمان موردنظر باشید.

گاه ممکن است برای مصاحبه شغلی از شما دعوت شود و مجبور باشید به همان منطقه یا کشور ثالث سفر کنید. مؤسسات مختلف کاریابی این امر را با تدارک دیدن مراحل دریافت ویزا برای شما آسان می‌کنند. رزرو هتل و مکاتبه با سازمان موردنظر می‌تواند از مواردی باشد که این مؤسسات برای شما انجام می‌دهد. چنانچه در مصاحبه موفق شدید، باید مراحل دیگر برای اخذ مجوز اقامت یا مواردی ازاین‌دست را بررسی کنید. اگر جواب سازمان به شما منفی بود، برای استخدام در گزینه بعدی باید اقدام کنید.

مؤسسه کاربین را بیشتر بشناسید

شاید شما هم تا کنون در مورد مؤسسات کاریابی بین‌المللی چیزی نمی‌دانستید؛ اما باید بدانید مؤسسه کاربین در این زمینه تخصص کافی دارد. این مؤسسه نه‌تنها از وزارت کار مجوز فعالیت دارد، بلکه نماینده انحصاری بسیاری از کمپانی‌های معروفی است که در این حرفه اشتغال دارند. شما کافی است به آدرس تهران، ولنجک، خیابان سیزدهم، مجتمع تجاری گالریا ساختمان گالریا ساختمان شمالی طبقه اول واحد ۲ سری بزنید و برای کاریابی در خارج از ایران همین‌الان اقدام کنید.

مشاوره مهاجرت

همین‌الان استخدام شوید

البته برای استخدام باید مراحل متعددی را طی کنید؛ اما اگر تصمیم دارید تا به کشور دیگری مهاجرت کنید لازم است برای امرار معاش و کسب درآمد شغلی را برای خود انتخاب کنید. چه‌بهتر که قبل از رفتن و مهاجرت بدانید قرار است در کجا مشغول به کار شوید. برای این کار کافی است به مؤسسه کاریابی بین‌المللی کاربین سری بزنید و بهترین گزینه را که متناسب با شرایط، تجربه و دانش شما است، انتخاب کنید. کاریابی در خارج از ایران با این مؤسسه به‌سادگی خواندن همین مقاله است!

| منبع خبر : محتوا این متن تبلیغاتی بوده و توسط رسالت رد یا تایید نمی شود
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.