اجرای بیش از ۳۲۷ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در سراسر کشور - روزنامه رسالت | روزنامه رسالت
شناسه خبر : 81994
  پرینتخانه » اخبار, اقتصادی تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶ |

اجرای بیش از ۳۲۷ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در سراسر کشور

اکبر نیکزاد با اعلام اینکه بیش از ۳۲۷ هزار واحدمسکونی در روستاها،شهرها و بافت‌های فرسوده پایتخت توسط بنیاد در دست اجرا است از افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکونی با همکاری بنیاد مستضفعان خبر داد.
اجرای بیش از ۳۲۷ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در سراسر کشور

اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرای ۳۲۷ هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن در شهرها، روستاها و بافت‌های فرسوده خبر داد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه در مجموع ۳۲۷ هزار و ۷۰۳ واحد در شهرها، روستاها و همچنین بافت فرسوده برخی از شهرها در حال اجراست در بیان جزئیات آنها اعلام کرد: در حال حاضر ۲۱۵ هزار و ۵۸۰ واحد در روستاها، ۱۰۰ هزار و ۸۹۳ واحد در شهرهای مختلف، ۱۱ هزار و ۲۳۰ واحد در بافت فرسوده شهر تهران توسط بنیاد مسکن در دست اجرا قرار دارد.

۱۰ هزار واحد مسکونی در همکاری دو نهاد انقلابی افتتاح می‌شود

نیکزاد ادامه داد: بنیاد مسکن در راستای مسئولیت اجتماعی و وظایف خود اجرای ۲۰ هزار واحد مسکونی را در همکاری با بنیاد مستضعفان تفاهم کرده است که ۱۰ هزار واحد از میزان تفاهم شده که از یکسال گذشته آغاز شده به اتمام رسیده و در روزهای آتی افتتاح خواهد شد.

تکمیل و تحویل ایستگاه پروانه در متروی پایتخت

وی در عین حال بخشی دیگر از فعالیت‌های بنیاد مسکن را همکاری با شهرداری تهران برای تکمیل برخی از خطوط متروی پایتخت عنوان کرد و گفت: بنیاد مسکن تا پایان امسال ایستگاه پروانه در متروی تهران را تکمیل کرده و تحویل می‌دهد که سرمایه گذاری اجرای این پروژه معادل ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است.

|
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط رسالت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.