امضای کسب و کار خود را دریافت کنید - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 60703
  پرینتخانه » اخبار دیگران تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۹:۰۹ |

امضای کسب و کار خود را دریافت کنید

مهر فوری امروزه یکی از نیاز های هر کسب و کاری به شمار میرود و یک مهرر خوب میتواند بر اعتبار کسب و کار بیفزاید. تهیه یک مهر مناسب برای کسب و کار شما میتواند نامه نگاری های شما را با ارزش تر نماید و جلوه ای دیگر به کسب و کار شما بیفزاید.
امضای کسب و کار خود را دریافت کنید

مهر فوری امروزه یکی از نیاز های هر کسب و کاری به شمار میرود و یک مهرر خوب میتواند بر اعتبار کسب و کار بیفزاید. تهیه یک مهر مناسب برای کسب و کار شما میتواند نامه نگاری های شما را با ارزش تر نماید و جلوه ای دیگر به کسب و کار شما بیفزاید. مهر فوری گونه ای از مهر ااست که به کمک آن میتوانید در زمانی اندک حجم بسیاری از اسناد ررا به وااسطه آن مهرر کنید و نیازی نیست همانند هر دفعه مهر را در جوهر فرو برید.

مهر فوری چیست؟

به عبارت ساده، مهر های فوری، مهرهای برتر ما هستند. مهر های فوری بهترین کیفیت را ایجاد می کنند. آنها جوهر را در خود بدنه مهر نگه می دارند. این بدان معناست که طرح‌های شما غنی‌ترین رنگ و تمیزترین لبه‌ها را در مقایسه با مهرهای خود جوهر یا دسته چوبی دارند. آنها نسخه لوکس یک مهر لاستیکی هستند که از نحوه ساخت آن شروع می شود. یک مهر خودکار از ابتدا تا انتها در چند دقیقه ساخته می شود، در حالی که مهر فوری شما کمی بیشتر طول می کشد و یک فرآیند دقیق تر است. چرا اینطور است؟ از آنجا که درست مانند هر محصول با کیفیت دیگری، ساخت یک تمبر با کیفیت بالا یک فرآیند سریع و فوری نیست. این به این دلیل است که مهر های فوری به زمان اولیه برای آماده سازی قالب لاستیکی به نام “فلشینگ” نیاز دارند. فلاش زدن یک قالب مهر فوری به تنهایی می تواند تا ۳ ساعت طول بکشد و این شامل طراحی و ساخت بدنه نمی شود.

بنابراین، هنگام استفاده از مهر خود متوجه چه تفاوت هایی خواهید شد؟

اولین تفاوتی که متوجه خواهید شد در دستگاه و نحوه کار مهر شما است. از آنجایی که آنها جوهر را در داخل نگه می دارند، تنها زمانی که جوهر تمبر خود را می بینید زمانی است که از قبل روی سطح شما باشد. در یک مهر خود جوهر، پد جوهر با قالب کار می کند تا اثری از خود به جا بگذارد، سپس به داخل بدنه مهر باز می گردد. یک مهر فوری نیز نسبت به پسر عموی خود جوهر خود ساکت تر است و با درپوش مهر عرضه می شود تا جوهر شما به مرور زمان خشک نشود. آخرین تفاوت زمان استفاده است. مهر فوری به بالاترین سطح جزئیات می رسند. مهر های فوری بالاترین کیفیت را به جا می گذارند. در واقع، حتی ممکن است به نظر برسد که به جای مهر، بر روی کاغذ، دستمال و غیره شما چاپ شده است. ما اغلب مهر های فوری را برای مهر های لوگوی سفارشی پیشنهاد می کنیم زیرا تأثیر بسیار خوبی بر جای می گذارد. اگر لوگوی شما پیچیده است، یک مهر فوری قطعاً برای شما مهر است زیرا می تواند به بهترین جزئیات آثار هنری شما دست یابد. بهترین چیز در مورد یک تمبر از قبل جوهر شده این است که برای حدود ۵۰۰۰۰ نمایش دوام می آورد. تبدیل آن به یک سرمایه گذاری عالی برای کسب و کار شماست.

در مورد تمبر از قبل جوهر شده، مهم است که توجه داشته باشید که جوهر مجدد به اندازه مهر فوری شما ساده است. برای جوهر زدن مجدد تمبر از قبل جوهر شده خود باید:

 1. درپوش بالایی را بردارید
 2. چند قطره جوهر پر کردن مجدد اضافه کنید (مقدار بستگی به مدل تمبر شما دارد)

مهم است که توجه داشته باشید که باید از پر کردن مجدد جوهر مناسب برای مهر از قبل جوهر شده خود استفاده کنید. استفاده از جوهر نامناسب می تواند به مهر شما آسیب برساند.

اکنون که از مزایای مهرهای از پیش جوهر شده مطلع شدید، بیایید به چند کاربرد خوب آنها نگاه کنیم.

برای لوگو، آدرس، مهر امضا و موارد دیگر

همانطور که اشاره کردیم، بسیاری از مشتریان ما هنگام سفارش مهر فوری سفارشی خود، یک مهر از قبل جوهر شده را انتخاب می کنند ، اما آنها همچنین مهرهای امضایی خوبی برای به جا گذاشتن آثار واضح می سازند. اگر عاشق ارسال نامه هستید، یک مهر آدرس فوری ایده خوبی است زیرا می توانید آدرس پاکت های خود را با مهر آدرس مورد علاقه خود برای سال های آینده برگردانید! هنگام انتخاب مهری که برای شما مناسب است، مزایای مهر فوری را در نظر بگیرید، اما همچنین به این فکر کنید که چگونه از مهر خود استفاده می کنید تا مطمئن شوید که بهترین را برای هدف مورد نظر خود دریافت می کنید.

مهر مناسی خود را از کجا دریافت نماییم؟

ما همه مهر ها را در فهامند دوست داریم، به همین دلیل است که در سالهای گذشته مأموریت خود را برای ارائه هر نوع تمبر یا لوازم جانبی مهر که احتمالاً می خواهید ارائه کرده ایم! ما هر روز انواع تمبرهای مختلف را برای طیف وسیعی از مشتریان مختلف از گوشه و کنار کشور تولید می کنیم. از مهرهای آدرس برای ارسال نامه زیبای شما، تا مهرهای صنایع دستی و احساسی که برای ثبت اسکرپ یا سایر پروژه های DIY عالی هستند. ما مهرهای لوگو را برای برندسازی مقرون به صرفه کسب و کار کوچک شما می سازیم و… خوب، این فهرست همچنان ادامه دارد.

ما می دانیم که نیازهای هر مشتری منحصر به فرد است، بنابراین تقریباً هر مهر لاستیکی را در چند نوع مختلف مانند دسته چوبی، خود جوهرکاری و جوهر کاری شده ارائه می دهیم، بنابراین شما همیشه دقیقاً همان چیزی را که می خواهید به دست خواهید آورد.


مهرهای لاستیکی

تمبرهای لاستیکی از اواسط دهه ۱۸۰۰ وجود داشته اند، اما مدت طولانی تری در اشکال مختلف دیگر از جمله استفاده از خاک رس، چوب، پوست حیوانات و فلزات وجود داشته اند. مهرهای لاستیکی امروزی معمولاً بر روی دسته های چوبی یا پلاستیکی نصب می شوند. همچنین دارای یک پد تمبر جداگانه است که برای جوهر زدن مهر لاستیکی قبل از استفاده استفاده می شود. تمبرهای لاستیکی روشی بسیار مقرون به صرفه و سرگرم کننده برای مهر زدن به هر گفته یا تصویری است که ارزش تکرار دارد. تمبرهای لاستیکی معمولاً از جوهر مبتنی بر آب برای مهر زنی استفاده می کنند.

 • اقتصادی ترین راه حل
 • نیاز به استفاده از یک پد جوهر جداگانه دارد
 • کاملا قابل تنظیم
 • برداشت با کیفیت خوب

مهرهای اتوماتیک

اگر به طور مکرر اسنادی مانند مهر آدرس یا …. را روی چک ها مهر می کنید، بهترین انتخاب شما یک مهر خودکار است. این مهرهای راحت و بادوام دارای یک پد تعبیه شده در دستگاه هستند. آنها به اطراف می چرخانند و با هر حرکت مهر زدن به یک صفحه ضربه می زنند و قبل از اینکه مجبور به جوهر کاری مجدد شوند، هزاران اثر با کیفیت بالا به شما می دهند.

تمبرهای تاریخ شکل دیگری از مهرهای اتوماتیک هستند. اگر دائماً تاریخ ها را با دست روی اسناد می نویسید، ممکن است به آن نیاز داشته باشید، یک مهر تاریخ با جوهر خودکار سفارشی است. کپی سفارشی شما یک تاریخ قابل تغییر را احاطه کرده است که به شما ۱۲ سال تمبر بسیار تکراری با برداشت های منظم و تمیز می دهد. مناسب برای تمبرهای اسکن شده، دریافتی، پولی و ایمیلی که نیاز به تاریخ دارند.

تمبرهای خود جوهردار از جوهر مبتنی بر آب استفاده می کنند. استفاده از جوهرهای جایگزین به طور احتمالی به قالب و پد روی مهر آسیب می رساند.

 • بهترین برای مهر زنی با حجم بالا
 • به راحتی با فشار دادن به پایین کار می کند
 • بادوام برای مصارف صنعتی سنگین
 • هزاران اثر را قبل از نیاز به جوهرگذاری مجدد ایجاد می کند
 • فقط با جوهرهای مبتنی بر آب به راحتی دوباره جوهر می شود
 • برداشت های با کیفیت خوب

مهر های شماره گذاری

فهامند اندازه‌ها، سبک‌ها و مجموعه‌های مختلفی از مهرهای شماره‌گذاری را ارائه می‌کند که برای مهر کردن شماره‌های قطعه، شماره‌های لات و شماره سریال روی تقریباً هر چیزی عالی هستند. نوارهای قالبی ساخته شده از لاستیک با کیفیت بالا برای نگه داشتن تمام جوهرهای مخصوص خشک شدن سریع و خاص استفاده می شود. اگر به یک نوار خط تیره یا حروف در یک مکان خاص نیاز دارید، می‌توانیم باندها را برای پاسخگویی به نیازهای شما ترتیب دهیم. مهرهای شماره گذاری در مدل های خود جوهردار و غیر خود جوهردار موجود هستند.

 • باندهای شکل سهام از اعداد ۰ تا ۹ و نمادهای #، $، X، ۱/۴، ۱/۲، ۳/۴، .(دوره)، -(خط تیره) و /(اسلش جلو) تشکیل شده است.
 • تمبرهای شماره گذاری قابل جوهرسازی مجدد هستند و می توانند از جوهر پد تمبر معمولی یا جوهرهای خشک شونده سریع صنعتی استفاده کنند.
 • کارتریج های جوهر جایگزین موجود برای افزایش عمر مهر شما
 • کیفیت برداشت فوق العاده

سخن پایانی

با ارزشترین کار بعد راه اندازی یک شرکت ساخت مهر با اسم شرکت و مربوط به فعالیت آن است که به این علت تمامی قراردادها با مهر شرکت معتبر میشوند .طراحی مهر از اهمیت بالای برخوردار است شرکت فهامند تجربیات خود را در زمینه طراحی و ساخت مهر فوری  به صورت خلاصه در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. همین الان میتوانید با فهامند تماس حاصل کنید و مهر خود را تحویل بگیرید.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.