افراد با آ‌ی کیو بالا‌ در ۳۰ ثانیه کد را پیدا کنند - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 89358
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : ۰۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱:۰۰ |

افراد با آ‌ی کیو بالا‌ در ۳۰ ثانیه کد را پیدا کنند

IQ خود را تست کنید و کد را در کمتر از ۳۰ ثانیه پیدا کنید.
افراد با آ‌ی کیو بالا‌ در ۳۰ ثانیه کد را پیدا کنند

کد ۳ رقمی را از تصویری که دارای ۵ ترکیب اشتباه است، اما سرنخ می‌دهد، پیدا کنید. تست‌های منطق و تفکر به این دلیل محبوب هستند که ذهن شما را تحریک می‌کنند و در عین حال سرگرم می‌شوند. این چالش‌ها در شبکه‌های اجتماعی بسیار محبوب هستند و به همه اجازه می‌دهند تا توانایی خود را در حل مشکلات پیچیده نشان دهند. امروز ماموریت شما پیدا کردن کد برای حل معما است. ممکن است آسان به نظر برسد، اما یک چالش واقعی است! پس کمی وقت بگذارید تا تصویر را با دقت مشاهده کنید و سرنخ‌هایی را بیابید که به موفقیت شما کمک می‌کند! آیا برای انجام چالش آماده اید؟ پس بزن بریم!

رسیدن به چالش در چند دقیقه انجام نمی‌شود: شما باید مشاهده کنید و تمرکز کنید. برای یافتن کد ۳ رقمی صحیح، این قوانین را دنبال کنید: پس از هر ترکیب، نقاط رنگی قرار می‌گیرند. نقطه سفید به این معنی است که یکی از ارقام موجود نیست، نقطه زرد به این معنی است که یکی از ارقام موجود است، اما در کادر صحیح نیست و نقطه سبز به این معنی است که یکی از ارقام در کادر صحیح وجود دارد.

تست هوش

این نکات استدلال شما را راهنمایی می‌کند و به شما در یافتن کد کمک می‌کند. با این حال، همانطور که توسط نوار لغزنده دشواری در تصویر نشان داده شده است، این چالش از سطح دشواری برخوردار است. بنابراین، برای موفقیت در این پازل، فقط سعی کنید ترکیبات تصادفی را امتحان کنید.

شما باید نقاط رنگی چیده شده بعد از هر ترکیب را مشاهده کنید و از منطق خود برای یافتن کد استفاده کنید. توجه! نقاط رنگی به ترتیب اشتباهی قرار می‌گیرند. شما ۳۰ ثانیه فرصت دارید تا کد را پیدا کنید یا چالش را کامل کنید، پس مراقب باشید و تمرکز کنید! روح منطق برای حل معما‌های روز ضروری است. پازل‌ها برای تحریک مغز و بهبود مهارت‌های حل مسئله شما طراحی شده اند.

منطق می‌تواند به شما کمک کند اطلاعات را مرتب کنید و ارتباط بین مواردی را که برای یافتن کد صحیح ضروری هستند پیدا کنید. هرچه بیشتر از مغز خود استفاده کنید، قوی‌تر می‌شود و حل پازل آسان‌تر می‌شود. با آموزش ذهن منطقی خود، توانایی خود را برای تصمیم گیری و حل مشکلات سریعتر و کارآمدتر نیز بهبود می‌بخشید. با کار کردن با ذهن منطقی خود، قادر خواهید بود با تمام چالش‌هایی که بر سر راه شما قرار می‌گیرد، مقابله کنید و هر معمای روز را با موفقیت حل کنید!

پاسخ:

رمز روز را فاش کردیم. اعدادی که کد را تشکیل می‌دهند رنگی هستند. فراموش نکنید که برای یافتن راه حل به تصویر نگاه کنید! ما شما را تشویق می‌کنیم که پاسخ را در کمتر از ۳۰ ثانیه کشف کنید. برای کسانی که کد را پیدا کردند، به شما تبریک می‌گویم! ۴۵۱ است!

معما

|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.