اسرائیل حرکت خود به‌سوی سقوط را تسریع کرده است - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 80737
  پرینتخانه » بین الملل, مطالب روزنامه تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۶:۰۶ |
شیخ صهیب حبلی عضو ارشد علمای مقاومت در گفت‌و‌گو با «رسالت»:

اسرائیل حرکت خود به‌سوی سقوط را تسریع کرده است

عضو ارشد علمای مقاومت تأكيد کرد: رژیم صهیونیستی با جنایاتی که اخیرا در کرانه باختری و غزه مرتکب شده است، سرعت سقوط و اضمحلال خود را افزایش داده است.  شیخ صهیب حبلی در گفت و گو با «رسالت» اظهار داشت :« اقدام وقیحانه اخیر رژیم منحوس صهیونیستی در حمله به اردوگاه جنین  و اعلام آمادگی گسترده گروه‌های مقاومت برای پاسخ به جنایات تل آویو، فصل جدیدی را در منطقه آغاز کرده که قطعا بازنده مطلق آن رژیم اشغالگر قدس خواهد بود.
اسرائیل حرکت خود به‌سوی سقوط را تسریع کرده است
عضو ارشد علمای مقاومت تأكيد کرد: رژیم صهیونیستی با جنایاتی که اخیرا در کرانه باختری و غزه مرتکب شده است، سرعت سقوط و اضمحلال خود را افزایش داده است.  شیخ صهیب حبلی در گفت و گو با «رسالت» اظهار داشت :« اقدام وقیحانه اخیر رژیم منحوس صهیونیستی در حمله به اردوگاه جنین  و اعلام آمادگی گسترده گروه‌های مقاومت برای پاسخ به جنایات تل آویو، فصل جدیدی را در منطقه آغاز کرده که قطعا بازنده مطلق آن رژیم اشغالگر قدس خواهد بود.اگرچه مقامات صهیونیستی و نتانیاهو در صدد هستند تا با ایجاد منازعات منطقه ای، از شدت بحران‌های داخلی در اراضی اشغالی کاسته شود، اما آنها با این اقدامات سقوط و اضمحلال خود را تسریع کرده اند. » این عالم لبنانی افزود: « امروز صهیونیست‌ها بحران و ناکامی را در بالاترین حد ممکن حس
می کنند. آنها درداخل و خارج از اراضی اشغالی هم در رصدو هم در اقدام علیه جریانات مقاومت ناتوان و سردرگم عمل می کنند.درچنین شرایطی تقابل با مقاومت، بدترین گزینه برای نتانیاهوست که البته با انتخاب آن، باید در انتظار هزینه های جبران ناپذیر آن بنشیند.»
|
برچسب ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.