اهانت اخیر نشریه فرانسوی نشأت‌گرفته از جریان استکبار است - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 79783
  پرینتخانه » سیاسی, مطالب روزنامه تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۶:۳۸ |
محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت:

اهانت اخیر نشریه فرانسوی نشأت‌گرفته از جریان استکبار است

محمدرضا احمدی سنگری، نماینده مردم رشت و خمام و رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی در پی اهانت اخیر نشریه فرانسوی به مرجعیت، مقدسات و ارزش‌های دینی و ملی به خبرنگار «رسالت» عنوان کرد: هتاکی نشریه فرانسوی بیانگر کینه و نفرت نسبت به ارزش‌های انقلاب است.
اهانت اخیر نشریه فرانسوی نشأت‌گرفته از جریان استکبار است

گروه سیاسی 
محمدرضا احمدی سنگری، نماینده مردم رشت و خمام و رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی در پی اهانت اخیر نشریه فرانسوی به مرجعیت، مقدسات و ارزش‌های دینی و ملی به خبرنگار «رسالت» عنوان کرد: هتاکی نشریه فرانسوی بیانگر کینه و نفرت نسبت به ارزش‌های انقلاب است. این افراد خود به دنبال ارزش نیستند و اعتباری نیز ندارند اما همواره مدعی ارزش و مبنای حقوقی می‌شوند. مدعیان ارزش بهتر است تا در ابتدا شرایط داخلی فرانسه و رفتار رهبران، نخست‌وزیر و رئیس‌جمهور خود را ببینند. بی‌شک واکاوی رفتار مسئولان فرانسوی خود گواه همه‌چیز خواهد بود. در این کشور به بدترین شکل ممکن با مردم برخورد می‌شود. این در حالی است که در کشور ایران، رهبر معظم انقلاب اسلامی تمام زندگی خود را وقف مردم و جوانان کشور کرده است. ایشان نسبت به جوانانی که اعتراض دارند، پدرانه برخورد می‌کنند و دختران کم حجاب و افرادی که چه‌بسا هنجارشکنی داشتند را فرزند خود و انقلاب خطاب کردند. بی‌شک در چنین شرایطی کینه فرانسوی‌ها افزایش پیدا می‌کند و می‌کوشند تا اوج فلاکت خود و حسادت خود را نشان دهند.  وی افزود: اهانت اخیر نشریه فرانسوی به مرجعیت، مقدسات و ارزش‌های دینی و ملی نشئت‌گرفته از جریان استکبار و قدرت‌های پوشالی است. آن‌هایی که اکنون بیش از هر زمان دیگری درمانده شده‌اند و نمی‌دانند که باید چه کنند. ازاین‌رو مرجعیت، مقدسات و ارزش‌های دینی و ملی را هدف می‌گیرند و اهانت می‌کنند. 
نماینده مردم رشت و خمام در‌ مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: بزرگی و محبوبیت رهبر انقلاب بر همگان آشکار است و  اهانت نشریه فرانسوی این محبوبیت را بیش‌ازپیش نمایان می‌کند. علاقه‌مندی به رهبرمعظم انقلاب اسلامی نه‌تنها در کشور ایران بلکه در تمامی نقاط دنیا و برخی کشورهای اروپایی نیز دیده می‌شود.
رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان همچنین خاطرنشان کرد: در اوایل جریان اغتشاشات، دو تن از افسران اطلاعاتی فرانسه دستگیر شدند. این افراد به سبب بزدلی بسیار خود در لحظه نخست دستگیری، بلافاصله اعتراف کردند و عنوان داشتند که باهدف براندازی وارد کشور‌ شده‌اند. این افراد و مدیرانشان به‌قدری نادان هستند که در پوشش سندیکا وارد کشور شدند و آرزویی محال در سر پروراندند. 
او در‌پایان این گفت‌وگو متذکر شد: جمهوری اسلامی ایران کشوری مقتدر است و مردمانش دوستداران  مرجعیت، مقدسات و ارزش‌های دینی و ملی می‌باشند. بنابراین با هر اهانت، مردم بیش‌ازپیش وفاداری خود به‌نظام و علاقه‌مندی خود را نشان خواهند داد.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.