ارتقای قدرت موشکی و پهپادی در دستور کار هوافضای سپاه - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 90269
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۲ |

ارتقای قدرت موشکی و پهپادی در دستور کار هوافضای سپاه

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به قدرت موشکی و پهپادی این نیرو، تولید قدرت در سپاه را عنایت خدای متعال توصیف و تأکید کرد: تلاش می‌کنیم، قدرت موشکی و پهپادی خود را هر چه بیشتر ارتقاء دهیم.
ارتقای قدرت موشکی و پهپادی در دستور کار هوافضای سپاه

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان سپاه با اشاره به قدرت موشکی و پهپادی این نیرو، تولید قدرت در سپاه را عنایت خدای متعال توصیف و تأکید کرد: تلاش می‌کنیم تا قدرت موشکی و پهپادی خود را هر چه بیشتر ارتقاء دهیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ضمن مقایسه توان دفاعی ایران اسلامی در دوران جنگ تحمیلی با مقطع کنونی،گفت: یک روز دشمن در موضع آفندی بود و ما نگران پدافند بودیم؛ اما امروز ما در موضع آفندی هستیم و دشمنان ما به دنبال تکمیل شبکه پدافندی خود هستند.

وی افزود: امروز ابرقدرت‌ها که روزی ما با چند واسطه هم نمی‌توانستیم با آن‌ها صحبت کنیم درخواست خرید تجهیزات پیشرفته و پدافندی از ما دارند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه، با بیان اینکه امروز غرب به سرکردگی آمریکا و هم‌پیمانانش به مثابه دوتیغه قیچی عمل می‌کنند و قصد ضربه‌زدن به اقتصاد ما را دارند، خاطرنشان کرد: از این رو  ما باید تلاش کنیم مشکلات اقتصادی را حل کنیم.

وی ادامه داد: دشمنان ما امروز با تمامی امکانات و ظرفیت ها  بسیج شده اند تا به ایران اسلامی ضربه بزنند ؛ در این شرایط سپاه یار و مدد کار دولت برابر هجمه های دشمنان و خنثی سازی توطئه های آنان است.

سردار حاجی زاده با بیان اینکه باید با جهاد تبیین، جوانان و نسل امروز را با پیشرفت ها آشنا کنیم، گفت: نیروی هوا فضای سپاه آمادگی دارد تا در کنار سایر نیروها از سازمان بسیج مستضعفین حمایت کند؛ ما این امکان را داریم برای نشان‌دادن میزان پیشرفت‌ها در حوز‌های دفاعی و هوافضا بخشی از تجهیزات را در اختیار بسیج قرار دهیم تا از این ظرفیت برای جهاد تبیین  بین جوانان و نوجوانان استفاده کند.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.